korona

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator, moderator2

Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Kraj: Ljubljana

Re: korona

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Ne Mar 22, 2020 11:35

SR 290 napisal/-a:Ma ne, jaz nisem pisal o žlahti, omenil sem le mešane zakone.

Saj tudi jaz - čeprav si imel ti v mislih najbrž drugačen poudarek - na tiste neposredno ob meji.

Od omenjenih dedov ima en poljski priimek in je njegov rojstni kraj zdaj v Ukrajini, drugi nemškega in je rojen na sedanjem avstrijskem koroškem; oba zakona z Gorenjkama sta bila 'mešana'. Oče nove sestrine pravnukinje je Anglež in živijo v Veliki Britaniji. Oče sestrinega vnuka je Nemec in zdaj živita v Nemčiji. Mama mojega polbrata je Švicarka in polbrat živi v Švici. Polsestra sestrine vnukinje iz Dubai-a pa moram vprašati, s kom je poročena.

Če grem po vejah ne od svojih staršev kot zgoraj ampak od deda in babice, je pa tega pri tako števlini družini sploh cel plaz kje je kdo s kom poročen in kje so bili rojeni oziroma so zdaj otroci, in zato o teh tu sploh nisem pisal.
Nazadnje spremenil Marjan Tomki, dne Ne Mar 22, 2020 11:40, skupaj popravljeno 2 krat.
Correct me if I am wrong, please.
Uporabniški avatar
EDO
Admiral
Kraj: Ljubljana - Lovran - Tržič (Monfalcone)

OdgovorNapisal/-a EDO » Ne Mar 22, 2020 11:38

gregor.n napisal/-a:Še dobr d je mene štorkla prnesla :D

Kaj pa če je priletela iz Avstrije :D
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Ne Mar 22, 2020 11:49

donato napisal/-a:Bomo videli kaj bo iz tega....

https://www.vecer.com/javni-poziv-apeli ... o-10145685

SR 290 napisal/-a:A to sta ona dva milionarja, ki sovražita kapitalizem?

Kar zadeva mene, velja za kapitalizem podobno, kot za džunglo ali matematiko - ali pravzaprav karkoli - vključno z (mojo in tistih ki so mi dragi) smrtnostjo:
Ne boj se in ne sovraži

Vsebina na donatovi povezavi ni slaba osnova za razmišljanje.
Nazadnje spremenil Marjan Tomki, dne Ne Mar 22, 2020 11:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Correct me if I am wrong, please.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Mar 22, 2020 11:50

.

Saj sem čist zmeden. Pa sem mislil, da se samo virusi nerazumljivo širijo.

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
PogachnyK
Viceadmiral

OdgovorNapisal/-a PogachnyK » Ne Mar 22, 2020 12:34

AEgir napisal/-a:
PogachnyK napisal/-a:In koliko duš je vzela s seboj kuga?

Toliko, da se ni več mogla prenašati...

Brihtica... dokler drugi umirajo ti je vseeno? Nisem noben humanitarc, samo smrti pa pač nikomur ne privosčim...

pri cepivih pač ni prostora za drugače misleče... jbg...

Bolje ispasti glup nego iz aviona anede.

Ne prvo ne drugo kar si napisal ne drži. Ne klati neumnosti.

Kuga se ni ustavila ker je preveč ljudi umrlo, da bi se prenašala, niti ker bi našli cepivo ampak zakaj, ajnštajn? Pogovarjaš se o boleznih pa tega ne veš. Bože mili.

Za drugače misleče pri cepljenju očitno je prostor glede na dejansko stanje. Mimogrede, večina staršev, ki ne cepi je visoko izobraženih. Kaj ti to pove?

Da izobrazba in razum ne gresta z roko v roki...

Ej tudi mene lahko naslavljas mag. Kaj.pa zdaj?
Brihtica, zakaj pa je izginila kuga? Daj razvetlji me... da vidim kako deluje tvoj cortex...

Kaksni osebki tlačijo tole našo Zemljo.

Itak ste proticepitelji vsi pocepljeni.... in svoje prepričanje sedaj preizkušate na lastnih otrocih... težki frajerji ni kaj...

Sploh mi ni jasno,.kaj se imaš za spraševat pri cepljenju? Da so vsi.pedijatri v SLO plačanci Merck-a? Zakaj bi cepivo zjebalo imunski sistem? Zakaj? Pa bi rad videl kako ga 3D Tetanus uniči... za vedno...

Mah... saj sem dojel, da si kreten... samo nočem da se tudi drugi navzamejo tvojega nazadnjaštva...
Nazadnje spremenil PogachnyK, dne Ne Mar 22, 2020 12:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
SR 290
Admiral

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Ne Mar 22, 2020 12:56

PogachnyK napisal/-a: Mimogrede, večina staršev, ki ne cepi je visoko izobraženih. Kaj ti to pove?

Da so pametni egoisti, ki se šlepajo na račun drugih in ne razmišljajo o tem, da bo otrok morda nekoč potoval po svetu in naletel na kraje, kjer je precepljenost nizka...

Velika večina izobraženih cepi svoje otroke in kaj ti to pove? :D
Uporabniški avatar
PogachnyK
Viceadmiral

OdgovorNapisal/-a PogachnyK » Ne Mar 22, 2020 13:00

Eh... to pa nisem.jaz napisal.. :)
Slika
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral

OdgovorNapisal/-a AEgir » Ne Mar 22, 2020 13:21

PogachnyK napisal/-a:
AEgir napisal/-a:
PogachnyK napisal/-a:In koliko duš je vzela s seboj kuga?

Toliko, da se ni več mogla prenašati...

Brihtica... dokler drugi umirajo ti je vseeno? Nisem noben humanitarc, samo smrti pa pač nikomur ne privosčim...

pri cepivih pač ni prostora za drugače misleče... jbg...

Bolje ispasti glup nego iz aviona anede.

Ne prvo ne drugo kar si napisal ne drži. Ne klati neumnosti.

Kuga se ni ustavila ker je preveč ljudi umrlo, da bi se prenašala, niti ker bi našli cepivo ampak zakaj, ajnštajn? Pogovarjaš se o boleznih pa tega ne veš. Bože mili.

Za drugače misleče pri cepljenju očitno je prostor glede na dejansko stanje. Mimogrede, večina staršev, ki ne cepi je visoko izobraženih. Kaj ti to pove?

Da izobrazba in razum ne gresta z roko v roki...

Ej tudi mene lahko naslavljas mag. Kaj.pa zdaj?
Brihtica, zakaj pa je izginila kuga? Daj razvetlji me... da vidim kako deluje tvoj cortex...

Kaksni osebki tlačijo tole našo Zemljo.

Itak ste proticepitelji vsi pocepljeni.... in svoje prepričanje sedaj preizkušate na lastnih otrocih... težki frajerji ni kaj...

Sploh mi ni jasno,.kaj se imaš za spraševat pri cepljenju? Da so vsi.pedijatri v SLO plačanci Merck-a? Zakaj bi cepivo zjebalo imunski sistem? Zakaj? Pa bi rad videl kako ga 3D Tetanus uniči... za vedno...

Mah... saj sem dojel, da si kreten... samo nočem da se tudi drugi navzamejo tvojega nazadnjaštva...

Maš prav da ne hodi z roko v roki, ti si najboljši primer tega.

Kugo je premagala karantena podobna kot jo imamo zdaj in bistveno zvišanje higienskih standardov. Kdor se ni prilagodil je zjutraj zajtrk jedel z družino, večerjo pa s predniki v nebesih.

Jaz sem skoraj crknil ko so me cepili, skoraj. Zaznamovalo mi je življenje pa za vedno ker mam sfukan imunski sistem in avtoimunske motnje od drugega cepljenja naprej. To mam celo pisno vse dokumentirano.

Kako zjebeš imunski sistem? Tako da mu takoj po rojstvu ko se začne spoznavati z naravnimi patogeni našopaš 6 beljakovin patogenov na enkrat zraven daš pa aluminijev oksid zato da požene imunski sistem na overdrive da se odzove na teh 6 beljakovin in to na enkrat. To je smrt za imunski sistem zato se pol ne odziva več naravno na manjše zlo, zato so vsi otroci skos bolani. Razen tistih, ki niso bili cepljeni in se jim imunski sistem ne pošlje v overdrive pri dveh mesecih starosti. In to je problem če gre vse v redu,če ne gre so možganske krvavitve, poškodbe živčnega sistema, poškodbe mišic, vidnih živcev in še marsikaj.

Ampak ker si zabit k kandelaber in poleg tega pojma nimaš o čem se gre, pač lajnaš k pokvarjena lajna.

Če misliš, da so vsi pediatri za cepljenje se grdo motiš. Samo glave ne dvigujo izven stroja ker je lobi premočan.

In ja boli me kur*c za vse zdej pa stfu si tečn s temi cepivi, ti častim jaz ene tampone, da neha tečt menstruacija.
Nazadnje spremenil AEgir, dne Ne Mar 22, 2020 13:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
SR 290
Admiral

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Ne Mar 22, 2020 13:26

Glih zaradi takih, ki ne prenesejo cepljenja je dobro, da se vsi ostali infajo. :D
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral

OdgovorNapisal/-a AEgir » Ne Mar 22, 2020 13:32

Če hočeš kilavga otroka po možnosti debilnega, ga cepiš, če hočeš pa čisti Übermensch iz lastnih in partnerkinih genov tako kot si je to zamislila narava sama, pa niti pod razno.

Pa tudi če bi kdaj res dobil ošpice je lažje pojasnit da jih je dobil, ker ni bil cepljen kot pa da jih je dobil čeprav je bil cepljen. O boleznih, ki se množijo v povojnih ruševinah bom razmišljal pa če se znajdemo spet kdaj v povojnih ruševinah. Do takrat se za te bolezni pa samo precepte.
Nazadnje spremenil AEgir, dne Ne Mar 22, 2020 14:04, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
jozko
Admiral

OdgovorNapisal/-a jozko » Ne Mar 22, 2020 13:46

Ta tema je žal potonila zelo globoko pod še sprejemljiv nivo izražanja :idea:

Žal nekateri tudi v teh težkih časih niso zmožni vplivat na svoj "ego" :roll:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
SR 290
Admiral

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Ne Mar 22, 2020 13:50

@Aegir,
Tudi tisti iz Mensa so cepljeni.
igor_k
Kapitan

OdgovorNapisal/-a igor_k » Ne Mar 22, 2020 13:57

Bolje da pustimo to cepljenje/necepljenje, ker tu ni konca. To je tak kot da se prepiramo ali je Jezus bil ali ni bil.
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral

OdgovorNapisal/-a AEgir » Ne Mar 22, 2020 13:58

Joško vele komentator, a maš ti kako svoje mnenje al sam svoja opažanja vedno zapisuješ? Pogačnik ma saj svoje mnenje s katerim se ne strinjam ampak ti si pa k nek rezidentni inertni plin. Dej zravn vsaj še datum in uro pa če je dan ali noč napiši, da bo saj nekaj od tebe.

Sr290: Eni so, drugi niso in relevantnost tega je 0.

Po moje je jezus bil sam je bil en navaden model, ki je imel nek krožek za vrtnarjenje al karkol že. Drugi so pol iz tega naredl kult in podjarml svet. Dobra fora.
Uporabniški avatar
Stopi
Admiral

OdgovorNapisal/-a Stopi » Ne Mar 22, 2020 15:49

SR 290 napisal/-a:@Aegir,
Tudi tisti iz Mensa so cepljeni.

Lahko potrdim iz prve roke... :lol: :lol: :lol:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost