Spam

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Dec 08, 2016 00:09

@admin oprosti sem tudi jaz napisal zelo čudno. Že mal nesramno. Nisem hotel a zdaj se tako bere. Sory.

Glede uploada slik. Gostitelj mora imeti to omogočeno in ne ti. Torej tudi za varnost skrbi gostitelj in ne ti.
Itaq ne uploadaš slik v fajle foruma, ampak je na serverju prostor prav za to. Nekateri hosterji tega sploh ne omogočajo.
Pa spet, saj sploh ni potrebno, da so slike na istem serverju. Slike so lahko kjerkoli... Pravzaprav menim, da je itaq bankrot gostovanje slik ne nekem malem serverju, kot so pač slovenski. Forumi ponavadi slike shranjujejo na večje "namenske" serverje.

Bom pa iskreno dodal, da je gostovanje slik kar zalogaj. Če ima forum dovolj nekaj 100 MB prostora je slik hitro lahko nekaj 100 GB. Ne smemo pozabit, da se tudi slike backupajo, če jih forum gosti!!!
Torej zadeva je na koncu draga.
Nekateri rešujejo tako, da gostujejo malo na šverc, ampak hitro se lahko kdo ujezi pa adijo vse slike.
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti