Bretling, Omega...

Tukaj lahko dodate oglase, če kaj kupujete ali prodajate. Da se tema ne bo preveč razširila, prosim, da vsak sodelujoči odpre samo eno temo in potem tam dodaja svoje oglase...

Moderatorji: moderator, moderator2, Matejc

SR 290
Admiral

Bretling, Omega...

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Pe Maj 22, 2020 14:24

Pozdravljeni morjeplovci,

Za atraktivno ceno vam lahko ponudim ročne ure naslednjih proizvajalcev:
BRETLING
RADO
OMEGA
GLASSHUTE
PATRICK PHILIPPE

Vse je novo, originalno z certifikati, garancijami in računi. Ure so nam na voljo kot kompenzacija z dunajskim dobaviteljem teh ur.

Od vseh znamk nam je na voljo večina modelov, razen za Patrick Philippe, kjer je zaradi ekskluzivnosti težko zagotovit zalogo za vse modele.

p.s.
Kdor želi katero od omenjenih ur jo lahko lastnoročno prevzame v trgovini na Dunaju, le streljaj od Schonbruna.
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral

Re: Bretling, Omega...

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Pe Maj 22, 2020 19:51

Patrick Philippe ne obstaja. Najbrz si mel v misli Patek Philipe. Eno od Top 5 znamk na svetu.

Zanima me Breitling Navitimer Chronograph 41. Kok je cena?
jernejm
Kapitan fregate
Kraj: TupaTam

OdgovorNapisal/-a jernejm » Pe Maj 22, 2020 20:24

Tole se bere kot ukraden račun....Patrik Philippe, Bretling....pridite ponje na Dunaj....
Pri dveh kapitanih gre barka na dno.
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral

OdgovorNapisal/-a AEgir » Pe Maj 22, 2020 21:04

Cene, modeli. Patek originalen za dobro ceno ti prodam v 5 minutah. Patke so sila zaželjena komoditeta v ima se krogih.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Vid
Naddesetnik

OdgovorNapisal/-a Vid » So Maj 23, 2020 09:39

Napisi par cen za referencne modele, drugace ste dobro nasli stacuno, je ene 10 minut od mene :D

Kok bi prisla breitling superocean automatic 44?
SR 290
Admiral

OdgovorNapisal/-a SR 290 » So Maj 23, 2020 11:30

Ko dobim cene jih dam gor.
Na ure se sploh ne spoznam in še nikoli nobene nisem nosil, zato nimam pojma o njih. mi je pa tale, ki mi jih nudi govoril o Patek Philipe, ali kakorkoli se že imenuje, da taka ura lahko stane 80.000 evrov, lahko pa tudi trikrat več.

@Jernejm,
Ne namiguj prosim o ukradeni robi. Ker nimam pojma o urah, si jo lahko gre sam dvignit na Dunaj kdor to hoče, da vidi od kod je. Seveda lahko dostavim uro v originalni embalaži, z vsemi certifikati, računom in garancijo.
Človek nam je jamčil za plačilo opreme, ki smo jo izvozili, a je kupec ni poravnal. Normalno da zdaj terjamo njega, ampak zaradi corone ima težave z kešem, ima pa nekaj milijonov evrov vredno zalogo ur in kristalov Svarovski, ki jih drugače proda letno za vsaj 20 mio evrov in kolikor vem je bil svoj čas največji prodajalec Omega ur v Avstriji, a je rahlo presedlal na druge, ker so nekaj let nazaj pričeli dvigovat ceno, kar ni šlo skupaj z njegovo prodajno strategijo.
jernejm
Kapitan fregate
Kraj: TupaTam

OdgovorNapisal/-a jernejm » Ne Maj 24, 2020 00:40

@SR 290

Preberi še enkrat prosim - mislil sem da gre za ukraden račun, torej tvoje geslo na forumu, ne pa za ukradeno robo. Se je že večkrat zgodilo da pridejo lumpi do uporabniških podatkov in potem pod pretvezo da gre za "znanca s foruma" poskusijo prinest ljudi naokrog.

Sem v tvojem primeru kandidat za kako uro, če bo ponudba res dobra. Ampak kako naj bi stvar stekla - denar tebi, po uro pa na Dunaj?
Pri dveh kapitanih gre barka na dno.
Uporabniški avatar
bojan11
Viceadmiral
Kraj: Trebnje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bojan11 » Ne Maj 24, 2020 14:17

SR 290 napisal/-a:Ko dobim cene jih dam gor.
Na ure se sploh ne spoznam in še nikoli nobene nisem nosil, zato nimam pojma o njih. mi je pa tale, ki mi jih nudi govoril o Patek Philipe, ali kakorkoli se že imenuje, da taka ura lahko stane 80.000 evrov, lahko pa tudi trikrat več.

@Jernejm,
Ne namiguj prosim o ukradeni robi. Ker nimam pojma o urah, si jo lahko gre sam dvignit na Dunaj kdor to hoče, da vidi od kod je. Seveda lahko dostavim uro v originalni embalaži, z vsemi certifikati, računom in garancijo.
Človek nam je jamčil za plačilo opreme, ki smo jo izvozili, a je kupec ni poravnal. Normalno da zdaj terjamo njega, ampak zaradi corone ima težave z kešem, ima pa nekaj milijonov evrov vredno zalogo ur in kristalov Svarovski, ki jih drugače proda letno za vsaj 20 mio evrov in kolikor vem je bil svoj čas največji prodajalec Omega ur v Avstriji, a je rahlo presedlal na druge, ker so nekaj let nazaj pričeli dvigovat ceno, kar ni šlo skupaj z njegovo prodajno strategijo.

Glede na napisano ima tvoj dobavitel sigurno kaksno web stran, kjer oglasuje svoje artikle. V tem primeru bi priporocal in hkrati bi bil tudi jaz vesel, da objavis njegovo spletno stran. Narocilo in placilo pa potem preko tebe. Kaksne svarovski zadeve bi jaz narocil za zeno.
Uporabniški avatar
PogachnyK
Viceadmiral

OdgovorNapisal/-a PogachnyK » Ne Maj 24, 2020 15:28

2 uri za 3 snežne tope?
Slika
kr3mn1
Admiral
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Ne Maj 24, 2020 17:06

Bojan: Po svarovski zadeve pojdi v Katar, je 2/3 naše cene. Se ti s avio karto še vedno zelo splača. Govorimo o stvareh 5-10k navzgor.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Ne Maj 24, 2020 17:46

kr3mn1 napisal/-a:Bojan: Po svarovski zadeve pojdi v Katar, je 2/3 naše cene. Se ti s avio karto še vedno zelo splača. Govorimo o stvareh 5-10k navzgor.

Mogoče pa nima vsak časa srat ga tam po svet. Pa še kolegu bi pomagu, da zapre terjatve. A ni to dobrodošlo dandanašnji?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
kr3mn1
Admiral

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Ne Maj 24, 2020 18:05

kr en napisal/-a:
kr3mn1 napisal/-a:Bojan: Po svarovski zadeve pojdi v Katar, je 2/3 naše cene. Se ti s avio karto še vedno zelo splača. Govorimo o stvareh 5-10k navzgor.

Mogoče pa nima vsak časa srat ga tam po svet. Pa še kolegu bi pomagu, da zapre terjatve. A ni to dobrodošlo dandanašnji?

če ma narod cajt ga pit po gostilnah in denar za take stvari, potem ne vidim zakaj ne.

se pravi ga jaz po tvoje "serjem" po svetu?

drugače pa dobro preberi kaj je napisal. Boš ti z urami zaprl miljonsko terjatev? na morjeplovcu? pa na dunaj it? ne vem kako vam v Zagorju teče čas, ampak jaz porabim toliko časa da pridem do te štacune na Dunaju, kolikor časa traja direkten let v Doho. Kdo ga zdej "serje"?
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Ne Maj 24, 2020 18:13

Peace brothers!
Nisem te imel namena užaliti. Ne štartaj ku bik na redečo.
Ne vem. Jaz na Dunaj skočim skor na kofe. V Doho pa je, vsaj zame , projekt. Mogoč sem mal preveč po svoje razmišljal. Zapečkarsko.

Ampak ziher pa nisem nč slabga mislu. Verjem.
kr3mn1
Admiral

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Ne Maj 24, 2020 19:56

kr en napisal/-a:Peace brothers!
Nisem te imel namena užaliti. Ne štartaj ku bik na redečo.
Ne vem. Jaz na Dunaj skočim skor na kofe. V Doho pa je, vsaj zame , projekt. Mogoč sem mal preveč po svoje razmišljal. Zapečkarsko.

Ampak ziher pa nisem nč slabga mislu. Verjem.

nisem tako mislil. Po času je meni isto. 5 ur tja ali 5 ur tja.

vse ok, nisem se imel namena prepirat
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Maj 25, 2020 18:25

kr3mn1 napisal/-a:Po času je meni isto. 5 ur tja ali 5 ur tja.

Teb ja, jaz pa v petih urah še avionske karte ne najdem. :oops:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost