Vse več nezaželenih postov

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
nemo
Admiral
Prispevkov: 600
Pridružen: To Mar 20, 2007 21:20
Kraj: SLOBALA

OdgovorNapisal/-a nemo » Po Jun 16, 2008 22:17

Ne bom niti prosil, da mi te poste prevedete v slovenscino, ker ste me ze pri prvih " kjepiwocmouiwvejcwrtglkv wugu rt g " izgubili. Se bom raje drzal morja in navtike!!!!! :lol: :lol: :lol:
EDINI DOBER DAN JE DAN NA MORJU!
sajo
Site Admin
Prispevkov: 79
Pridružen: Če Jun 05, 2008 14:33

OdgovorNapisal/-a sajo » To Jun 17, 2008 18:06

admin napisal/-a:Hvala za nasvet, vem, da je phpBB izjemno razširjen in s tem so izjemno razširjeni tudi načini kako priti zraven. Glede vizualne kode za vpis pa vem, da je neefektivna, vsaj ta na phpBB ne. Jo ima, kot sam praviš ampak BOT-i jo z lahkoto preberejo. Pač OCR in to je to...
To kar sem spremenil po priporočilu SS, pa je do sedaj (3 dni) 100% učinkovito, tako da sem navdušen. Niti ene lažne registracije, pred tem pa vsaj 20 na dan!
Na dolgi rok pa se vsekakor priporočam in že v naprej zahvaljujem za ponujeno pomoč.

LP


Če si za stvar lahko postavim en tak testni forumček. Več pa bolje da se meniva preko ZS. Je pa to enostavno narediti in boš lahko videl koliko ima IPB boljše funkcije in lažje upravljanje, potem pa se boš sam odločil o zamenjavi itd...
Rad pomagam če lahko.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Jun 17, 2008 18:24

Ful hvala, veš da sem takoj za, da mi kaj novega pokažeš. Imam pa ful zasedeno skoz, tako da nimam ravno veliko časa. Za enkrat nimam namena menjati foruma, naj ostane kot je, dolgoročno pa zagotovo. Verjetno bo postal phpBB premalo...
Se bova zmenila...

LP
Uporabniški avatar
Bonaparte
Admiral
Prispevkov: 1773
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 09:08
Kraj: Koper

Re: Vse več nezaželenih postov

OdgovorNapisal/-a Bonaparte » So Okt 07, 2017 14:32

Na tujih forumih imajo tako urejeno da nov uporabnik ne more objvavit linka na forum dokler ni objvavil deset novih tem.
Kar koli delaš, naredi kvalitetno ali se pa raje sploh ne loti.

Video test sider: https://www.youtube.com/channel/UC_cYNza74BYYsuOjhmAHAdA/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov