Nadležni čehi

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Leonardo
Kapitan
Prispevkov: 155
Pridružen: Sr Jan 07, 2009 15:52

Nadležni čehi

OdgovorNapisal/-a Leonardo » To Jul 19, 2016 20:57

POzdravljeni
Letos opažam v okolici Zadra,kjer pač letujem ,da so čehi,poljaki,slovaki vedno bolj predrzni,nesramni in svinjari.Izsiljujejo na cesti,wc-i za njimi so za bruhat ,s ćolni se mi vežejo kar na barko.Popolnoma neolikani brez bontona.Mogoče pretiravam ali ima kdo od vas kakšne izkušnje?
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » To Jul 19, 2016 21:01

S čolni se ti vežejo na barko?? Brez vprašanja? Odpel se miljo ven z vsem kar se drži barke pa naj mal plavanje trenirajo.Je pa kurba k ti pol lahk štrike narežejo capli glupi Kurba znorim ko posran skret vidim..še mačk drek zakopa
zlatko83
Admiral
Prispevkov: 1644
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 10:26

OdgovorNapisal/-a zlatko83 » To Jul 19, 2016 21:27

Še moje letošnje izkušnje. Čehi so se malce unesli, so pa katastrofa Poljaki.
Imajo jahturine, o katerih lahko samo sanjamo. Na sidrišče priglisirajo ali pa pribrodejo z 12 kn in napravijo meterske valove, da moraš krožnih držat v roki. Pa še njihova specialnost. Privežejo se na bojo in vsi v bajbot, nekam na obalo. Potem iz grmovja opazujejo in čakajo, da marinero odide, pa nazaj na barko. Ampak so jih vrli inkasanti že pogruntali in se vračajo na sidrišče tudi po 22 uri :idea: pokasirat Poljakom.
In še zgodba, ki so jo en teden vrteli na hrvaških radijih: družbica Poljakov se v Poreču fino pogosti, a na koncu najdejo nekega žužka v hrani. Seveda reklamirajo, grozijo z inšpekcijami in ne želijo plačat pojedine. A je premeteni gostinec imel v restavraciji montirane kamere in ugotovil, da so žužka sami dali v pojedino, da bi se izognili plačilu :twisted:
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4826
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » To Jul 19, 2016 21:43

No saj verjetno kakšnim takim je lani marinero štrike porezal, mi smo se pa zgražali.
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » To Jul 19, 2016 21:49

ja sam jaz še vedno pravim da ni prav nardil.Barka ni kriva če jo butl voz
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4395
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » To Jul 19, 2016 21:51

polanc napisal/-a:.še mačk drek zakopa


Poljskočeška pasma tudi?

Ne vem kake čehe vi srečujete, mi že dolgo delamo z njimi in niso taki grdavši. Že res, da je vse bolj v stilu "A je to" in šef ima devet otrok z osmimi ženskami, ampak drugače so pa kar vredu. :D
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » To Jul 19, 2016 21:52

9 otrok z 8 ženskami...evo PLODNO sodelovanje
Leonardo
Kapitan
Prispevkov: 155
Pridružen: Sr Jan 07, 2009 15:52

OdgovorNapisal/-a Leonardo » To Jul 19, 2016 21:53

Z ženo sva bila v prelepem zalivu na ugljanu,ko se pripeljejo čehi ali slovaki z večjim gliserjem sidro mi vržejo skoraj na krmo,štirje moški in dve ženski,začnem glasno protestirat zaradi bližine sidra in galame . preden so se pobrali so zmetali v morje pločevinke in vrečko s smetmi.Bil sem tako presenečen,da sem jih pozabil posnet s telefonom
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

OdgovorNapisal/-a weta » To Jul 19, 2016 21:55

Po moje je bolj kot od narodnosti odvisno od posameznega pacienta. Ne bi želel izzvzeti nobnega naroda iz takih stvari, ker imam veliko "super" izkušenj prav z slovemci,. Ne zaostajajo niti hrvati, italijani, nemci.....zna pa biti mogoče bolj verjetno, če je ene sorte turistov večina, potem jetudi pacientov med njimi več.
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4395
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » To Jul 19, 2016 22:30

@Polanc,

Ne moreš si želet bolj zagretega sodelavca, saj mora vseh devet Preživljat. Problem je le okrog božiča. Takrat ne ve kje se ga glava drži. :lol:

Osebno me bolj moti italijanska grabežljivost kot slovanska zasvinjanost.
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » To Jul 19, 2016 23:54

Tudi meni osebno so italijani bolj nadležni kot čehi.
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Sr Jul 20, 2016 05:42

Ma ok DAki, ti si itak en Čeh :D
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2042
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Sr Jul 20, 2016 07:54

Pri uspešnih ali "uspešnih" primerkih iz držav bivšega varšavskega pakta, gre za new money .
To pa pomeni, da lahko, vendar ne znajo to početi spodobno. Odrasli so kot plebejci, sedaj pa so vladarji sveta.

V Poreču je res veliko Poljakov, ki si lastijo top gliserje, skuterje, avte,... Zaenkrat še nisem imel sitnosti z njimi, se pa obnašajo, kot gospodarji sveta.

Na koncu bi še dodal, da Slovenci ki so po poklicu sinovi, ali tista prva linija, ki je "z znojem" ociganila državo, poseduje podobne kvalitete, kot prej navedeni kapslni.
https://vodovod-rh.si/
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2042
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Sr Jul 20, 2016 07:57

Daki napisal/-a:Tudi meni osebno so italijani bolj nadležni kot čehi.


Če bi se jih le dalo volume - 70% in ne bi svojih zverin vlekli na meji glisiranja, bi bili povsem OK.
https://vodovod-rh.si/
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4395
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Sr Jul 20, 2016 08:38

Italijani imajo način življenja, pri katerem ti odtrgajo roko, če jim pomoliš prst, ob tem pa napravijo galamo ob kateri bi si nepoznavalec mislil, da so te živega požrli (in tudi te, če jim daš priložnost). Kdor lahko to sprejme, ima debelo kožo in je vešč v plovbi med čermi je lahko uspešen pri poslovanju z njimi.

Čehi in Slovaki imajo malce drugače naravnan svetovni nazor od nas, vse gre nekam bolj po domače in ko to spoznaš so prav zanimiva družba. V glavnem "A je to" ogromno pove o njih.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov