bayliner 285 - ogled

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator, moderator2

kr3mn1
Admiral
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: bayliner 285 - ogled

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Sr Apr 22, 2020 08:57

no potem mi pa brez problemov zrihtej da pridem na Rab. imamo dovolj dejavnosti registriranih, od mednarodnih transportov, montaž etc...

pa da pridem tja in nazaj brez karantene. pa ti par stotakov v roke dam. k je tko izi vse. ampak tu mislim vse - mejo, prepustnice do Raba, trajekt, policijo na Rabu, marino da mi odpreš (ki je zaprta) itd. - dol rabim bit samo pol ure.

če bi bilo tako enostavno - lahko prebereš moj prejšnji zapis - omejitve ne bi bile potrebne, ker bi bile odveč.

drugače pa hvala ker ste temo zapacali, sploh unle lučkar.
Uporabniški avatar
glens
Admiral
Kraj: Slovenj Gradec - Ičići

OdgovorNapisal/-a glens » Sr Apr 22, 2020 09:51

Saj če imaš toliko dejavnosti registriran in takšen svetovljan kot si, potem pa res ne bi smelo zate bit potrebe po tem, da ti nekdo drug na šverc komerc rihta prepustnice :wink:
Uporabniški avatar
Kristijan
Poročnik fregate

OdgovorNapisal/-a Kristijan » Sr Apr 22, 2020 10:44

kr3mn1 napisal/-a:no potem mi pa brez problemov zrihtej da pridem na Rab. imamo dovolj dejavnosti registriranih, od mednarodnih transportov, montaž etc...

pa da pridem tja in nazaj brez karantene. pa ti par stotakov v roke dam. k je tko izi vse. ampak tu mislim vse - mejo, prepustnice do Raba, trajekt, policijo na Rabu, marino da mi odpreš (ki je zaprta) itd. - dol rabim bit samo pol ure.

če bi bilo tako enostavno - lahko prebereš moj prejšnji zapis - omejitve ne bi bile potrebne, ker bi bile odveč.

drugače pa hvala ker ste temo zapacali, sploh unle lučkar.

Se ti iskreno opravičujem za moje nesprejemljivo dejanje :wink:
Uporabniški avatar
glens
Admiral
Kraj: Slovenj Gradec - Ičići

OdgovorNapisal/-a glens » Sr Apr 22, 2020 11:47

Kristijan…upam, da si vsaj ti razumel kaj sem želel povedati kako izpeljati obisk, če imaš kaj nujnega za postorit na barki. Če želiš ti podrobneje lahko razložim na ZS.

Lp
Uporabniški avatar
Kristijan
Poročnik fregate

OdgovorNapisal/-a Kristijan » Sr Apr 22, 2020 14:38

glens napisal/-a:Kristijan…upam, da si vsaj ti razumel kaj sem želel povedati kako izpeljati obisk, če imaš kaj nujnega za postorit na barki. Če želiš ti podrobneje lahko razložim na ZS.

Lp

Brez skrbi, sem razumel :wink: Ampak žal se mi zdi, da res ne gre tako preprosto skozi...Imam pa srečo, da trenutno nimam nič takšnega za porihtat, kar ne bi moglo počakat. Tako, da se zaenkrat še ne bom izpostavljal. Upam pa, da nas čim prej spustijo skozi, saj že komaj čakam, da spet dvignem plahte :D
kr3mn1
Admiral
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Sr Apr 22, 2020 19:34

glens napisal/-a:Saj če imaš toliko dejavnosti registriran in takšen svetovljan kot si, potem pa res ne bi smelo zate bit potrebe po tem, da ti nekdo drug na šverc komerc rihta prepustnice :wink:

ne prideš niti na trajekt. samo HEP, policija pa nujne dostave. to je to. sedaj pa svetuj, če še kako možnost nismo vidli.

to sem vse napisal že na prvi strani.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost