Prvomajski pikniki

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

plagiator
Kontraadmiral
Prispevkov: 330
Pridružen: Ne Sep 07, 2014 14:30
Kraj: Maribor - Pašman

Prvomajski pikniki

OdgovorNapisal/-a plagiator » So Apr 29, 2017 16:01

Začelo se je lepo vreme ter s tem tudi pikniki v naravi. Vsak si želi najbolj izviren kraj, ter uživanje ob tem, pa naj si bo primerno ali ne.
Načeloma smo še Slovenci nekako kulturni narod v očeh tudi pri naših gostiteljih Hrvatih, čeprav ni zmeraj dejanje katero počenjajo drugi naši rojaki v ponos. V tem kraju so na novo preuredili plažo, vendar preden se je kateri turist vlegel na tej plaži, se je Slovenec zapeljal z avtom po njej ter si naredil piknik na njej. Res še ni v popolnosti končana ter ob njej ne stoji znak ne vozi se po plaži, je moje mnenje ne ravno primerno.
Slika
Če ni v moji moči da ti pomagam, ti tudi slabega ne želim
šari
Kapitan
Prispevkov: 188
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:55

OdgovorNapisal/-a šari » So Apr 29, 2017 23:52

:roll: :roll: :roll:
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

OdgovorNapisal/-a weta » Ne Apr 30, 2017 00:18

Tudi meni ni nič jasno.....
plagiator
Kontraadmiral
Prispevkov: 330
Pridružen: Ne Sep 07, 2014 14:30
Kraj: Maribor - Pašman

OdgovorNapisal/-a plagiator » Ne Apr 30, 2017 09:21

Še ena slika od danes, z drugega vzornega kota. Tukaj gor so si priredili piknik, pač za moje pojme, ker se na to plažo nikoli ni vozilo z avti, tudi sedaj ne ko se je na novo uredila, se mi pač ni zdelo primerno, kakor tudi ne domačinom, kateri so kritično pokimavali!
Slika
Če ni v moji moči da ti pomagam, ti tudi slabega ne želim

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov