Brezdomec kradel po barkah

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Lure
Admiral
Prispevkov: 711
Pridružen: Če Nov 06, 2008 18:58
Kraj: Ljubljana - Izola

Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a Lure » Sr Sep 05, 2018 16:19

polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Sep 05, 2018 20:23

Škoda k ni tu tko ko u Tuniziji..bi si že jutri lahko rit brisal samo z levo roko,ker desno bi mu odsekal v zapestju...
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a alesjo » Sr Sep 05, 2018 21:48

In sedaj ne bo brezdomec, bo imel streho nad glavo, lepo suho posteljo in trikrat na dan za jest, še papirja za rit brisat mu ne bo treba kupit saj mu bomo itak davkoplačevalci plačali. :evil:
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Če Sep 06, 2018 08:02

alesjo napisal/-a:In sedaj ne bo brezdomec, bo imel streho nad glavo, lepo suho posteljo in trikrat na dan za jest, še papirja za rit brisat mu ne bo treba kupit saj mu bomo itak davkoplačevalci plačali. :evil:


Tako deluje sistem. Pozabil si samo povedat da davkoplacevalci so le samo privatniki torej podjetja, ker drzavni delavci imajo placo sestavljene od davkov pridobljenih od privatnikov.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a alesjo » Če Sep 06, 2018 13:13

morosito napisal/-a:
alesjo napisal/-a:In sedaj ne bo brezdomec, bo imel streho nad glavo, lepo suho posteljo in trikrat na dan za jest, še papirja za rit brisat mu ne bo treba kupit saj mu bomo itak davkoplačevalci plačali. :evil:


Tako deluje sistem. Pozabil si samo povedat da davkoplacevalci so le samo privatniki torej podjetja, ker drzavni delavci imajo placo sestavljene od davkov pridobljenih od privatnikov.

To zelo dobro vem, sem že veliko let obrtnik in kot je polanc omenil, lopovom bi tudi jaz prste posekal :evil: in če kak brezdomec nima kaj jest mu z veseljem kaj dam, samo ne krast.
plima
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 87
Pridružen: Pe Jul 16, 2010 19:37

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a plima » Po Okt 01, 2018 11:04

Hoj,
Tudi v Ribiški vasi (IT) se je negdo zadnji čas sprehajal po barkah in sicer v kanalu, ki meji na Timavo.
Meni sicer ni povzročil neke škode razen, da mi je odnesel ročno svetilko za 3 EURE. Sem pa slišal, da so menda kradli izvenkrme motorje.
Ali kdo kaj več o tem?



Lp
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Okt 01, 2018 13:23

plima napisal/-a:Hoj,
Tudi v Ribiški vasi (IT) se je negdo zadnji čas sprehajal po barkah in sicer v kanalu, ki meji na Timavo.
Meni sicer ni povzročil neke škode razen, da mi je odnesel ročno svetilko za 3 EURE. Sem pa slišal, da so menda kradli izvenkrme motorje.
Ali kdo kaj več o tem?



Lp

V marini timavo so pokradli nekaj izvenkrmnih motorjev in tudi kameram so kazali sredince, nihče neve kdo so bili, v ograjen prostor pa so prišli skozi zadni vhod in z kleščami odščipnili verigo, ki je bila zaklenjena, niso pa bili brezdomci.
Rok-11
Admiral
Prispevkov: 1195
Pridružen: Ne Avg 17, 2008 09:58
Kraj: Ljubljana, Ribiška vasica - It.

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a Rok-11 » Po Okt 01, 2018 14:45

plima napisal/-a:Hoj,
Tudi v Ribiški vasi (IT) se je negdo zadnji čas sprehajal po barkah in sicer v kanalu, ki meji na Timavo.
Meni sicer ni povzročil neke škode razen, da mi je odnesel ročno svetilko za 3 EURE. Sem pa slišal, da so menda kradli izvenkrme motorje.
Ali kdo kaj več o tem?



Lp


Ja, vem; kradli so le po barkah desno od zadnjega mostička na pomol - in je šlo kot po tekočem traku; vlom in vse kar je bilo vrednega v barki, če je bilo pri roki. Šli so inštrumenti, navigacija, nekaj izvenkrmnih motorjev... in verjetno še kaj.

So se pa Italijani vsaj lotili zadeve s policijo in forenziki, ki so iskali sledi.
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Po Okt 01, 2018 17:26

Rok-11 napisal/-a:
plima napisal/-a:Hoj,
Tudi v Ribiški vasi (IT) se je negdo zadnji čas sprehajal po barkah in sicer v kanalu, ki meji na Timavo.
Meni sicer ni povzročil neke škode razen, da mi je odnesel ročno svetilko za 3 EURE. Sem pa slišal, da so menda kradli izvenkrme motorje.
Ali kdo kaj več o tem?



Lp


Ja, vem; kradli so le po barkah desno od zadnjega mostička na pomol - in je šlo kot po tekočem traku; vlom in vse kar je bilo vrednega v barki, če je bilo pri roki. Šli so inštrumenti, navigacija, nekaj izvenkrmnih motorjev... in verjetno še kaj.

So se pa Italijani vsaj lotili zadeve s policijo in forenziki, ki so iskali sledi.


Ja ker italijani imajo ptrulje ki furajo 24h na 24h...ti poklices oni priletijo za 5-10min. Tako so javili tiste hrvate ki so kradli v barkoli...niso imeli niti cas za zbezat cez glavni vhod da so morali skocit v morje in plavati vse okoli....pa so jih dobili....jokali pa so se ko otroci
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Okt 01, 2018 18:10

morosito napisal/-a:
Rok-11 napisal/-a:
plima napisal/-a:Hoj,
Tudi v Ribiški vasi (IT) se je negdo zadnji čas sprehajal po barkah in sicer v kanalu, ki meji na Timavo.
Meni sicer ni povzročil neke škode razen, da mi je odnesel ročno svetilko za 3 EURE. Sem pa slišal, da so menda kradli izvenkrme motorje.
Ali kdo kaj več o tem?



Lp


Ja, vem; kradli so le po barkah desno od zadnjega mostička na pomol - in je šlo kot po tekočem traku; vlom in vse kar je bilo vrednega v barki, če je bilo pri roki. Šli so inštrumenti, navigacija, nekaj izvenkrmnih motorjev... in verjetno še kaj.

So se pa Italijani vsaj lotili zadeve s policijo in forenziki, ki so iskali sledi.


Ja ker italijani imajo ptrulje ki furajo 24h na 24h...ti poklices oni priletijo za 5-10min. Tako so javili tiste hrvate ki so kradli v barkoli...niso imeli niti cas za zbezat cez glavni vhod da so morali skocit v morje in plavati vse okoli....pa so jih dobili....jokali pa so se ko otroci

Lahko imajo patrulje, ampak v marini so prišli noter, vse kamere so jih posnele in lopovi so lepo vsaki kameri pokazali sredince pokradli motorje in z kombijem kateremu se ni videlo registrske številke hitro popihali preden se je katerakoli patrulja zbudila, sem pa prepričan, da jih kot ponavadi ne bo nihče dobil, ker pa je tema o kraji brezdomcev še vedno niso oni tu prisotni, tako vsaj jaz mislim. l.p. alesjo
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Okt 01, 2018 20:14

Kdaj so kradli? A ta vikend al že zadnjič?

Je pa zanimivo, da jih ne dobijo v Ribiški vasi, kjer je vse skupaj slepa ulica s samo enim izhodom. Ok po vodi je več izhodov, po cesti pa ...
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Okt 01, 2018 23:59

Marchi napisal/-a:Kdaj so kradli? A ta vikend al že zadnjič?

Je pa zanimivo, da jih ne dobijo v Ribiški vasi, kjer je vse skupaj slepa ulica s samo enim izhodom. Ok po vodi je več izhodov, po cesti pa ...

To je bilo v avgustu, če je pa sploh interes da jih dobijo je pa vprašanje :?:
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » To Okt 02, 2018 08:21

Aaa, Romuni-Bolgari ne skačejo, ko bežijo, sej ne znajo plavat pa hrčki v kamere ne kažejo fakiče 8) :mrgreen:
mašinfirer
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a polanc » To Okt 02, 2018 22:33

Sekat roke..sigurno prava poteza...
AS
Admiral
Prispevkov: 614
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 23:20

Re: Brezdomec kradel po barkah

OdgovorNapisal/-a AS » Sr Okt 03, 2018 12:39


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti