P_oddam privez Jadranovo

Tukaj lahko dodate oglase, če kaj kupujete ali prodajate. Da se tema ne bo preveč razširila, prosim, da vsak sodelujoči odpre samo eno temo in potem tam dodaja svoje oglase...

Moderatorji: moderator, moderator2, Matejc

Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral

P_oddam privez Jadranovo

OdgovorNapisal/-a jandrej » So Jun 22, 2019 05:17

Zaradi prodaje čolna oddam oziroma odstopim privez v Jadranovem primeren do dolžine max 8 m. Zaželena je HR registracija. Privez je na razpolago takoj.
Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral

Re: P_oddam privez Jadranovo

OdgovorNapisal/-a jandrej » So Jun 22, 2019 10:59

Pozdrav. Ne morem odgovoriti na zs. Naša in g. stamper pokličite me po telefonu, bom govoril še z lasnio. 041 350 301
Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral

Re: P_oddam privez Jadranovo

OdgovorNapisal/-a jandrej » So Jun 22, 2019 18:17

Bom malo bolj natančen. Privez je Muring-obala, obrnjen kakor koli, največ je s premcem pri vezanih na obalo, oziroma manjši pomol. Globine dovolj, na sredini med obalo in muringom cca 4 m. Starejša gospa ki je lastnica nima svoje barke je privez vsako leto oddajala meni zadnjih 7 let. Ker sem čoln prodal je privez prost. Jaz vam samo vzpostavi stik, ostalo se menite sami. Na sezono sem plačeval 500€. Če te doleti sreča parkiraš 20 m od čolna, oziroma ob priliki ko se kakšno mesto sprosti prestaviš avto bližje. Dvigalo za spust je oddaljeno 200 m, kot tudi najbližja trgovina. Zelo miren "Kafič" ki ga ob 24.00 zapirajo je oddaljen 20 m in ti zjutraj natakar prinese kavo na barko. Lastnica NE želi jadrnice, ker se boji žvenketa pletenic na jamboru, saj je privez pred njeno hišo. Natančno si lahko ogledate lokacijo na googuglu, naslov, Obala 26, Jadranovo.
Toliko, samo pomagam ker vem kako težko je dobiti privez, ostalo se menite sami.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta