Natege posrednikov pri prodaji in nakupu plovil

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
uri1
Kontraadmiral
Prispevkov: 334
Pridružen: Ne Jun 03, 2007 18:46
Kraj: Kamnik

Re: Natege posrednikov pri prodaji in nakupu plovil

OdgovorNapisal/-a uri1 » Če Apr 04, 2019 08:26

kr en napisal/-a:Mene pa ni kontaktiral. :| Čaktte. Da se mu ni slučajno kej neredil, k je pa tko fajn dedc. :cry:

Ne skrbi, vse je ok z njim.
Zdaj me že klicari torej je resen haha
Vsak let meter več pa bo
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4826
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

Re: Natege posrednikov pri prodaji in nakupu plovil

OdgovorNapisal/-a kocka » Če Apr 04, 2019 14:34

kr en napisal/-a:Mene pa ni kontaktiral. :| Čaktte. Da se mu ni slučajno kej neredil, k je pa tko fajn dedc. :cry:


Ker si v oglasu pozabil napisat, da se lahko po Savi pripelje in odpelje. :wink:
Mindek
Poročnik fregate
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 10:55

Re: Natege posrednikov pri prodaji in nakupu plovil

OdgovorNapisal/-a Mindek » To Maj 14, 2019 21:32

Ker smo malce zašli s teme (Selymar), lahko povem, da so pri moji prodaji barke Bavaria 38 bili izredno korektni. Pripeljali so kupca in ga pravilno "prepričali", da je na koncu barko kupil. Nisem spustil cene niti za 1 €, poleg tega je kupec plačal vse dodatne stroške (notar). Aja, pa ker je bila zelo močna burja, nismo niti izpluli iz marine. Je pa res, da nisem prodajal mačka v žaklju, da je bila cena korektna in da mi pravzaprav še danes žal, da smo barko prodali:(
lp, Mitja
stanec
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Ne Nov 21, 2010 17:29
Kraj: Ljubljana

Re: Natege posrednikov pri prodaji in nakupu plovil

OdgovorNapisal/-a stanec » Ne Nov 17, 2019 22:37

Nikola T. napisal/-a:Prevaranti vnaprej preplačajo blago in prosijo, da višek nakažeš nazaj na isti ali drugi račun. Finta je le v tem, da oni plačajo s ponarejenim čekom. Predno banka reagira si že brez denarja.
Ma fint imajo na tisoče, saj imajo prevaranti ogromno časa, da se izvrstno pripravijo na naivneže.


Neverjetno, še dobro, da sem prebral tvoj prispevek, preden bi sploh prišlo do moje prodaje. Očitno sem preveč naiven, da ne razmišljam, da se kaj takega lahko zgodi.
z vetrom v laseh

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov