Marine in morjeplovci

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Sr Feb 11, 2015 21:53

Se mi dopade skiathosova ideja.....bi bilo dobro, da je v svoji temi zaklenjena na vrhu podforuma (da je takoj pri roki ko jo rabiš). Pod zemljevidom so lahko naše tel. številke (kdor jo hoče napisat)

Skiahtos, sam admina si pa preselu iz Dunata v marino Punat.....ne vem, če mu boš pokril tudi razliko v ceni priveza :roll: :lol:
mirno morje
val
Admiral
Prispevkov: 1566
Pridružen: Po Sep 08, 2008 20:12
Kraj: Maribor-koper- Pula

OdgovorNapisal/-a val » Sr Feb 11, 2015 23:00

skiathos napisal/-a:Imam en predlog, kdor želi seveda, da ne pomote ;)
in sicer na zemljevidu označimo kje kdo "biva", in tako spoznamo svoje morjeplovske sosede, ali pa vemo kam pridet kdaj na obisk, ko plujemo mimo ;)
- nekaj prvih označenih na zemljevidu so zgolj primer

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zTChu-hgeyZ8.ktCbYyOKHCaM

Za primer sem naredil kako bi to izgledalo (zgornji link), in če kdo želi, se samo prijavi z svojim google uporabniškim imenom in doda svojo lokacijo...

Slika



Mi je zelo všeč.
Uporabniški avatar
skiathos
Kapitan
Prispevkov: 190
Pridružen: Če Jul 26, 2012 08:15
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a skiathos » Če Feb 12, 2015 09:29

Roman 1 napisal/-a:Se mi dopade skiathosova ideja.....bi bilo dobro, da je v svoji temi zaklenjena na vrhu podforuma (da je takoj pri roki ko jo rabiš). Pod zemljevidom so lahko naše tel. številke (kdor jo hoče napisat)

Skiahtos, sam admina si pa preselu iz Dunata v marino Punat.....ne vem, če mu boš pokril tudi razliko v ceni priveza :roll: :lol:


Roman a ti imaš po novem na suhem čoln? Sem videl na zemljevidu... ;)
www.sailingtimy.com
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Če Feb 12, 2015 16:56

Done!

Sicer ni v delu 'Zanimive poti...', ker je tam vidno vsem, ideja je pa bila, da naj bo vidna le članom foruma, zato je na vrhu dela 'Naša plovila'.
Roman 1 napisal/-a:Se mi dopade skiathosova ideja.....bi bilo dobro, da je v svoji temi zaklenjena na vrhu podforuma (da je takoj pri roki ko jo rabiš). Pod zemljevidom so lahko naše tel. številke (kdor jo hoče napisat)

Skiahtos, sam admina si pa preselu iz Dunata v marino Punat.....ne vem, če mu boš pokril tudi razliko v ceni priveza :roll: :lol:


Edit:
V tem delu lahko tuje prispevke moderira le admin, ki pa zdaj ne utegne biti dosti na forumu, tako da naj - kot je napisal evovii - vsak sam pobriše povezavo iz svojega prispevka v tej temi!
Tako skiatos kot tisti, ki ste ga navajali. Tudi evovii, ki si nas opomnil, prosim :wink:
Nazadnje spremenil Marjan Tomki, dne Če Feb 12, 2015 19:13, skupaj popravljeno 2 krat.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Če Feb 12, 2015 18:38

Vsekakor je dobro, da gre tema pod ključ. Ampak v tem primeru bo treba tudi linke na tejle strani pobrisat, ker v nasprotnem primeru pride vsak do zemljevida z člani.
Nazadnje spremenil evovii, dne Če Feb 12, 2015 19:25, skupaj popravljeno 2 krat.
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
al

OdgovorNapisal/-a al » Če Feb 12, 2015 18:59

Pa predvsem se mora vsak strinjat z objavo svoje lokacije...
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Če Feb 12, 2015 19:13

Roman a ti imaš po novem na suhem čoln? Sem videl na zemljevidu... ;)

Upam, da je še vedno v morju na privezu.
mirno morje
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2042
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Če Feb 12, 2015 19:19

Res bi bilo na mestu, da se iz javno javnega dela zbrisal link do karte z lokacijami.
https://vodovod-rh.si/
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Če Feb 12, 2015 19:20

Saj tudi kaže, da ga ima CC na sredi Velenjskega jezera, pa mislim, da ga nima tam.

Če naj bo povezava na to dostopna le članom, skiathos in tisti, ki ste ga citirali, iz svojih prispevkov te teme izbrišite to povezavo; brez tega bo ostala tu, dokler admin ne bo imel časa malo polgedati na forum.

Drug - razen admina in vsakega na svojem prispevku - nihče nima pravic spreminjanja v tem delu foruma. Torej mora vsak pobrisati iz svojega prispevka.

Tema, ki je vidna le članom, nabita na vrh in ima to povezavo na vrhu, je pa v delu 'naša plovila'.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Če Feb 12, 2015 19:34

Načeloma mi je všeč ideja vendar.... na forumu je en kup registriranih uporabnikov tako, da imajo vsi dostop do naše lokacije, kar je skoraj isto kot če ne bi bilo zaklenjeno. Načeloma je vpisanih le tistih 50 članov, ki se načeloma že vsi med samo poznamo in vemo kje je kdo. Saj načeloma me ne moti ampak super bi bilo če bi lahko nekeko zadevo spustili skozi filter. Najbolj elegantno bi bilo, da bi imeli dostop do lokacije le tisti člani, ki so tudi sami pripravljeni razkriti svojo lokacijo.
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Feb 12, 2015 19:43

evovii napisal/-a:Načeloma mi je všeč ideja vendar.... na forumu je en kup registriranih uporabnikov tako, da imajo vsi dostop do naše lokacije, kar je skoraj isto kot če ne bi bilo zaklenjeno. Načeloma je vpisanih le tistih 50 članov, ki se načeloma že vsi med samo poznamo in vemo kje je kdo. Saj načeloma me ne moti ampak super bi bilo če bi lahko nekeko zadevo spustili skozi filter. Najbolj elegantno bi bilo, da bi imeli dostop do lokacije le tisti člani, ki so tudi sami pripravljeni razkriti svojo lokacijo.


se strinjam in sem za :wink:
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Če Feb 12, 2015 19:43

Podpiram idejo :wink:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
skiathos
Kapitan
Prispevkov: 190
Pridružen: Če Jul 26, 2012 08:15
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a skiathos » Če Feb 12, 2015 20:39

Nikoli ne bo vsem prav, pa lahko naredimo karkoli. Kdor ne želi biti označen na zemljevidu, se pač naj ne označi, če se boji da bi ga kdo našel po nepotrebnem ali pa se boji, da bi potem kdo vedel kje ima svoje plovila in mu s tem škodoval. To je odločitev vsakega posameznika.
Mislim, da je škoda izgubljati nepotrebne besede glede tega. Meni osebno mi je všeč, da tisti, ki ste se označili in vas ne poznam, zdaj vsaj približno vem iz kje prihajate.
Zdaj pa predlagam raje ta vikend oddih na svojem plovilu. Bolje to, kot si kvariti zdravje tukaj po forumu, izkoristite čas dokler ste zdravi in lahko uživate, eni že vemo kaj to pomeni ;)
Se vidimo za vikend na morju... ;)
P.S. Baje bo nekoliko slabše vreme, ampak pravi navtiki se ne damo, je tako? ;)

Ampak eni ste pa slabši kot otroc, sam res, občutljivi, nekorektni, zamirljivi,... :)
Nazadnje spremenil skiathos, dne Če Feb 12, 2015 20:45, skupaj popravljeno 1 krat.
www.sailingtimy.com
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Če Feb 12, 2015 20:40

Sem prodal vse skup in se sedaj ukvarjam z ovčjerejo,zato me naj tist ki me je napisal,tud takoj zbriše,ker če ga najdem bom mel enga bidra več
pa jaz sem CC oz.zelen čaj banda
Lp CC
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Če Feb 12, 2015 23:05

Pa dobro no, pred kom se pa skrivate,da se vsi bojite pokazat kje ste...

Pa koji K je dal men znak za disko klub ? al kaj je to ?
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta