Zavarovanje plovila

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator, moderator2, pajer1

andrejv
Admiral
Kraj: Bruselj, Koper, Aegina

Re: Zavarovanje plovila

OdgovorNapisal/-a andrejv » Če Jun 06, 2019 18:31

egon napisal/-a:Ali je možno da je čoln registriran v slo in da imaš hrvaško zavarovanje?

Obvezno zavarovanje proti 3 osebi moras imeti pri slovenski zavarovalnici, kasko pa imas lahko kjerkoli.

Jaz sem imel kasko dolga leta pri slovenski zavarovalnici, dokler nisem zacel podrobno brati drobnega tiska. Recimo nase zavarovalnice ne krijejo skode, ce ti spusti sidro pri manj kot 35 vozlih vetra. Ali pa ce imas barko zasidrano in te na njej ni vec kot 12 ur..

In sem poiskal drugo zavarovalnico.
Darh
Kapitan

OdgovorNapisal/-a Darh » Če Jun 06, 2019 18:57

andrejv napisal/-a:
egon napisal/-a:Ali je možno da je čoln registriran v slo in da imaš hrvaško zavarovanje?

Obvezno zavarovanje proti 3 osebi moras imeti pri slovenski zavarovalnici, kasko pa imas lahko kjerkoli.

Jaz sem imel kasko dolga leta pri slovenski zavarovalnici, dokler nisem zacel podrobno brati drobnega tiska. Recimo nase zavarovalnice ne krijejo skode, ce ti spusti sidro pri manj kot 35 vozlih vetra. Ali pa ce imas barko zasidrano in te na njej ni vec kot 12 ur..

In sem poiskal drugo zavarovalnico.

In katera zavarovalnica je to?
andrejv
Admiral
Kraj: Bruselj, Koper, Aegina

OdgovorNapisal/-a andrejv » Pe Jun 07, 2019 12:56

Darh napisal/-a:In katera zavarovalnica je to?

Bavaria Ag. Urejas pa preko zastopnika v Sloveniji. Imas agencijo v Kopru, ki se ukvarja s pomorskimi zavarovanji. Oni ti poiscejo najbolj primernega ponudnika.
NASA
Kapitan bojne ladje
Kraj: Dobrova pri LJ

OdgovorNapisal/-a NASA » Po Jul 01, 2019 08:38

Torej kje zavarovati jadrnico. Imam SLO zastavo?

kakšen kontakt ( na netu ne najdem nič)

LP

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost