Kaj še počnemo razen navtike?

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral
Prispevkov: 432
Pridružen: Če Jul 28, 2011 15:56

OdgovorNapisal/-a jandrej » Sr Dec 24, 2014 11:47

okolica Tržiča :wink:
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Sr Dec 24, 2014 13:15

jetako :)
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Sr Dec 24, 2014 14:15

Kaj še počnemo razen navtike?

Sem dežurni kurjač, tako da prazniki so zame ...
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Sr Dec 24, 2014 14:22

... bolj ali manj en sam gušt ob peki piščančka in pečenke in ostalih dobrot v krogu najdražjih.

Vesele praznike vsem in pa veselo in morjeplovsko pestro, stresles 2015 ! :D
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Sr Dec 24, 2014 17:31

Marchi napisal/-a:Kaj še počnemo razen navtike?

Sem dežurni kurjač, tako da prazniki so zame ...


Evo ga,še en kurjač,ki pa ni nikoli frej,vask dan 7dni v tednu zjutraj in zvečer,taka je kurjaška že 34 let,če bi bilo ,bi bil še enkrat.Jutri pa za naše gasilce obrnem enga brancina(Ihanskega)v četrtek pa stegno od srne izpod peke,sobota pa srnin golaš.Takle mamo :lol: :lol:
mašinfirer
marez
Kontraadmiral
Prispevkov: 245
Pridružen: To Jul 20, 2010 21:03
Kraj: novo mesto-vir

OdgovorNapisal/-a marez » Če Dec 25, 2014 12:28

Trenutno tole:
Slika
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Če Dec 25, 2014 15:55

Pozitivno,tole bi pa lahko rekla kakšno,rabil jih bom za drugo leto. :)
mašinfirer
marez
Kontraadmiral
Prispevkov: 245
Pridružen: To Jul 20, 2010 21:03
Kraj: novo mesto-vir

OdgovorNapisal/-a marez » Če Dec 25, 2014 17:24

habibi Vll napisal/-a:Pozitivno,tole bi pa lahko rekla kakšno,rabil jih bom za drugo leto. :)

Ni problema.Po sili razmer(poletnega neurja)moram narediti cca 150m3 drv.Vse je za prodajo.
:oops:
Uporabniški avatar
johnny1300
Viceadmiral
Prispevkov: 375
Pridružen: To Okt 28, 2014 08:36
Kraj: Straža
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a johnny1300 » Ne Mar 05, 2017 19:27

Jaz bi pa Alesjoja pohvalil, da dela čudovite stvari iz kamna. Na včerajšnjem obisku pri njemu, sem poslikal nekaj izdelkov ...

Narejeno iz enega kosa
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Pravi, da je kamen trd in da bo začel delati suho robo iz oljčnega lesa :D
Slika
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Mar 05, 2017 19:36

Že na sliki so lepe stvari,ko pa jih vidiš v živo...fantastično.Tista kača je enih 40 centi visoka.Zdi se da je to nemogoče nerediti,pa tud narava je pokazala,da je vsemogočna.Tak kamen najdet da je tko barvit...je ko loto.Alesijo je preskromen in ne pokaže kaj vse pride iz njegovih rok...
Če kdo želi kako posebno darilo za kako drago mu osebo...je izdelek izpod Alesijevih rok vrhunsko darilo.Pokličite ga in se zmenite.Garantiram,da boste dobili več,kot ste pričakovali..Res to morš videt.Je boljši ko Jakac.
brane1
Kapitan korvete
Prispevkov: 97
Pridružen: Po Okt 05, 2015 22:21
Kraj: okolica Kopra

OdgovorNapisal/-a brane1 » Ne Mar 05, 2017 20:24

moja malenkost fura hardenduro, zadnja leta še trial. pa bičikleto, gorsko včasih.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5110
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Ne Mar 05, 2017 20:47

polanc napisal/-a:...Če kdo želi kako posebno darilo za kako drago mu osebo...je izdelek izpod Alesijevih rok vrhunsko darilo.Pokličite ga in se zmenite. Garantiram,da boste dobili več,kot ste pričakovali..Res to morš videt.Je boljši ko Jakac.

Imaš prav Polanc. Pred par leti smo prijatelju za posebno priložnost ob rojstvu 4. otroka in za srečni razplet izjemno težkih življenskih preiskušenj podarili en velik kamnit pladenj katerega je izdelal Alesjo. Pladenj je tako lep, da služi tudi kot okras. Praktična vrednost pa se izkaže, ko je poln mediteranskih dobrot v krogu prijateljev.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Mar 05, 2017 22:07

:D johnny 1300 je poslikal nekaj stvari, ki jih izdelujem iz kamna, res lahko naredim v kamnu karkoli bi si kdo želel, pa tudi z veseljem to počnem kar mi je tudi vir dohodka, je pa tudi res, da so trenutno bolj ubogi časi za zaslužek z tem poslom, vsaj pri nas, če bi se s tem ukvarjal v kakšni drugi državi bi mi bilo sigurno bolje tako pa bolj životarim, če kdo kaj potrebuje me lahko kontaktira, bom z veseljem ustregel še tako zahtevni stvari. Pa še nekaj slikc mojih del :)
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Ne Mar 05, 2017 22:15

Vrhunsko Alesjo!

Tale ribica je že na varnem pri nas doma. Daš v pečico, jo pogreješ, in obložiš z dobrotami, ki še dolgo ostanejo tople. Če prej ne zginejo. :wink:
Pa ne misilit, da je lakirana. Ročno brušeno, tako fino, da zgleda kot najboj fina glazura.
Slika
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Po Mar 06, 2017 01:18

Ja no.. seveda poznam in tudi v živo sem že videl te čudovite umetnine in ustvaritve izpod alesjovih rok. Samo, res škoda bi bila, če bi se iz kamna preusmeril v izdelke iz oljčnega oz. olivnega lesa. (Mimogrede več ljudi se ne strinja ali je rastlina - drevo oliva ali oljka in posledično ali je zato plod oliva ali oljka. Moj sosed pravi da je Oliva Popajeva žena, rastlina pa da je oljka in tudi plod je zanj oljka in olje je oljčno olje :? ) Karkoli se vam zdi prav, niti ni pomembno. Pomembno je to, da razumemo o čem se pogovarjamo in tu hočem napeljati na to, da bi bilo bolje če bi se alesjo prej kot za izdelovalca lesenih umetnin, preoblikoval oz. preusmeril v plastičnega kirurga, saj če smatram po oni lepi morski deklici in njenimi prekrasnimi cickami, ga ni majstra, k bi naredil lepše (tu se verjetno vsi strinjate z menoj, še posebej polanc) in bi imel hitro veliko posla in denarcev. Samo potem pa ne vem, če bi imel dovolj časa za jadranje, ribolov in lignjelov, pripravljenje jedi in druženje s prijatelji. Zato je najbolje, da ostane to kar je in naš prijatelj. :lol: :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov