Iščem barko nad 10m-sodelovanje

Tukaj lahko dodate oglase, če kaj kupujete ali prodajate. Da se tema ne bo preveč razširila, prosim, da vsak sodelujoči odpre samo eno temo in potem tam dodaja svoje oglase...

Moderatorji: moderator, moderator2, Matejc

Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral

Iščem barko nad 10m-sodelovanje

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Ne Maj 26, 2019 22:04

Dragi Morjeplovci.
Obračam se na forum, ker je poln svetovljanov. Veliko poznanstev tako da bom našel kar iščem.
Iščem barko nad 10m, jadrnico ali motorna za katero bi skrbel po šolsko. Primarni namen je testiranje različnih zaščit, premazov, politur, tehnik poliranja in čiščenja. Pisal se bo blog kako se prekomerno skrbi za barko. Beri pravilno ali šolsko.
Testiral ne bom kaj je dobro ampak kaj je najboljše. Torej ne gre za experimentiranje, torej brez možnosti kakih poškodb.
Na kratko plan je da bo barka pozimi in poleti, ponoči in podnevi najlepša barka v marini. Tako zunaj, kot znotraj.
Okvirno sem pripravljen ponuditi
-poliranje in zaščita zaščita bo vedno obnovljena, pranje 15 do 20x na leto. Inox, cerade. Skratka popolnoma vsi detajli, tudi teak če bo. Popravilo prask itd...
-Obnova AF vsako leto, z materialom.
-noyranjost v kompletu.
-priprava barke ob prihodu lastnika skupaj z ohlajeno srebrno polsuho.
-logicno tudi filanje baterij, zračenje, izganjanje polhov iz izpuhov.

Za to ne potrebujem denarja.
Pričakujem pa
-lastnika, ki ni tedensko na barki največ zaradi Head to Head testov pri katerih je lahko uporaba barke omejena. Ni problem če je cel mesec skupaj, ker lahko vse delo prilagodim.
-Barka v Sloveniji.
-Neomejen dostop do barke, razen seveda ko je lastnik na barki.
-da lastnik zgledno skrbi za ostale stvari, da se ne pregovarjamo če se menja cinke, če je treba popraviti kake tende, kak druga poškodovana stvar
-na barki bi kdaj prespal
-kak vikend bi pripeljal zeno-otroci so že skoraj odrasli in hodijo po svoje
-da ni barka prenatrpana z osebnimi stvarmi, torej vsaka luknja na barki polna, kar ponavadi otežuje delo.
Pa recimo dovoljenje za en dopust.
Starost ni zelo pomembna, pomembno je da je barka nekako kompletna - za na sliko bi se reklo. Da ko je porihtana da zgleda...

Po barki se bo hodilo v namenski obutvi, bosi ali z obutkami, dostop ostalim na barko bo zelo omejen, ker ni potrebe, kuhinje se ne bo uporabljalo.

Sem veliko se pozabil. Ampak mislim da se razumemo.

Vse detajle razdelamo in vržemo na papir.

GSM ali ZS
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral

Re: Iščem barko nad 10m-sodelovanje

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Po Jun 17, 2019 01:46

Hrvaška da, Slovenija nič kaj dosti. Se aktualno.
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
Stanley
Poročnik fregate

OdgovorNapisal/-a Stanley » Po Jun 17, 2019 14:41

Tezko bos to dobil.. Vso sreco..
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Po Jun 24, 2019 23:28

Stanley napisal/-a:Tezko bos to dobil.. Vso sreco..

Sam sem enako mislil, ampak sem dobil nekaj ponudb. Res pa je, da 200km + stran.
Morda se pa preswlim v dalmacijo :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta