Odstranjene boje v Pirovcu

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

navtik_borut
Admiral
Prispevkov: 701
Pridružen: Ne Maj 05, 2013 20:46

Odstranjene boje v Pirovcu

OdgovorNapisal/-a navtik_borut » Po Jun 11, 2018 12:44

Pozdravljeni.

Če je imel kdo bojo v Pirovcu (kamp Miran), imam žal informacijo, da je občina pred nekaj dnevi vse boje odstranila. Da ne bo kdo šele na dopustu izvedel za neprijetno presenečenje.

Lp.
frenkyboy
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Mar 12, 2015 14:52

Re: Odstranjene boje v Pirovcu

OdgovorNapisal/-a frenkyboy » Po Jun 11, 2018 20:26

Živjo. Si bil mogoče kaj tudi v Starinah? Jaz jo imam tam,pa me zanima če so tudi tam imeli čistilno akcijo.
Lp Frenkyboy
janko_ka
Poddesetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Nov 04, 2013 20:10
Kraj: Pirovac

Re: Odstranjene boje v Pirovcu

OdgovorNapisal/-a janko_ka » Po Jun 11, 2018 21:08

frenkyboy napisal/-a:Živjo. Si bil mogoče kaj tudi v Starinah? Jaz jo imam tam,pa me zanima če so tudi tam imeli čistilno akcijo.
Lp Frenkyboy

tu sve piše:
http://www.pirovac.hr/index.php/2013-09 ... ne-pirovac
frenkyboy
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Mar 12, 2015 14:52

Re: Odstranjene boje v Pirovcu

OdgovorNapisal/-a frenkyboy » Po Jun 11, 2018 23:00

Super. :shock:
deky
Prispevkov: 1
Pridružen: Če Jun 21, 2018 14:09

Re: Odstranjene boje v Pirovcu

OdgovorNapisal/-a deky » Pe Jun 22, 2018 14:18

Pozdravljeni,

glede problema z bojami v Pirovcu, pozna kdo slučajno koga, ki je za plačilo pripravljen odstopiti kakšno bojo tam v bližini? Namreč, smo se zanimali v mestu in ni nič prostora za nove čolne. Smo se postavili v čakalno vrsto, vendar dvomim, da bomo prišli na vrsto, ker je veliko domačinov ostalo brez veza, novih pa naj bi naredili samo enih par (če sploh bodo, glede na datum). Pač dalmatinci, najprej vržejo ven vse boje, potem pa rešujejo nastale probleme glede tega :roll: .

Pa ravno letos, ko smo nabavili večji čoln, ker prejšnjega 3,10 m, bi lahko vsak dan brez problemov dajal noter in ven, ko bi se želeli voziti :cry:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti