Vleka plovila po morju

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator, moderator2, pajer1

McKenzy
Kapitan bojne ladje

Re: Vleka plovila po morju

OdgovorNapisal/-a McKenzy » To Feb 11, 2020 20:17

polanc napisal/-a:Evo Alesio odšlepa barko v koper.Računa nič,mislim pa da bi nekako enih 70 do 100 e še nekako stlačil v geldtošl,pa v ceni je vračunan a ena kratka na račun hiše.Dal bo tud roko v pomoč pri pristajanju in pol lastnika odpeljal nazaj do avta...ma kaj klobasam..ne odpeljal,odjadrala bosta in lastnik motorne barke bo dobil še eno jadralsko izkušnjo.No pol boste pa že tudi lačni in kosilo..ja zmente se kaj boste jedli in pili in kdo bo plačal.Predlagam pa lazanjo ala Alesio z lignji..
EVO PRODANO..jutr je ok vreme .. :D

Ha,ha , si me nasmejal Polanc, jaz sem takoj za-kar se pa cekinov tiče, pa malce, pa pjače-pa tle sploh ni debate-kdorkol mi bo vlekel, bo deležen tega. Nočem pa kar nekoga žicat, sicer se mi ne mudi, morm še par stvari uredit. Če bo pa seveda šansa, da kdo potegne, bom pa zelo vesel.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » To Feb 11, 2020 20:57

:lol: :lol: tudi jaz sem se nasmejal, McKenzy, imam pa barko nedaleč od tvoje, tako, da, če boš kaj rabil mi lahko poveš. l.p. alesjo
McKenzy
Kapitan bojne ladje

OdgovorNapisal/-a McKenzy » To Feb 11, 2020 21:23

alesjo napisal/-a::lol: :lol: tudi jaz sem se nasmejal, McKenzy, imam pa barko nedaleč od tvoje, tako, da, če boš kaj rabil mi lahko poveš. l.p. alesjo

Velja, če mi kaj zagusti, vem kam se obrnit, :D , lp
polanc
Admiral
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Feb 12, 2020 17:58

A vidte kok moj dooolg jezik lepga in doooobrga nardi na forumu..Pa sem spet dva morjeplovca povezal...
McKenzy
Kapitan bojne ladje

OdgovorNapisal/-a McKenzy » Sr Feb 12, 2020 22:12

polanc napisal/-a:A vidte kok moj dooolg jezik lepga in doooobrga nardi na forumu..Pa sem spet dva morjeplovca povezal...

Dobiš za pivo, neglede na rezultat 8)
polanc
Admiral
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Feb 13, 2020 18:00

Ma če smo mi u špilu je jasn rezultat ZMAGA...tko da se ni kaj bojat haha

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost