Pomoc hr.registracija

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

marez
Kontraadmiral
Prispevkov: 245
Pridružen: To Jul 20, 2010 21:03
Kraj: novo mesto-vir

Re: Pomoc hr.registracija

OdgovorNapisal/-a marez » To Jul 07, 2020 10:57

Da ne odpiram nove teme,bom vprašanje postavil kar v tej.Imam elan 430s ,vpisan je tomos 4,5,trajno registriran v Hr.Sedaj bi rad vpisal močnejši motor in sicer tohatsu 9.8 bs letnik 2000 ,2t.Slednji motor imam vpisan na gumici reg.v Slo.Preko maila sem povprašal na kapetanijo zadar o pogojih vpisa.Odgovor je bil,da potrebujem verižne pogodbe in potrdilo o skladnosti motorja.To slednje me skrbi,če jo motor sploh ima.
Lp Marko
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2309
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

Re: Pomoc hr.registracija

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » To Jul 07, 2020 12:55

marez napisal/-a:Odgovor je bil,da potrebujem verižne pogodbe in potrdilo o skladnosti motorja.To slednje me skrbi,če jo motor sploh ima.
Lp Marko


Včasih je bil zastopnik Seawave Marine v Lescah. On bi ti to znal priskrbeti.
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Pomoc hr.registracija

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » To Jul 07, 2020 13:48

marez napisal/-a:Da ne odpiram nove teme,bom vprašanje postavil kar v tej.Imam elan 430s ,vpisan je tomos 4,5,trajno registriran v Hr.Sedaj bi rad vpisal močnejši motor in sicer tohatsu 9.8 bs letnik 2000 ,2t.Slednji motor imam vpisan na gumici reg.v Slo.Preko maila sem povprašal na kapetanijo zadar o pogojih vpisa.Odgovor je bil,da potrebujem verižne pogodbe in potrdilo o skladnosti motorja.To slednje me skrbi,če jo motor sploh ima.
Lp Marko


Nekaksno potrdilo o skladnosti za Mercury so meni priskrbeli na servisu. Dovolj je bil nek papir iz kateraga se vidi, da za ta model veljajo CE certifikati. To ponavadi dobis zraven navodil
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: Pomoc hr.registracija

OdgovorNapisal/-a jozko » To Jul 07, 2020 14:37

marez, sem ti poslal zs :!:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov