Jubilejna 1000 objava na forumu

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Jubilejna 1000 objava na forumu

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jun 11, 2007 20:01

Spoštovani forumovci!

Na današnji dan smo dosegli jubilejno 1000 objavo na forumu. To je zame vsekakor uspeh, ki ga v tako kratkem času nisem pričakoval. Zahvaliti pa se moram VAM! Vi ste tisti, ki ste forum sprejeli za svojega in na njem redno sodelujete.

Zametki foruma segajo v konec prejšnjega leta, ko sem ga postavil in si mislil, da bo mogoče v nekaj letih postal priljubljen. To se je proti mojim pričakovanjem zgodilo že prav kmalu, v februarju letošnjega leta pa ste se začeli pojavljati prvi, ki ste redno spraševali in odgovarjali. Med tem se je nabralo precej zanimivih tem in prispevkov. Redno smo se bojevali tudi s "spam-om", ki ga je na srečo v zadnjem času nekaj manj.

V vsem obdobju sem redno spremljal tudi statistiko dnevnih obiskov. V zadnjem času vas forum dnevno obišče med 100 in 160 uporabnikov z različnih IP-jev, na dan pa redno odprete vsaj 1000 strani, največ celo 1950. Obisk je največji med tednom, čez vikend pa precej upade, kar se mi zdi tudi logično. Pri vsem skupaj se iz tedna v teden vidi trend naraščanja obiska in odprtih strani. Mislim, da ni več daleč čas, ko vas bo na dan obiskalo forum preko 200. Vse to pa kaže, da forum ne spremljate samo tisti, ki ste prijavljeni, temveč tudi tisti anonimneži, ki ga le prebirajo. Ko pa bodo imeli vprašanje, se bodo zelo verjetno tudi prijavili... Trenutno se že bližamo 100 prijavljenemu uporabniku...

Na koncu bi se rad še enkrat zahvalil vsem sodelujočim in vas vabim, da skupaj ostanemo še naprej. Vaš množičen obisk je dokaz, da delamo dobro. Za vse vaše predloge, pa sem vedno na voljo preko foruma, zasebnih sporočil ali e-maila.

Pa lep dan, :D
Administrator
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Dec 21, 2012 19:14

Sem dans tole slučajno prebral...Ja Admin lepo družbo si povedu...takrat 100 sedaj 3440 prijavljenih,se vidi da je forum zdrav,da raste kljub nekim težavam pa recesijam...Juhu še bomo skup...Dejmo se kr za ruto začet dogovarjat pa prijavljat,,,,Će bom zdrav in bo Priba še letela OBLJUBIM kalodont,pa magar v južni dalmaciji...
LP Iztok
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Dec 22, 2012 11:41

Hahaha, hvala Polanc!!!
Je pa bilo takrat leta 2007 objav za številko 1000, članov pa je bilo krepko manj... No danes smo z objavami skoraj na 150.000, torej za 150x več!!! Bravo mi, pa bravo za kalodont! :lol:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov