Lepjenje slik

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
stajerc9
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Sep 04, 2019 19:02

Lepjenje slik

OdgovorNapisal/-a stajerc9 » Pe Jan 10, 2020 12:27

Pozdravljeni,
Ali morda kdo ve, kako se prilepi slika iz telefona? Sem brskal po forumu pa sem nasel navodila samo kako lepiti iz racunalnika. Za android sistem me predvsem zanima, ce je sploh kaksna razlika v sami izvedbi kot pa pri iosu in kar je se pac... Sprasujem, ker je namrec cas da se jaz kaj napisem v rubriko clani se predstavijo in da se prilepim kaksno sliko mojga cofotalnika :P Hvala! 8)
Kad' smo se kao deca igrali nemci-partizani, niko nije 'teo da bude nemac.. A sad :)
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2752
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Lepjenje slik

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Pe Jan 10, 2020 13:42

To je bolj stvar brskalnika kot operacijskega sistema.

S Chromom v Androidu se slike lima na enak nacin kot na racunalniku. Le sliko potem poisces nekoliko na drugacen nacin kot na PCu z windowsi.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Lepjenje slik

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Pe Jan 10, 2020 15:25

Tudi na ios je isto. Sej sploh ni vazno ce jo na album nalozis iz telefona ali compa. Le da na telefonu jo imas ze isti trenutek ko škljocne na razpolago. Jaz zadnjih par let vse iz telefona delam ker je lažje. Meni...
Uporabniški avatar
stajerc9
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Sep 04, 2019 19:02

Re: Lepjenje slik

OdgovorNapisal/-a stajerc9 » Pe Jan 10, 2020 15:53

Marcel, to obstaja kaksen album na morjeplovcu gor? Bi mi lahko prosim dal orientacijo kje? :D potlej pa na zacetku das znak [img]in%20tukaj%20vmes%20moras%20prilepti?[/img] :shock:
Hvala!
Kad' smo se kao deca igrali nemci-partizani, niko nije 'teo da bude nemac.. A sad :)
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: Lepjenje slik

OdgovorNapisal/-a Marchi » Pe Jan 10, 2020 16:02

Tisti, ki imate gmail imate tudi google photo (prej picasa).
1. Naložiš tja fotko v šeran album.
2. Odpreš fotko, desni klik na "podatki o sliki", kopiraš vrtico, ki ti jo označi avtomatsko.
3. Prilepiš link med svoj tekst, na koncu linka, ki si ga kopiral dodaj ?.jpg
4. Označiš in klikenš na funkcijo Img, da zaključi vrstico na obeh straneh.
Simple :lol:

p.s. To velja za delo z računalnikom, z mobilcem pa ne vem če gre. Nekako mi ne uspe dobiti pravega linka.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Lepjenje slik

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Pe Jan 10, 2020 16:28

Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: Lepjenje slik

OdgovorNapisal/-a Marchi » Pe Jan 10, 2020 16:44

Marcel_Mastnak napisal/-a:https://postlmg.cc

Ko bo pa crknu bodo šle pa vse fotke in prispevki adijo. :idea:
Ne rečem, da bo google večen ampak bolj že od nekih malih playerjev.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Lepjenje slik

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Pe Jan 10, 2020 18:51

To se pa dogaja ja. Jaz mam vse te slike še vedno na telefonu in v oblaku zase. Res pa da na forumu jih potem ne bo. Tako se je zgodilo pri prvem mojem projektu ampak kaj češ. Kogar zanima itak spremlja sproti. Reeedko katera tema se za daleč nazaj gleda. Edino če je treba kje koga kaj zaj....
Takrat se najde čudo božje podatkov :lol: eni si jih celo shranjujejo na svoje pomnilnike ker čutijo da jim bo prav prišlo. No kaz si na svoj pomnilnik shranim svoje slike in tisto kar bi mi pri mojih projektih prišlo prav ker nič na internetu ni večno razen tistega kar nočemo.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov