Natege

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » To Maj 28, 2013 16:49

Škoda cajta in živcev. Enostavno ignoriraj 8)
AS
Admiral
Prispevkov: 614
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 23:20

OdgovorNapisal/-a AS » Sr Maj 29, 2013 00:04

Rešitev vseh naših finančnih problemov :D :D :

Spoštovani!

Kako vam pri reševanju vašega problema in realizaciji vaših idej lahko
pomagamo? Ali bi mogoče želili samo malo hitreje več zaslužiti in to ob vaši relativno majhni investiciji, brez tveganja, z naložbo, z vašo udeležbo pri nabavi vrednostnih papirjev.



Vrednostni papirji se takoj po nakupu investirajo v alternativno naložbo v Hedge Fund.


Časi za investicije in poslovanje so v tej krizni situaciji so težki, klasični trgi so že dolgo v krizi. Kljub tem dejstvom še obstaja nekaj alternativnih trgov, ki so nastali v zadnjem času in jih pred to gospodarsko krizo praktično ni bilo.


Kaj morete narediti? V nakup lahko vložite od 5.000 EUR do 25.000 EUR. Naložba 5.000 EUR prinese rezultat 250.000 EUR, za izplačilo. Naložba 25.000 EUR prinese rezultat 1.250.000 EUR

za izplačilo.

Realizacija in izplačilo v roku do dveh mesecev, praktično bo to v mesecu Maju. Potrebna sredstva za izvedbo in s tem število vlagateljev potrebnih za izvedbo tega Programa je omejeno, zato

prav nič odlašajte, če vas ta ponudba resnično zanima.

Tukaj ni potrebno imeti investitorju nobenih bilanc, poslovnih načrtov in mučnih igric z bankami, zato ponujene priložnosti ne zamudite.

Če razpolagate s potrebnimi sredstvi, lahko takoj podpišemo pogodbo. Za več informacij in pojasnil smo na voljo samo zainteresiranim vlagateljem.

S špoštovanjem



G. Janez


GSM: 040 652 875
pale
Admiral
Prispevkov: 1902
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Sr Maj 29, 2013 07:39

AS s spoštovanjem nehaj težit s tem na formu
AS
Admiral
Prispevkov: 614
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 23:20

OdgovorNapisal/-a AS » Sr Maj 29, 2013 07:51

Daj malo objasni kako to misliš da tezim? Pa brez spoštovanja!
Objavil sem primer natega, torej maila ki sem ga prejel. Kot so to naredili vsi na prejšnjih straneh.
pale
Admiral
Prispevkov: 1902
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Sr Maj 29, 2013 10:26

oprosti sem mislil da ponujašSlika
AS
Admiral
Prispevkov: 614
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 23:20

OdgovorNapisal/-a AS » Sr Maj 29, 2013 11:49

Ja ok, potem te pa popolnoma razumem da si tako napisal :D :D
Uporabniški avatar
DR.E
Admiral
Prispevkov: 1693
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 11:39
Kraj: Maribor, Bunarina - Pula
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DR.E » Sr Maj 29, 2013 17:12

No, jaz sem pa dobil tole, ker sem dal oglas na avto.net, da prodajam kamion Mercedes benz:



Pozdravljeni,

Hvala za vaše informacije o vašem vozilu in želim, da veste, da sem zagotovo nakup tega vozila na vašem nagrado in upam tudi, da bomo lahko sodelovali na boljše in večje platforme razmišlja mojo selitev za vašo državo. Jaz sem vojni veteran z čete Združenih narodov v Afganistanu, v vojni proti terorizmu. Služil sem v 1. oklepna divizije v Bagdadu Iraku.

Temelji na zakonodajno in izvršilno odločitev ZDA za vojaško ukrepanje Iraku, sem med vojaki, ki so kritizirali ameriško politiko v Iraku. Na podlagi tega, kar sem bila vojaško sodišče in ugotovilo, nedolžen, kot imam trdno mnenje k miru v Iraku. Potrebovala bom to vozilo za moje zasebne namene, kot sem se preselil v Evropo zaradi nekaterih varnostnih razlogov in to je razlog, zakaj sem stik z vami, tako da bomo lahko dal glavo v smeri mojega načrta za naložbe v Evropi. Kot rezultat tega bo pomembno za mene, da razkrije, da vas, da imam v moji lasti vsoto 16,2 milijona evrov. kar sem dobil iz deal surove nafte v Iraku. Sem bila napotena v Afganistan, ampak imam to polje v Iraku, in takoj, ko sem slišal od vas vaše zagotovilo, da mi pomaga, potem bom komunicirajo za dostavo s pomočjo Rdečega križa tovora curkom. Bom vesel, če prekličete oglas na spletni strani avtomobila in del vozila za mene in vam bo zagotovo imajo denar v približno 3 ali 4 dni od sedaj.

Imam ta denar nekam zelo varno shranjeni v našem taboru v Faludži Irak čaka na trenutek, kot je ta, da dajo denar v dobre namene in zdaj, ko sem bil preselil v Afganistanu želim polje preselil brez odlašanja. Imam zelo donosne naložbene načrte za roko. Namesto da se to teroristi, da bi dobili denar in ga porabili za nakup orožja iz Rusije, je bolje usmeriti v reševanje sveta. Ne morem se premikati ta denar v Združene države, ker bom v Evropi za približno 3 leta, tako da rabim nekoga, ki mu lahko zaupam. Če ga sprejmete, bom prenos denarja v Evropo, kjer boste lahko upravičenec, ker sem trenutno reševanju nekaterih točk z pentagon tako da ne morem biti paradira tak znesek, tako da moram predstaviti nekoga kot upravičenca .. Sem ameriški in častnik inteligence za to, da imam 100% verodostojno sredstvo za prenos denarja po diplomatski kurirski službi. Rabim vaš sprejem in vse je končano.

Prosim, če ste zainteresirani za ta posel bom dal popolne podatke, ki jih potrebujete za nas, za izvedbo tega posla uspešno. Odločil sem se, da bi našli nekoga, ki je resnična in ne namišljena in da je razlog, zakaj sem šel na varno mesto, kjer sem lahko prepričan, da je oseba prava. Verjamem, da ti lahko zaupam. Zdaj sem zelo previdni s tem, kako sem se sporazumevati, da se zmanjša kakršno koli tveganje, dokler se ta denar je končno v priporu. i se sporočajo vas preko e-pošte in bi dal tudi klic, ko je to potrebno, tako da vas obveščamo o vseh pomembnih informacij. Hočem biti pogumen kot imam vse pod nadzorom. Imam vse dokaz tega sklada v moji lasti, da vam pokaže, da je vse verodostojno.

Lahko vam kratko, po nadaljnji preiskavi, ko sem v zavarovanem prostoru. Pišem iz svežega e-poštni račun, tako da, če vas ne zanima, ne odgovarjajte na to sporočilo in izbrišite to sporočilo, če po 3 dneh ni odgovora Nato bom poiskal nekoga drugega. Delam to na zaupanju, tudi jaz bi rad, da jih izloči vsako dejanje pohlepa ali misli varanje, saj imamo veliko pridobijo v tem poslovnem odnosu. 16,2 milijona evrov je veliko denarja, ki je sanje vsakogar. Jaz sem v Afganistanu, prav zdaj, in morajo zagotoviti ta denar in ga pošljite na vas, če bomo dosegli ustrezno soglasje.

Čakam vaše kontaktne podatke, tako da lahko gremo naprej. V manj kot 5 dni naj bi sklad že dostavljene na vas in bom prišel čez za svoj denar. Jaz bom dal 20% zneska, in 80% je za mene. Upam, da sem bil pošteno na tem ukvarjajo.

S spoštovanjem,
Major Richardson Hattersley.
MMSI: 238 460 540---- Call.s.: 9AA5011
POZOR: Kdo je trenutno na oblasti pri nas?
AS
Admiral
Prispevkov: 614
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 23:20

OdgovorNapisal/-a AS » Sr Maj 29, 2013 17:26

Napiši mu da si zaposel, super vse, sam naj ti da mali predujem :D
Uporabniški avatar
DR.E
Admiral
Prispevkov: 1693
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 11:39
Kraj: Maribor, Bunarina - Pula
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DR.E » Sr Maj 29, 2013 17:28

AS napisal/-a:Napiši mu da si zaposel, super vse, sam naj ti da mali predujem :D

Tukaj gre predvsem za pridobivanje podatkov o lastnikih in njihovih TRR-jih, nič druga....
MMSI: 238 460 540---- Call.s.: 9AA5011

POZOR: Kdo je trenutno na oblasti pri nas?
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Sr Maj 29, 2013 19:08

DR.E

Sva dobila od istega patrona mail :wink:
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Sr Maj 29, 2013 20:18

Mene je nek tak patron iz pakistana prek skypa gnjavil ko sem napisal da sem izBosne je poniknil :lol:
pero123
Admiral
Prispevkov: 914
Pridružen: So Sep 04, 2010 23:50

OdgovorNapisal/-a pero123 » Sr Maj 29, 2013 23:30

cibro napisal/-a:Mene je nek tak patron iz pakistana prek skypa gnjavil ko sem napisal da sem izBosne je poniknil :lol:


a nisi bosinc ? ;)
--Bodybanger--
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Ne Jun 09, 2013 23:38

Busanc :lol:
drgač pa pol hrček pol slovenček
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5110
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Prevara in kraja podjetja na nizozemskem katerega ščitijo

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Ne Apr 30, 2017 08:32

Prejeta elektronska pošta, kakršno večkrat letno prejme skoraj vsako podjetje:
Hello,
In order to have your company inserted in the EU Business Register for 2017/2018, please print, complete and submit the attached form (PDF file) to the following address:

EU BUSINESS REGISTER
P.O. BOX 34
3700 AA ZEIST
THE NETHERLANDS

Fax: +31 205 248 107
You can also scan the completed form and attach it in a reply to this email.
Updating is free of charge.


Prevaranti izkoriščajo dejstvo, da nihče ne prebere "drobnega tiska" in nekaznovano kradejo podjetja širom sveta in celo s podporo Nizozemskih sodišč iztegujejo lovke po svetu. Takemu početju, bi morali v EU napraviti konec vendar se glede tega ni nič zgodilo.

Ko vse prebereš je vidno, kot da gre za brezplačno zadevo in precej ljudi naivno izpolni ali dopolni podatke in niti ne preberejo naslednjega "drobnega tiska":
ORDER
THE SIGNING OF THIS DOCUMENT REPRESENTS THE ACCEPTANCE OF THE FOLLOWING CONDITIONS AND THE CONDITIONS STATED IN “THE TERMS AND CONDITIONS FOR INSERTION” ON THE WEB PAGE: WWW.EUBUSINESSREGISTER.ORG. THE SIGNING IS LEGALLY BINDING AND GIVES YOU THE RIGHT OF AN INSERTION IN THE ONLINE DATABASE OF THE EU BUSINESS REGISTER, WHICH CAN BE ACCESSED VIA THE INTERNET, ALL IN ACCORDANCE WITH THE CONTRACT CONDITIONS STATED ON “THE TERMS AND CONDITIONS FOR INSERTION” ON WEB PAGE: WWW.EUBUSINESSREGISTER.ORG.THE VALIDATION TIME OF THE CONTRACT IS THREE YEARS AND STARTS ON THE EIGHTH DAY AFTER SIGNING THE CONTRACT. THE INSERTION IS GRANTED AFTER SIGNING AND RECEIVING THIS DOCUMENT BY THE SERVICE PROVIDER I HEREBY ORDER A SUBSCRIPTION WITH THE SERVICE PROVIDER EU BUSINESS SERVICES LTD. “EU BUSINESS REGISTER”. I WILL HAVE AN INSERTION INTO ITS DATABASE FOR THREE YEARS. THE PRICE PER YEAR IS EURO 995. THE SUBSCRIPTION WILL BE AUTOMATICALLY EXTENDED EVERY YEAR FOR ANOTHER YEAR, UNLESS SPECIFIC WRITTEN NOTICE IS RECEIVED BY THE SERVICE PROVIDER OR THE SUBSCRIBER TWO MONTHS BEFORE THE EXPIRATION OF THE SUBSCRIPTION. YOUR DATA WILL BE RECORDED. THE PLACE OF JURISDICTION IN ANY DISPUTE ARISING IS THE SERVICE PROVIDER’S ADDRESS. THE AGREEMENT BETWEEN THE SERVICE PROVIDER, EU BUSINESS SERVICES LTD AND THE SUBSCRIBER IS GOVERNED BY THE CONDITIONS STATED IN “THE TERMS AND CONDITIONS FOR INSERTION” ON THE WEB PAGE: WWW.EUBUSINESSREGISTER.ORG



Vsak spregleda "THE PRICE PER YEAR IS EURO 995." in prav tu je zanka s katero lovijo naivneže po svetu. Zanimivo je predvsem to, da njihova sodišča izdajo sklep o rubežu tudi v tujino brez kakršnih koli zadržkov. Moj znanec z obale je pred leti naivno nasedel in nič ni pomagalo. Moral je plačati - SKUPAJ S SODNIMI STROŠKI !!??!

Naj še pozdravim v angleščini v kolikor se bodo ti prevaranti iskali po netu. :D

EU BUSINESS REGISTER, P.O. BOX 34, 3700 AA ZEIST, THE NETHERLANDS IS the home of CROOCKS, SCAMERS...:evil: FUCKING RETARDS, with protection of EU birocracy and what is most sad, with help of Netherland's justice department which actively supports that scam.
FU2
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4395
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Ne Apr 30, 2017 10:04

cibro napisal/-a:Busanc :lol:
drgač pa pol hrček pol slovenček


A ni isto? :shock: No ja, na pol. :D

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov