Vikend privez Umag / Savudrija

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Stanley
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: Ne Jul 15, 2018 10:18

Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a Stanley » So Maj 25, 2019 11:26

Pozdravljeni,

iscem pomol privez ali bojo v Umagu ali Savudriji za vikend paket od 14.6 popoldne do 17.6 dopoldne.. Ce ima kdo kaksno iddejo ali bi oddal tako zadevo.. Zanima me se kje najbolje spustiti 5m gumico na tem obmocju v vodo..

Lp
polanc
Admiral
Prispevkov: 9290
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a polanc » Po Maj 27, 2019 15:36

Tam v Umagu se obesiš na bojo ,pride Davor, pokasira in si miren.Če bom pa na barki, pa se k men na pir pridi,jo imam na eni od teh boj.Čoln pa lahko spustiš v Umaški marini ,cen pa žal ne vem.
Uporabniški avatar
Stanley
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: Ne Jul 15, 2018 10:18

Re: Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a Stanley » Po Maj 27, 2019 23:32

polanc napisal/-a:Tam v Umagu se obesiš na bojo ,pride Davor, pokasira in si miren.Če bom pa na barki, pa se k men na pir pridi,jo imam na eni od teh boj.Čoln pa lahko spustiš v Umaški marini ,cen pa žal ne vem.


Mislis tiste boje, ki so ob promenadi proti centru Umaga? Pogled na kapitanijo, itd..
polanc
Admiral
Prispevkov: 9290
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a polanc » To Maj 28, 2019 15:58

Ja tiste ležijo naprej od bencinske prot umagu.Imaš tud možnost bit vezan na obalo sam je mislim da 30 posto dražje.
Uporabniški avatar
Stanley
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: Ne Jul 15, 2018 10:18

Re: Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a Stanley » To Maj 28, 2019 16:37

Aha, vem katere mislis. Drugace bi raje bil na obalo. Nekam je mrzlo za plavat do obale:) s tam na obalo mislis v marinici pri pumpi? Kako pa prides do tega cloveka ki kasira? Kje ga najdem.. Imas kaksen kontakt?
Uporabniški avatar
Stanley
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: Ne Jul 15, 2018 10:18

Re: Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a Stanley » To Maj 28, 2019 16:45

Kdo pa ima tale pomolcek v upravljanju.. Videti je dokaj prazen ( privezi), nevem pa kako bo junija.. To je pri Katoru.. Tam bi mi se najbolj odgovarjalo, ker tam spim..

Prav tako je tam klancina za spust.. Ampak so neke avtomatske ketne da sploh prides blizu nevem kdo upravlja s tem..

Slika
debelalignja
Praporščak
Prispevkov: 30
Pridružen: Pe Jun 19, 2015 12:36

Re: Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a debelalignja » Če Jul 25, 2019 11:43

Pozdravljeni

Mogoce se vprasanje ki ga postavljam ne sklada ravnons temo pa vseeno napisem(ce krsim karkoli mi prosim povejte, vzamem brez zamer :D )

Iscem privez za jadrnico 7m. Lahko je marina, lahko boja lahko, karkoli sam da je privezana. Lokacija prakticno kjerkoli po HR.
Prosim ce kdo koga pozna oz ima kontakt ce mi lahko pomaga, bi bil zelo hvalezen.

Fantje in punce :) za vso pomoc se lepo zahvaljujem
Lp Igor
Uporabniški avatar
Kristijan
Kapitan
Prispevkov: 177
Pridružen: To Jan 26, 2016 18:45

Re: Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a Kristijan » Če Jul 25, 2019 13:17

debelalignja napisal/-a:Pozdravljeni

Mogoce se vprasanje ki ga postavljam ne sklada ravnons temo pa vseeno napisem(ce krsim karkoli mi prosim povejte, vzamem brez zamer :D )

Iscem privez za jadrnico 7m. Lahko je marina, lahko boja lahko, karkoli sam da je privezana. Lokacija prakticno kjerkoli po HR.
Prosim ce kdo koga pozna oz ima kontakt ce mi lahko pomaga, bi bil zelo hvalezen.

Fantje in punce :) za vso pomoc se lepo zahvaljujem
Lp Igor


Pozdravljen.

V marini v Umagu je še ogromno prostih mest - brez težav dobiš privez.
debelalignja
Praporščak
Prispevkov: 30
Pridružen: Pe Jun 19, 2015 12:36

Re: Vikend privez Umag / Savudrija

OdgovorNapisal/-a debelalignja » Ne Nov 24, 2019 14:19

Hvala se mbil vmes v iskanju in mi je ratalo najdet privat. Cena ni napihnjena je pa res da je v Dalmaciji. :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov