Delovna zaščitna maska

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Delovna zaščitna maska

OdgovorNapisal/-a Paco » Ne Mar 07, 2021 11:18

Pozdrav,

vi ki ste bolj strokovnjaki, prosim za nasvet za eno masko, ki bi jo lahko uporabil za lakiranje in eventuelno tudi škropljenje rastlin z dovoljenimi strupenimi snovmi. ( ne me pojesti zaradi tega ) :oops:

Vem da je bilo govora o maskah ki ščitijo tudi kaj drugega razen korone ( p.s. Ravno one vojaške se mi ne rine na žnabel) pa da nisem čist hin tudi ko motor prešpricam v motorne prostoru s kako mastno zadevo ipd,,,

Sem iskal po forumu pa tema korona po*** vse pametne rezultate tako da sem postal ponovno.


Hvala za odgovore.

p.s. Pa če bi glih ne bila preglomazna bi bilo tudi lepo :=)
pojdi se z bikom bost!
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Delovna zaščitna maska

OdgovorNapisal/-a weta » Ne Mar 07, 2021 15:55

Jaz uporabljam celoobrazno zaščitno masko za vse. Torej za škropljenje po njivi in sadovnjaku, tudi ce špricam z ekoloskimi bio oh in sploh pripravki ( ce ne drugega, mi ne pada na obraz, ali zanasa meglo)
Zraven upprabljam se delovno plasticno celado na katero sem dal od zadaj podaljške iz cerade, da nimam vratu mokrega ( pri sadnem drevju pac pada dol)
Isto masko rabim za barvanje in tudi pri kletarjenju (dodajanje žvepla itd) pa tudi kdaj pri delu z verekino....
Torej splošno uporabna zadeva in vredna vsakega evra.
Jaz jo.imam od 3m ze več kot 15 let... Redno jonperem, posušim, guma kot nova, filtre hranim v posebni vrecki.
Uporabniški avatar
primorc84
Admiral
Prispevkov: 623
Pridružen: Če Okt 16, 2014 12:54
Kraj: kras

Re: Delovna zaščitna maska

OdgovorNapisal/-a primorc84 » Ne Mar 07, 2021 19:19

Tud moj glas za 3m celo obrazna masko in menjava filtrov pa je.
en mrzu špric, še raje en knc terana in ena feta pršuta, na zdravje morjeplovci
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Re: Delovna zaščitna maska

OdgovorNapisal/-a Paco » Ne Mar 07, 2021 19:57

Kje pa dobis to?
pojdi se z bikom bost!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov