HLADILNIK

Tukaj lahko dodate oglase, če kaj kupujete ali prodajate. Da se tema ne bo preveč razširila, prosim, da vsak sodelujoči odpre samo eno temo in potem tam dodaja svoje oglase...

Moderatorji: moderator, moderator2, Matejc

Izolan1971
Višji štabni vodnik
Kraj: Izola

Re: HLADILNIK

OdgovorNapisal/-a Izolan1971 » So Maj 16, 2020 13:21

"Oj,
tu ga kupi jaz sem full zadovoljen z njim.
https://www.campingwagner.de/product_in ... ign=idealo[/quote]

Pozdravljen, videl ta odgovor.Jaz iščem tudi kakšno ugodno rešitev za moj 5,9 m čoln s kabino....Potreboval bi kompreskorskega, z ženo greva običajno za 14 dni po Kvarnerju in Dalmaciji in to je to kar rabiva in za kakšno dnevno kopanje doma..
Na čolnu imam dva avtomobilska akumulatorja- enega za porabo in enega rezerva...
Kako ste dejansko zadovoljni s hlajenjem tega, ki ga navajate? Hladi v redu tudi meso, salame da nam ne bi treba vsak dan v trgovino...ali iskati led ..?Kako je s porabo? Zdrži en avtomobilski akumulator čez noč in del dneva brez celic?
Hvala v naprej za odgovor.
Damjan
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Kraj: LJ.Vižmarje

Re: HLADILNIK

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » So Maj 16, 2020 13:44

Če bi rad imel hrano in pijačo na hladnem, ti to nudi edino kompresorski hladilnik, prenosni ali vgradnji.Za tvoje potrebe je to kar je prikazano v prejšnjem postu uredu stvar.Z elektriko bodi previden, priporočljivo je, da imaš kako celico, ki ti bo ohranjala energijo na drugem akumulatorju.
mašinfirer

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot], SAKARUN in 1 gost