Pas za plavalce

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Pas za plavalce

OdgovorNapisal/-a weta » Po Avg 06, 2018 22:16

primorc84 napisal/-a:Lep pozdrav

Spet so na morju rumene in oranžne boje ki ločujejo 150 m pas za plavalce in kjer mi z čolni ne smemo. Ma dobro že tako se včasih nimaš kam dat z našimi malimi prdulami zdej še to. Kajti plovba in sidranje je prepovedano kaj ni to če greš počasi in pravokotno na obalo in da paziš na plavalce dovolj, problem je ko imam familjo na čolnu eni bi radi pa še malo na obalo pa lulat ne v morje ,.. pa nevem kaj. Popizdiš te kar prime da bi luknjo nardil in ga tam pustu. ima kdo izkušnje so narejeni koridorji kjer se lahko pride na obalo in pol greš tam z čolnom in itak se najde kdo od plavalcev in začne brundat.

Zato sem jaz prodal že pred leti....ker v italiji je enako ali slabše, pri kroatih pa nikoli ne veš kaj je prav....zdaj ze par let z napihljivim kajakom.....ti recem, prava milost božja...kjer koli ga vržem v vodo, grem kamor čem, vsa obala mi je dosegljiva....res pa je, da si nekoliko limitiran z dosegom, ampak pak km ni problem.
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

Re: Pas za plavalce

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Sr Avg 08, 2018 08:22

Druga zrtev v ankaranu. Spet mocni tokovi, plavajo do rumene boje in ne morejo nazaj...

https://reporter.si/clanek/slovenija/v- ... nec-653159
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5964
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Pas za plavalce

OdgovorNapisal/-a AEgir » Sr Jan 09, 2019 21:46

Lahko bi izsušili slovensko mlakužo in bi jo lahko imeli pešci. Nizozemce bo treba poklicat.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov