Kasko zavarovanje in privez na boji

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator, moderator2, pajer1

Bine
Kapitan korvete

Re: Kasko zavarovanje in privez na boji

OdgovorNapisal/-a Bine » Ne Apr 04, 2021 10:41

evovii napisal/-a:
Zefi2014 napisal/-a:Če bo komu pomagalo....vzel sem si čas in pisal na vse slo zavarovalnice.

Danes sem dobil pozitiven odgovor iz strani SAVE - agentka potrdila, da kasko krije zavarovanje na boji in da ni problemov (mene je predvsem zanimalo da barko odtrga iz boje in jo vrže na kopno). Boja lastne izdelave!

:D :D

Naj ti da to črno na belo in zraven pripne del drobnega tiska kjer je to definirano. Tele agentje vcasih marsikaj recejo po tel... ko pa je pizdarija pa se enoben nic ne spomni...

Ko sem jaz iskal pogoje za kasko zavarovanje, mi je pisno na moja vprašanja pozitivno pritrdila le Zavarovalnica Sava. Vprašanja in odgovori so bili sledeči:
• Ali je čoln zavarovan v primeru kraje? Čoln je zavarovanj za primer vlomne tatvine in ropa.
• Ali je čoln zavarovan v primeru, da bi prišlo do kakšnih vremenskih razmer, ki bi čoln poškodovale? Čoln je zavarovan za neurje, vihar, točo.
• Ali je čoln zavarovan za primer vandalizma? Čoln je zavarovan za primer vandalizma.

lp

Bine
stangarbojan
Poročnik bojne ladje
Kraj: jajce

OdgovorNapisal/-a stangarbojan » Ne Apr 04, 2021 20:43

Grawe CRO +
Coastliner
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Ne Apr 04, 2021 23:26

Ko sem jaz iskal pogoje za kasko zavarovanje, mi je pisno na moja vprašanja pozitivno pritrdila le Zavarovalnica Sava. Vprašanja in odgovori so bili sledeči:
• Ali je čoln zavarovan v primeru kraje? Čoln je zavarovanj za primer vlomne tatvine in ropa.
• Ali je čoln zavarovan v primeru, da bi prišlo do kakšnih vremenskih razmer, ki bi čoln poškodovale? Čoln je zavarovan za neurje, vihar, točo.
• Ali je čoln zavarovan za primer vandalizma? Čoln je zavarovan za primer vandalizma.

Tile odgovori s strani zavarovalnice so takšni, da si jih normalen človek lahko narobe predstavlja. Kaj je vlomna tatvina? Zavarovanje za vremenske razmere? Ja je krito če je privezan uradno,...
Xilinx Vivado HLx trainee
weta
Admiral

OdgovorNapisal/-a weta » Po Apr 05, 2021 18:05

kasaudio napisal/-a:

Tile odgovori s strani zavarovalnice so takšni, da si jih normalen človek lahko narobe predstavlja. Kaj je vlomna tatvina? Zavarovanje za vremenske razmere? Ja je krito če je privezan uradno,...

Se strinjam. Tak odgovor sproža več vprašanj, kot ponuja informacij. Sploh za koga, ki je pri zavarovalnici že kdaj uveljavljal kak zahtevek.
Agenti znajo takratvppstaviti zelo zanimiva vprasanja in stojijo na zanimivih pozicijah.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta