Portal Morjeplovec na Facebooku

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Bonaparte
Admiral
Prispevkov: 1773
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 09:08
Kraj: Koper

Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a Bonaparte » So Avg 15, 2020 10:10

Pozdravljeni,

Že dvanajst let sem na forumu morjeplovec. Pred par meseci sem slučajno opazil da obstaja na Facebooku skupina Portal Morjeplovec.
https://www.facebook.com/groups/morjeplovec/
Baje da skupina na facebooku obstaja že dolgo dolgo let. Ampak ne moreš vedet dokler ne izveš.
Ker se verjetno najde še kdo kateri ne ve, da obstaja morjeplovec tudi na facebooku, sem rekel da o tem napišem post.

Meni je klasičnem forumu za strokovne prispevke bolj primeren.
Za vsako dnevne nepomembnosti iz sveta morjeplovstva pa mi je bolj priročno na facebooku, še posebej kaj se tiče lepljenja fotografiij je enostavneje.

Facebook ima tudi svoje prednosti - spoznavanja ljudi (imajo svojo fotografijo) lahko jih dodaš med prijatelje ali pa na block listo.
Kar koli delaš, naredi kvalitetno ali se pa raje sploh ne loti.

Video test sider: https://www.youtube.com/channel/UC_cYNza74BYYsuOjhmAHAdA/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a franc5e » So Avg 15, 2020 13:46

Spremljam, pa tudi prijatelja sva, je res lažje priponat sliko.... :D Pa zadnje čase je kar prometen ta naš FB...
al

Re: Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a al » To Avg 18, 2020 22:13

nimam facebooka ampak vsaj “higiena” admina bi bila, da bi takšno informacijo delil na portalu.
oziroma se sploh tukaj kaj oglasil.

ker navkljub facebook skupini je forum, kot praviš @Bonaparte primeren za kakšne daljše prispevke. Samo nobenemu se več ne da.... Škoda.

Sem pa prek moje pogledal FB. Res, biseri: sem kupo čolen...

Mater. Kup še slovenščino za 6. razred pizda
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3288
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a MareC » To Avg 18, 2020 22:35

al napisal/-a:nimam facebooka ampak vsaj “higiena” admina bi bila, da bi takšno informacijo delil na portalu.
oziroma se sploh tukaj kaj oglasil.

ker navkljub facebook skupini je forum, kot praviš @Bonaparte primeren za kakšne daljše prispevke. Samo nobenemu se več ne da.... Škoda.

Sem pa prek moje pogledal FB. Res, biseri: sem kupo čolen...

Mater. Kup še slovenščino za 6. razred pizda


še več pametnjakovičev in čudakov kot na forumu, forum bi živel (kot mnogo drugih) če bi se poznali z imenom in priimkom, sliko, in nekdo od forumašev bi garantiral za tebe, da si ta prava oseba, tako sem prijavljen na kar nekaj forumov in stvar zeloooo dobro funkcionira
al

Re: Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a al » To Avg 18, 2020 22:46

ma ok, to je na nek način ideal. ampak jaz razumem, da nekdo uleti, nekaj vpraša (vsebina pač zmer ni dobra za živce sam
saj smo vsi nekje neumni)

forum is all about admin oz moderator...
katerkol forum
tko k oni furajo zadevo, kako se odzivajo... tko to izgleda...

Ampak zmer rečem. začet je treba pr seb. jaz sem šel nazaj, se trudm (subjektivna ocena, res je)...
dajmo se vsi, pa bo.

aja, zame jih par garantira, da sem ta prav 8)
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3288
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a MareC » To Avg 18, 2020 22:51

al napisal/-a:ma ok, to je na nek način ideal. ampak jaz razumem, da nekdo uleti, nekaj vpraša (vsebina pač zmer ni dobra za živce sam
saj smo vsi nekje neumni)

forum is all about admin oz moderator...
katerkol forum
tko k oni furajo zadevo, kako se odzivajo... tko to izgleda...

Ampak zmer rečem. začet je treba pr seb. jaz sem šel nazaj, se trudm (subjektivna ocena, res je)...
dajmo se vsi, pa bo.

aja, zame jih par garantira, da sem ta prav 8)

Al razumem, a poglej npr. objavo enega modela, ki je uletel na forum in pamuteje okol starosti, obratov motorja itd, kaj lahko takemu dopoveš, lahk ga pošlješ u klinac , lahk ga razsvetliš, lahk pa ga daš na ignore, a, če piše bedarije mu je ptrebno to na na nek način povedat, seveda, če ne razume sam, da piše neumnosti, zato sem za to, da se objavlja z imenom in priimkom
al

Re: Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a al » To Avg 18, 2020 22:56

Sej ti dam prou.
Sam ti se prehitr razjeziš.
Stavm, da k tam na 15m čakaš na ribo, ti kak “član” z objavo uleti u glavo :D

Jaz bi jih tud dal rad par na ignore ampak kaj... Enkrat sem se razpizdil in šel a je to brez veze. Ti si jezen, unemu pa itak ni jasno zakaj.

Moderator mora to popucat. Za naše živce. Al pa za živce drugih pred našimi objavami.

pis ljubav bok
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3288
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a MareC » To Avg 18, 2020 23:04

al napisal/-a:Sej ti dam prou.
Sam ti se prehitr razjeziš.
Stavm, da k tam na 15m čakaš na ribo, ti kak “član” z objavo uleti u glavo :D

Jaz bi jih tud dal rad par na ignore ampak kaj... Enkrat sem se razpizdil in šel a je to brez veze. Ti si jezen, unemu pa itak ni jasno zakaj.

Moderator mora to popucat. Za naše živce. Al pa za živce drugih pred našimi objavami.

pis ljubav bok

imam kratak fitilj :mrgreen: :mrgreen: ker mi dvigne pulz
jaz probam pri meni (gumenjaki) pri drugih pa mora kdo drug :lol:
Uporabniški avatar
Bonaparte
Admiral
Prispevkov: 1773
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 09:08
Kraj: Koper

Re: Portal Morjeplovec na Facebooku

OdgovorNapisal/-a Bonaparte » Sr Avg 19, 2020 08:41

Se popolnoma strinjam.
Forum bi po mojem mnenju moral bit tak, da je javen. Vsak lahko bere vse brez da se prijavi.
Vsak se lahko registrira le s pravim imenom in priimkom, če želi v forumu kaj objavit.
Obstajal bi gumb da lahko das osebe na block listo in ne vidis vec njihovih objave.
Stvari bi bile bistveno boljše.
Ni to neka umetnost za sprogramirat.
Kar koli delaš, naredi kvalitetno ali se pa raje sploh ne loti.

Video test sider: https://www.youtube.com/channel/UC_cYNza74BYYsuOjhmAHAdA/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov