Zdaj pa čisto zares!

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator, moderator2

snwl
Viceadmiral

Zdaj pa čisto zares!

OdgovorNapisal/-a snwl » Če Nov 21, 2019 13:24

Zadnji post, ki sem ga objavil in sicer "Zanimivo branje" je za sabo potegnil veliko žolčne razprave (se opravičujem (LOL)). Kljub dejstvu, da sta članek napisala dva mlada raziskovalca s strojnega faksa sem prišel do spoznanja, da moram od sedaj naprej polagati bistveno več pozornosti izbiri avtorjev in aktualnosti tematike v tem sodobnem času. Torej se posujem s pepelom. :D :D :D
Torej ta tematika se sedaj definitivno dotika vseh morjeplovcev. Že kar nekaj časa me muči dejstvo (še posebaj na letnem dopustu), ki je praviloma dovolj dolg, da se odpravimo dol pa Jadranskem morju. Do sem vse lepo in prav. Kako pa nazaj gor pridem? Pojma nimam! Saj veter malo pomaga ampak zopet pa ne tako zelo. Tisti, ki imate ohohoho konjenico - vam je že jasno kako pridete nazaj gor. Mi rjuharji na žalost ne vemo kako pridemo nazaj gor. :oops: :oops: :oops:
Prihajam do spoznanja, da je cach verjetno v https://theflatearthsociety.org/home/
Dobrodošli razpravljalci, globoki misleci, borci za severno mejo, demagogi, argentinski izseljenci, poeti, ljubitelji vsega lepega,... Dajmo stret še ta oreh! :D Hvaležni jadralec.
...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Kraj: Lj-Pag

Re: Zdaj pa čisto zares!

OdgovorNapisal/-a Paco » Če Nov 21, 2019 16:38

Ploščata ?
pojdi se z bikom bost!
m1ha
Kontraadmiral
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a m1ha » Če Nov 21, 2019 17:57

En bivši mornar je vedno razlagal, da do ekvatorja je še nekako šlo, oz je bilo treba še malo bremzat. Na drugi strani je bil pa problem, je šla pa vsa posadka porivat.
Je imel pa tudi helikopter tam je bil pa še večji problem, ko je zmanjkalo bencina.... na srečo so imeli jamarska lojtra, da se je en spustil do tal pa šel do prve hiše s kantico po mal bencina, da so lahko odleteli do doma...
Življenje ni enostavno.
Lp Miha
Uporabniški avatar
jozko
Admiral

OdgovorNapisal/-a jozko » Če Nov 21, 2019 18:35

:lol: :lol: :lol:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta