Odnosi HR-Slovenija

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

joeloe
Kontraadmiral
Prispevkov: 270
Pridružen: Pe Jan 18, 2008 20:46

OdgovorNapisal/-a joeloe » Po Dec 29, 2008 09:37

superpuntar napisal/-a:Admin,

prec zakleni oz. izbriši to temo, ker samo zmanjšuje ugled celega foruma!


Ja, se kar strinjam s predlogom...
Sve će to narod da pozlati!
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Po Dec 29, 2008 10:24

mare63 napisal/-a:Lepo povedano Luftar. Ni kaj veliko dodati. Se vidi, da si kapitan po činu. Tako bytw .....čemu imam jaz zgolj čin " Višji štabni praporščak ". Mislim, da zdaj bi si zaskužil kako štengico višje. :)

Dodajam samo - bodimo boljši od večine tudi v tovrstnih tematikah in se izogibajmo osebnih diskvalifikacij. Če sem sam kogarkoli užalil, sem ga užalil nenamenoma. Ali me je napak razumel. Ali mu je moj stil pisanja prepoznan kot napad osebno nanj. Ali pa sem vrnil :) Kakorkoli...se mu opravičujem.

Oki oki fantje...me že ni več :D
aja...pa ne se kregat :oops:

Se popolnoma strinjam z tem, da se tema konča. Povedanega je bilo vse, o meji, papirologiji, mnenja so se kresala, jaz sem se z mnogimi skregal in jih žalil, kar ni bilo lepo od mene, meja je še vedno tam kjer je bila, rdeča luč še vedno gori ( ko bi vsaj štroma zmanjkalo), HR so še vedno jezni na nas, mi na njih, torej ni uspelo z politiziranjem nič spremenit. Niti Pahor se ni oglasil, niti Türk ne, Sanader je tudi tiho, pa zaključimo.
bytw, Admin imam prošnjo in to sedaj ni zajebancija ali provokacija. Moja častna beseda ! Mare 63 , si želi višji čin. Poglej , meni to ne pomeni čisto nič, resnično, meni se gre zato, da sem na Morjeplovcu, gledam prispevke, kdaj pa kdaj pomagam komu ( vsaj po mojih močeh , poskušam pomagat), še celo nerodno mi je, ko vidim pri meni napis admiral, katerega bi si kar nekaj sočlanov bolj zaslužili za svoje prispevke. Ne bi jih našteval, lahko koga pozabim in tega ne bi rad.
Za to predlagam in te prosim ( minutka dela za tebe), da zamenjaš čine.
Vem da boš rekel, da gre to po številu objav, ampak ker so taki prazniki, daj na eno oko zamiži. Prosim!!!
LP vsem in Srečno novo.
mare63
Poročnik fregate
Prispevkov: 60
Pridružen: Po Okt 08, 2007 18:15

OdgovorNapisal/-a mare63 » Po Dec 29, 2008 15:43

Fantje
Nikar. Čemu bi zaklepali temo. Jaz prvi, v svojih prvih esejih :) glede tematike sem podal mnenje, da ta tema ne sodi na ta forum. Ali izrazil dvom da sodi. Vendar, po moje je čisto ok. Pač človek sme spremeniti mnenje. Pomebno je nekaj drugega.Ne glede na vsebino tematike.In sicer. Da se vzdržimo nagle jeze. Da smo dovzetni kritike. Da ne gojimo zamer. In da zmoremo tolerance do drugače mislečih. Vsi. In kot je videti smo tega zmožni. In tudi zatorej je ta forum višje od sivega povprečja.
Čin....ma ja no....če bi bil vsaj kak poročnik .....mhmmmmmm :D
Roka Atilone :P Pa nikar se ne jez človk. To je sam forum. Zardi mene se ti res ne splača jezit. Čuvaj zdravje, da mi čim dlje pluješ po našem morju.

PS
Upam, da nisem spet kaj napak ali prepozno napisal :oops:

Joeole . Argumenti ! Za katero trditev ? Mislim, da jih najdem za vse moje trditve. Torej mislim, torej dopuščam možnost zmote.
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Po Dec 29, 2008 17:55

Joj joj. Sj vas je zabavno spremljat, ampak temu bi bilo pa res že treba naredit konec.
Uporabniški avatar
DR.E
Admiral
Prispevkov: 1693
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 11:39
Kraj: Maribor, Bunarina - Pula
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DR.E » Po Dec 29, 2008 18:05

Mitja P napisal/-a:Joj joj. Sj vas je zabavno spremljat, ampak temu bi bilo pa res že treba naredit konec.



Mitja P ... se strinjam... morjeplovec je to.. take debate pa so na facebook-u.
MMSI: 238 460 540---- Call.s.: 9AA5011
POZOR: Kdo je trenutno na oblasti pri nas?
Uporabniški avatar
dule
Admiral
Prispevkov: 751
Pridružen: Pe Jul 27, 2007 15:53

OdgovorNapisal/-a dule » Po Dec 29, 2008 20:59

Ne vem zakaj bi zaklepali ali pa celo brisali to temo zaradi določenih ljudi, ki se ne znajo malo zadržati glede žaljenja in poniževanja drugih. Vsak od nas ima svoje mišljenje in svoje videnje glede odnosov in vsak od nas lahko to tudi pove, brez da koga med nami žali. Mislim, da se bo še lahko pisalo o odnosi med državama, saj bo padla še marsikatera beseda na ta račun in ko bo kaj novega se ponovno razpišite na temo.
mare63
Poročnik fregate
Prispevkov: 60
Pridružen: Po Okt 08, 2007 18:15

OdgovorNapisal/-a mare63 » Po Dec 29, 2008 21:52

Facebook vizavi Morjeplovec : enaka vsebina, drugačna forma.Višji nivo debate ( strokovne ekspertize niso nuja ) v prid Morjeplovca. Itaq.
Pa še lažje dobim čin, v kolikor bodo take debate, ob dejstvu, da čin pripada glede na število objav ( postov ). Edin kar se bojim je, da ne fašem čina politkomisar :D

Fantje za letos me imate več kot dovolj.....vem ja. Torej srečno 2009 !
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Po Dec 29, 2008 22:41

Joj Atilone zdej pa vem zakaj ti je prtisk dvignil.!!
Uporabniški avatar
Pozejdon
Admiral
Prispevkov: 902
Pridružen: To Feb 12, 2008 17:55
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Pozejdon » Po Dec 29, 2008 23:01

Jao, jao, fantje!
Jaz sem na to temo komentiral 18. 12. danes pa gledam, da je ta tema na RDEČO luč hrvaški kar zrasla. Ali veste, da je zunaj veseli december (vmes sem bil že trikrat dobre volje) in da je Božič že mem pa, da je novo leto pred vrati in da se s 1. 1. začenja nova sezona pa, da bo kmalu pomlad in bomo spet trumoma hiteli spet tja čez Dragonjo ... dejte no saj smo že vse povedali. Že Tito je davno nazaj rekel "Tujega nočemo, svojega ne damo", tako, da bi se lahko spomnili še kaj drugega drugače ne bomo prišli do konca.

Kot namig Rupel se je zbudil iz zimskega spanja, že nekaj sika ...

Še enkrat, Vsem skupaj lepe novoletne praznike
Pozejdon,
Grem spet na morje, da se spomnim kako diši morski zrak, da vsaj malo znebim se vsakdanjih debat ...
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Dec 30, 2008 21:48

No upam, da je sedaj s temo počasi konec, no vsaj s tistim vzkipljivim godrnjanjem in osebnim obmetavanjem... :D

Glede činov pa:
Čin, ki ga ima vsak zraven se generira avtomatsko glede na števil objav. Pač tako to je! Sicer lahko vsakemu posebej določim čin, samo tega res ne bom počel, ker enostavno vzame preveč časa. Ni problema spremeniti čin dvema ali trem, samo v naslednjem tednu vas bo več in več in več... Tega ne morem, pač ko presežeš 600 objav si admiral in gotovo.
Prosim pa, da ne objavljate sedaj tem za vsako ceno, samo da boste čim prej v najvišjem rangu...

LP
pale
Admiral
Prispevkov: 1901
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Sr Dec 31, 2008 14:33

jast sem v svoji firmi najprej delavec potem tajnica na papirju pa direktor na morjeplovcu pa ponosen če lahko komu svetujem in me boli k.... kakšen čin mi pripada mi pa grejo na k.... tisti ki nimajo kaj svetovati in pišejo samo se strinjam in je tako
gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

OdgovorNapisal/-a gobbi » Po Jan 05, 2009 15:36

jaz pa sem na firmi f.r. ( fizički radnik ) tak da bom pusto firmo in se ssamo po forumu pogovarjal ker mam fajn čin
nuvolari
Viceadmiral
Prispevkov: 400
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 06:36
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a nuvolari » Če Jan 08, 2009 17:07

no tko..dones sem na bledu šel mal plavat v golf hotel in zanimivo vidim same hr tablce..RI, PU, DU, ST, ZG, no in niso ble sam v golf hotelu, po bledu jih je kr dost, prav zanimivo..me kar veseli da je razum ljudi prvladal nad politiko..

lp
Veritas et Aequitas
Uporabniški avatar
racman
Admiral
Prispevkov: 692
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 15:25

OdgovorNapisal/-a racman » Če Jan 08, 2009 22:22

pustite ze nore politike...in res je veliko slovencev zivi od turizma-hrvaskega in se vec zivi od slovenskih turistov...

ce politiki ne bodo vse zasrali bomo se vedno plavali v njihovem morju in oni smucali na nasem snegu vsi bomo pa puscali € en pri drugem...

meja je vedno obstajala nekje in vedno nekje bo le vprasanje kje :D
mi pa tako ne bomo nic spremenili... :wink:
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Pe Jan 23, 2009 18:09

"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov