P: Ladijski WC

Tukaj lahko dodate oglase, če kaj kupujete ali prodajate. Da se tema ne bo preveč razširila, prosim, da vsak sodelujoči odpre samo eno temo in potem tam dodaja svoje oglase...

Moderatorji: moderator, moderator2, Matejc

dj75
Poročnik bojne ladje

Re: P: Ladijski WC

OdgovorNapisal/-a dj75 » Sr Apr 01, 2020 15:35

Bomo že en bypass noter dal z eno 20 l. kanto za pregled...
Uporabniški avatar
evovii
Admiral

OdgovorNapisal/-a evovii » Sr Apr 01, 2020 20:20

Kristijan napisal/-a:Glede na to, da je ta zakon hrvaški: barko imam registrirano v SLO, ki (če se ne motim) ne predpisuje črnega tanka. Tehničnega opravljam v SLO, torej mi nihče ne bo težil glede črnega tanka... Mislim, da imajo večji problem tisti, ki imajo registrirane barke na hrvaškem, saj morajo tja tudi na tehničnega. Ne vem če nas bo kdo po hrvaškem ustavljal in šel gledat če imaš vgrajen črni tank :shock:

Jaz ga pa hvala bogu imam :) Še en razlog več da prideš na pivo ;)
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Kristijan
Poročnik fregate

OdgovorNapisal/-a Kristijan » Če Apr 02, 2020 18:02

evovii napisal/-a:
Kristijan napisal/-a:Glede na to, da je ta zakon hrvaški: barko imam registrirano v SLO, ki (če se ne motim) ne predpisuje črnega tanka. Tehničnega opravljam v SLO, torej mi nihče ne bo težil glede črnega tanka... Mislim, da imajo večji problem tisti, ki imajo registrirane barke na hrvaškem, saj morajo tja tudi na tehničnega. Ne vem če nas bo kdo po hrvaškem ustavljal in šel gledat če imaš vgrajen črni tank :shock:

Jaz ga pa hvala bogu imam :) Še en razlog več da prideš na pivo ;)

Takoj, ko bo prva možnost :D
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » Če Apr 02, 2020 21:54

Torej v SLO registrirane barke ne rabijo črnega tanka.
Sploh ne vem kako bi predelal wc, da bi ga imel, saj že sedaj ni nobenega prostora. :(
Jadranje je zakon....
kr3mn1
Admiral
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Pe Apr 03, 2020 11:54

čisto iz firbca

mi lahko kdo napiše, prosim brez neumnih komentarjev, kje je ta člen zakona (SLO, HR, EU), ki določa, da v sloveniji registrirana barka ne podlega hrvaškim zakonom če pluje v njihovih teritorialnih vodah.

Kot da bi rekel, da v sloveniji niso predpisane zimske gume na hrvaškem pa obvezne, in bi se lahko s slovenskim avtom peljal na letnih čez hrvaško.

ker potem bo pa vik in krik, pa hrvatarji jebejo, pa to pa un pa tretje...ignoranca je huda stvar. Če kdo ima pri roki ta zakon, bi pomagal pomoje vsem na forumu, tudi unim, ki jih zna kdo ustavit in jim na morju delat tehničnega.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Apr 03, 2020 18:01

V bistvu je tako. Ker zaenkrat na terenu ne kontrolirajo, kam imaš speljan “auspuh”.
To se kontrolira le na periodičnih pregledih. Ker pa v SLO, to še ni uzakonjeno, gre skozi. Zaenkrat še!
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Roman 1
Admiral
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Pe Apr 03, 2020 18:06

...zakona nimam,pa vseeno: Če nimaš zimskih gum, to policaj vidi, ne vem pa, če ima policaj pooblastilo, da vstopi na krov tuje barke in preveri če ima le ta črni tank....kdor se spozna na zakon, naj prvo to razloži: ima policaj pravico vstopiti na tujo barko ali ne... (pomoje rabi sodni nalog)
mirno morje
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Apr 03, 2020 18:12

Lej, sej to je bulšit. Pa menda ja ne boš v marini ali v zalivu sral, če nimaš črnega tanka. Toliko pa menda smo osveščeni. Drugače pa je itak isto. Spumpaš, ko si 200 metrov zunaj. Torej vse gre direktno v morje.
Na mestu bi bil zakon, da moraš črn tank izčrpat v marini/bencinski, skratka tam, kjer imajo vakuumske črpalke (waste) in vsebino potem prečrpajo v čistilne naprave.
Dokler pa gre iz cele vasi, kampa, marine drek po cevi 100m od obale direktno v morje, pa je vsakršno jebanje lastnikov bark bulšit.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
bladzo
Admiral
Kraj: Lj-Portorož
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bladzo » Ne Apr 05, 2020 23:21

kr en napisal/-a:Lej, sej to je bulšit. Pa menda ja ne boš v marini ali v zalivu sral, če nimaš črnega tanka. Toliko pa menda smo osveščeni. Drugače pa je itak isto. Spumpaš, ko si 200 metrov zunaj. Torej vse gre direktno v morje.
Na mestu bi bil zakon, da moraš črn tank izčrpat v marini/bencinski, skratka tam, kjer imajo vakuumske črpalke (waste) in vsebino potem prečrpajo v čistilne naprave.
Dokler pa gre iz cele vasi, kampa, marine drek po cevi 100m od obale direktno v morje, pa je vsakršno jebanje lastnikov bark bulšit.

V teh cajtih bodo mogl bit ornk zadovoljni, da bo sploh kdo pršu srat u njihov morje... :shock: :D
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Kraj: Zanzibar

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Apr 06, 2020 13:48

Jst bi pa ne moreeeeeeem :cry: :cry: :cry:
A pozna kodo koga k šverca begunce gor čez mejo, bi se jaz pelu nazaj grede... 8)
Uporabniški avatar
evovii
Admiral

OdgovorNapisal/-a evovii » Po Apr 06, 2020 20:40

gregor.n napisal/-a:Jst bi pa ne moreeeeeeem :cry: :cry: :cry:
A pozna kodo koga k šverca begunce gor čez mejo, bi se jaz pelu nazaj grede... 8)

Tale je pa dobra fora. Evo tržna niša :) Greva skupaj :lol: :lol:
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost