Privez Banjol - Rab 14 dni avgust

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Stanley
Kapitan
Prispevkov: 153
Pridružen: Ne Jul 15, 2018 10:18

Privez Banjol - Rab 14 dni avgust

OdgovorNapisal/-a Stanley » Ne Feb 07, 2021 23:27

Pozdravljeni,

letos smo se odlocili, da bomo dopustovali na Rabu, in sicer Banjol..

Do zdaj smo vsa leta hodili na Pag, Metajna in tam okoli.. Pa smo zaradi slabega izhodisca za dnevne izlete sele letos zamenjali lokacijo..

Planirano imamo zacetek avgusta pa tam do 15 dni..

Lastnica apartmaja nima svojega priveza ali boje, zato me zanima, ali imate kaksno idejo na koga se obrnit za prost privez za ta dva tedna.. Se bolje, ce ima kdo od vas kaj primernega, in je pripravljen odstopit, se priporocam.. Proti placilu seveda..

Ker bomo prvic v Banjolu.. Me zanima, ali je v blizini kaksna drca za spust colna..

Hvala vsem!
igor11
Kontraadmiral
Prispevkov: 251
Pridružen: To Nov 24, 2009 13:06
Kraj: ljubljana

Re: Privez Banjol - Rab 14 dni avgust

OdgovorNapisal/-a igor11 » To Feb 09, 2021 18:28

V zalivu kamp Padova3 je veliko boj, ki pa niso od kampa, so na črno in veliko jih oddajajo . Obrni se na lastnika bifeja Quatro v kampu v bližini pomola taxi boata. Pred leti mi je oddal bojo za 35 Kun na dan, ali vprašaj najemodajalca apartmaja (sploh če je domačin)naj vpraša sosede, če imajo kakšen vez ali bojo .Drčo imaš plačljivo pri INA pomorski pumpi v mestu, zastonj ( brez ketne) je bila pred 3 leti pri vili Petrac, zraven kampa padova, je pa oska cesta (poglej googel maps). Lansko leto ko sem rental v kamporju gliser, je zraven pomola od (rent a boat Matusan,) drča brez ketne , samo to so drče za bolj manjše čolne tam okoli 5m, če imaš večji ali težji gliser , je pa ogromno dvigal, cena za 5,5m 200kun po operaciji.
morje, morje...

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 4 gosti