Parkiranje avta in prikolice na celini - okolica Sukošana

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

AlesBic
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: So Jun 08, 2019 18:42

Parkiranje avta in prikolice na celini - okolica Sukošana

OdgovorNapisal/-a AlesBic » Ne Jun 09, 2019 23:56

Pozdravljeni, sem nov med morjeplovci. Zadnjih 5 let sem čoln rental, letos pa grem prvič v Dalmacijo z svojim. Razmišljam, da bi avto in prikolico varno parkiral na celini, v okolici Sukošana in se z čolnom odpeljal na IŽ. Destinacija mi je Mali IŽ. Prosim za nasvet, kje bi lahko varno na celini parkiral avto in prikolico od čolna. Potreboval bi parking za 14 dni v avgustu. Kam naj se obrnem, da si zagotovim parkirni? Ali je ideja sploh realna? Naj grem na IŽ raje z avtom in čolnom na prikolici?
Hvala za vsakršen nasvet.
lp
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2310
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

Re: Parkiranje avta in prikolice na celini - okolica Sukošana

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Po Jun 10, 2019 07:31

Najbolj varno in tudi najdražje boš avto in prikolico parkiral v marini Dalmacija v Sukošanu.
AlesBic
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: So Jun 08, 2019 18:42

Re: Parkiranje avta in prikolice na celini - okolica Sukošana

OdgovorNapisal/-a AlesBic » Po Jun 10, 2019 20:14

V kraju Sv. Filip in Jakob je na mestnem parkirišču, tik ob morju, strošek tedenskega parkiranja 75 kun, kar se mi zdi zelo malo. Karto je sicer treba kupiti na okencu občinske blagajne in ne na parkomatu. Od njih še čakam odgovor, če lahko tudi rezerviram in če pride v poštev tudi prikolica. Zanimalo me je tudi, če kdo prakticira takšen način dopustovanja na otokih, da pusti vozilo in prikolico na celini in se odpravi z čolnom na otok za teden ali več. Na malih otokih vozila ne potrebuješ, saj cest praktično ni.

Če ima kdo kakšno podobno izkušnjo in bi jo želel deliti, mu bom hvaležen.

Tu pa je link do informacij o parkingu v Sv. Filip i Jakob:

https://www.vijesti.opcina-svfilipjakov ... parkiranja
AlesBic
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: So Jun 08, 2019 18:42

Re: Parkiranje avta in prikolice na celini - okolica Sukošana

OdgovorNapisal/-a AlesBic » Po Jun 10, 2019 20:42

Preveril sem pogoje in ceno parkiranja v marini Dalmacija v Sukošanu.
Super je, ker rezervacija ni potrebna, je pa cena 80 kun/dan za avto in 80 kun/dan za prikolico. 2 tedna = 300 eur +
V mislih sem imel kaj cenejšega. Bom kar še malo raziskoval.
Rugbyfan
Desetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Maj 09, 2016 20:48

Re: Parkiranje avta in prikolice na celini - okolica Sukošana

OdgovorNapisal/-a Rugbyfan » Če Jun 13, 2019 10:49

Jaz imam mojega celo poletje na prikolici na zaprtem zasebnem parkirišču pri gaženici. Cca 7km od sukošana. Lahko vprašam lastnika koliko bi ti računal. Ampak glede da meni za celo poletje računa dobro polovico tistega kar so ti naračunal za v marini ne bi smelo biti drago.

Drugače avto lahko pustiš v sukušanu pri rampi brezplačno, samo prikolice pa jaz tam ne bi puščal.
Uporabniški avatar
motorni
Admiral
Prispevkov: 2530
Pridružen: Po Maj 14, 2007 00:04
Kraj: Zagorje

Re: Parkiranje avta in prikolice na celini - okolica Sukošana

OdgovorNapisal/-a motorni » Če Jun 13, 2019 17:32

Preveri še v kampih tam okrog.
Ko smo imeli se čoln na prikolici, smo to včasih pustili v Punatu pri drči, komunalno parkirišče za kakšnih 6 prikolic, poceni. Avto pa pri vhodu v Punat za cesto. In odpluli za do en teden. Ali pa v kampu v Punatu. Ali pa na Pagu v kampu Šimuni. Ali pa v Privlaki v enem manjšem kampu.
__________________
lp
motorni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov