Anketa na temo partnerskega odnosa

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

nova uporabnica
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Jul 19, 2018 02:00

Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a nova uporabnica » Če Jul 19, 2018 23:34

Pozdravljeni!

Za potrebe magistrske naloge izvajam raziskavo na temo partnerskega odnosa in potrebujem tudi vašo pomoč Vse, ki ste v partnerskem odnosu, prosim za sodelovanje v spletni anketi, ki jo najdete na spodnji povezavi.

https://www.1ka.si/a/179071

Prošnje za sodelovanje v raziskavah so lahko včasih malo nadležne, vendar se študenti trudimo pridobiti čim večje število rešenih anket, da lahko naredimo boljšo raziskavo. Ena od poti so tudi spletni forumi, ki se dostikrat izkažejo za učinkovite. Vsekakor ne želim smetiti po forumu, zato temo odpiram v tem podforumu. Če moderator presodi, da je neustrezna tudi za to rubriko, jo naj prestavi/odstrani.

Za vaše sodelovanje se vam res zahvaljujem! :) (Vzelo vam bo max. 7 minut.)

https://www.1ka.si/a/179071
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3945
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Po Jul 23, 2018 14:28

Morda pa bi lahko naredili kakšno diplomo na temo partnerskega odnosa in navtike. Zna bit kar zanimivo in definitivno navtika partnerskemu odnosu predstavlja določen izziv.

lp
Xilinx Vivado HLx trainee
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a franc5e » Po Jul 23, 2018 20:13

kasaudio napisal/-a:Morda pa bi lahko naredili kakšno diplomo na temo partnerskega odnosa in navtike. Zna bit kar zanimivo in definitivno navtika partnerskemu odnosu predstavlja določen izziv.

lp


Res je .... kako umirit in prepričat partnerko..... :D :D
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5108
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Po Jul 23, 2018 23:43

Sem pobrisal moj odgovor kajti vidim, da se tema ne nanaša na španovijo v navtiki kot sem najprej pomislil, ko sem prebral prošnjo.

Zelo slabo si opisala kaj pravzaprav želiš! Res je, da je točneje vse opisano v sami anketi ampak to je le izgovor.
nova uporabnica
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Jul 19, 2018 02:00

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a nova uporabnica » So Avg 04, 2018 01:30

franc5e napisal/-a:
kasaudio napisal/-a:Morda pa bi lahko naredili kakšno diplomo na temo partnerskega odnosa in navtike. Zna bit kar zanimivo in definitivno navtika partnerskemu odnosu predstavlja določen izziv.

lp


Res je .... kako umirit in prepričat partnerko..... :D :D


saj svojim damam poveste, da greste na regate garat in ne počivat, pa so pomirjene ... :D


@Nikola T.
anketa nima neposredne povezave z navtiko, objavila sem jo po raznih forumih z namenom (ali upanjem) pridobiti čim višje število respondentov iz različnih "vetrov". :)
polanc
Admiral
Prispevkov: 9290
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a polanc » So Avg 04, 2018 21:30

Peljes jo čez kvarner v 30 votlih. Če je vse ok potem veš.,da imaš na barki pravo in zanesljivo partnerko. Jaz to zanesljivost obcasno preverjam.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Ne Avg 05, 2018 16:47

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Avg 05, 2018 17:16

polanc napisal/-a:Peljes jo čez kvarner v 30 votlih. Če je vse ok potem veš.,da imaš na barki pravo in zanesljivo partnerko. Jaz to zanesljivost obcasno preverjam.

Haha, moja gre vedno z menoj pa tudi v najhujših pogojih, ja kaj če pa nardit, edino v morje skočit, je že kar dobro prekaljena :wink: :lol: :lol: toliko o partnerskih odnosih :)
Daki

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a Daki » Ne Avg 05, 2018 23:44

Ja, nekateri imamo srečo, da naše partnerke ne komplicirajo na morju 8)
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Avg 06, 2018 08:57

Zna biti poleg sreče tudi malo 'minulega dela' z obeh strani.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3945
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Po Avg 06, 2018 14:44

Peljes jo čez kvarner v 30 votlih. Če je vse ok potem veš.,da imaš na barki pravo in zanesljivo partnerko. Jaz to zanesljivost obcasno preverjam.


Bomo drugo leto tudi to preverili. Pomoje bo na moj način šlo skoz, na tvoj pa najbrž ne. :D
Xilinx Vivado HLx trainee
Daki

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a Daki » Po Avg 06, 2018 23:04

Marjan Tomki napisal/-a:Zna biti poleg sreče tudi malo 'minulega dela' z obeh strani.


To je tudi res. Brez nič ni nič. Partnerja se morata medsebojno izpolnjevati in ne zavirati.
PeterV
Admiral
Prispevkov: 685
Pridružen: So Nov 14, 2009 08:56

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a PeterV » So Avg 25, 2018 21:26

Spomnil sem se na svojo diplomsko nalogo na fakulteti. Tudi jaz sem delal raziskavo in rabil sem čim več izpolnjenih vprašalnikov, saj sem želel, da bi raziskava bila čim bolj realna. V takratnih mladih letih to ni bilo enostavno in hvaležen sem bil vsakemu, ki jo je izpolnil. Zato sem z veseljem izpolnil tudi to anketo. Upam, da sem mladosti vsaj malo pomagal do uspeha!
sailord
Kapitan
Prispevkov: 194
Pridružen: Če Avg 13, 2015 11:19

Re: Anketa na temo partnerskega odnosa

OdgovorNapisal/-a sailord » Po Avg 27, 2018 12:32

Kje so vidni rezultati ankete? Bi me močno zanimalo :-)
LP, Sailord

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov