Zamik pri registraciji novega uporabnika

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Zamik pri registraciji novega uporabnika

OdgovorNapisal/-a admin » To Avg 07, 2007 15:39

Pozdravljeni!

Jutri odhajam na malce daljši dopust (vsaj 14 dni), zaradi tega pa bo motena registracija novih uporabnikov. Z uporabo boste mogoče lahko pričeli šele nekaj dni po registraciji. Prosim za potrpljenje, bom pa v tem času poskusil čim pogosteje priti do interneta in vsaj aktivirati račune uporabnikov.
Da bi potrditev izpustil je nemogoče, ker je naval "spam" uporabnikov prevelik.

LP in hvala za razumevanje,
Administrator, Morjeplovec.net
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Jan 19, 2008 06:37

Živijo!

Spet me nekaj dni ne bo, saj kot nekateri že veste ravno sedaj odhajam v Düsseldorf. Vmes se bom poskusil malo priklopit, vendar ne bom ravno aktiven član. Enako bo motena tudi registracija novih uporabnikov, ki upam, da bodo lahko potrpeli nekaj dni.

LP, Administrator
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » So Jan 19, 2008 09:29

admin napisal/-a:Živijo!

Spet me nekaj dni ne bo, saj kot nekateri že veste ravno sedaj odhajam v Düsseldorf. Vmes se bom poskusil malo priklopit, vendar ne bom ravno aktiven član. Enako bo motena tudi registracija novih uporabnikov, ki upam, da bodo lahko potrpeli nekaj dni.

LP, Administrator

Srečno pot Admin, pa daj , uživaj še za nas zraven. Nekateri smo žal vezani na raznorazne oslarije,kot so bolniška itd.:cry:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Jan 22, 2008 20:20

Hvala,

Evo mene, se malo javljam, jutri zvečer pa sem že nazaj v LJ. Čez nekaj dni bom skupaj spravil tudi poročilo. Ti se pa čimprej pozdravi, sezona se bliža!

LP

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti