Dostop do interneta iz plovila

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
theDamjan
Admiral
Prispevkov: 960
Pridružen: Ne Mar 01, 2015 19:42
Kraj: Trebnje - Novi Vinodolski - Jadransko morje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a theDamjan » To Apr 25, 2017 11:44

Preberi par objav nazaj in boš takoj videl kaj je najboljše.
-----------------
***Naj bo vsak dan najlepši!
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » To Apr 25, 2017 11:58

navtik_borut napisal/-a:Katera je sedaj najboljša varainta za predplačniški internet na HR?

Bonbon? http://www.bonbon.hr/ducan/sim-kartice/na-bonove


še vedno najbolj in najcenej BON BON :wink:
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » To Apr 25, 2017 12:19

theDamjan napisal/-a:Moje mnenje je, da je Telekom še najboljši. Vse tiste GB, ki jih ponujajo itak ne pokoristimo.

Pri Telekomu daš za dve številki 30€, pa je vse neomejeno...mislim, da je to ok ponudba. Pa še tukaj tista 2% nepokritosti najdem skoraj vsak dan dvakrat.

:D
Telemach ima svoje omrežje in gostuje na Mobitelu. Na telefonu vklopiš ročno izbiro, se logiraš na Mobitel in zadeva deluje kot da si mobitelov uporabnik.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » To Apr 25, 2017 15:02

theDamjan napisal/-a:Moje mnenje je, da je Telekom še najboljši. Vse tiste GB, ki jih ponujajo itak ne pokoristimo.

Pri Telekomu daš za dve številki 30€, pa je vse neomejeno...mislim, da je to ok ponudba. Pa še tukaj tista 2% nepokritosti najdem skoraj vsak dan dvakrat.


Pri Telemachu 2 GSM številki za 35 €. Prenos 50GB, klici iz slo v EU 100 minut brezplačno. Če si uporabnik tv storitev Telemach pa je skupna cena samo 30€.
Po 15.6. boš imel za tujino na voljo 50GB brezplačno. To je sedaj najbolj ugodno.
navtik_borut
Admiral
Prispevkov: 701
Pridružen: Ne Maj 05, 2013 20:46

OdgovorNapisal/-a navtik_borut » To Apr 25, 2017 17:53

theDamjan, vsi ti mobitelovi paketi imajo princip "pravične uporabe" in ti po 1GB dnevno preklopijo na nizko hitrost, ki je za resno delo neuporabna.

Z mojim delom je 1gb premalo.

Žal je tudi na VIPnet enak dnevni limit.

Zato mi je zanimiv ta bonbon, kjer je dnevni limit 5gb. Cena 10kn pa je itak fina.

Edino ta njihov web page je malo zablužen.. MareC, veš morda kako je z dobavljivostvjo teh simov. Dobim na vsaki HR pošti in dokupim samo še dobroimetje in to je to?
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » To Apr 25, 2017 18:30

navtik_borut napisal/-a:theDamjan, vsi ti mobitelovi paketi imajo princip "pravične uporabe" in ti po 1GB dnevno preklopijo na nizko hitrost, ki je za resno delo neuporabna.

Z mojim delom je 1gb premalo.

Žal je tudi na VIPnet enak dnevni limit.

Zato mi je zanimiv ta bonbon, kjer je dnevni limit 5gb. Cena 10kn pa je itak fina.

Edino ta njihov web page je malo zablužen.. MareC, veš morda kako je z dobavljivostvjo teh simov. Dobim na vsaki HR pošti in dokupim samo še dobroimetje in to je to?


tako je, na pošti urediš vse, jaz potem dokupujem, ko porabim, kar preko neta in plačam s kreditno kartico
navtik_borut
Admiral
Prispevkov: 701
Pridružen: Ne Maj 05, 2013 20:46

OdgovorNapisal/-a navtik_borut » To Apr 25, 2017 18:54

Odlično. Hvala za info.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » To Apr 25, 2017 20:06

MareC napisal/-a:
tako je, na pošti urediš vse, jaz potem dokupujem, ko porabim, kar preko neta in plačam s kreditno kartico


:D
navtik-borut MareC ti je dal napačne podatke.
Sima za internet moreš dobiti na pošti. Moraš ga naročiti na HR naslov preko njihove strani.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » To Apr 25, 2017 20:37

NOVI FOSIL napisal/-a:
MareC napisal/-a:
tako je, na pošti urediš vse, jaz potem dokupujem, ko porabim, kar preko neta in plačam s kreditno kartico


:D
navtik-borut MareC ti je dal napačne podatke.
Sima za internet moreš dobiti na pošti. Moraš ga naročiti na HR naslov preko njihove strani.


NF preveri predno govoriš!
sim se dobi na pošti že od lanskega poletja, prej je bilo tako, da si ga moral naročiti, zdaj pa ne več
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 879
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

OdgovorNapisal/-a sova » To Apr 25, 2017 21:34

Mi smo imeli sim pred dvemi leti na Cresu. Kupljen pa je bil na pošti za 10eur za sedem dni in neomejen prenos podatkov.

lp.
AS
Admiral
Prispevkov: 614
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 23:20

OdgovorNapisal/-a AS » To Apr 25, 2017 22:24

NOVI FOSIL napisal/-a:
theDamjan napisal/-a:Moje mnenje je, da je Telekom še najboljši. Vse tiste GB, ki jih ponujajo itak ne pokoristimo.

Pri Telekomu daš za dve številki 30€, pa je vse neomejeno...mislim, da je to ok ponudba. Pa še tukaj tista 2% nepokritosti najdem skoraj vsak dan dvakrat.

:D
Telemach ima svoje omrežje in gostuje na Mobitelu. Na telefonu vklopiš ročno izbiro, se logiraš na Mobitel in zadeva deluje kot da si mobitelov uporabnik.



Ne deluje, imaš samo 3 G. Mobitel ne deli 4G z ostalimi
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 879
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

OdgovorNapisal/-a sova » To Apr 25, 2017 22:39

Ravnokar probal. Meni dela 4G od mobitela. Sem pa naročnik pri Telemach-u in gostujem na Mobitelu.

lp.
AS
Admiral
Prispevkov: 614
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 23:20

OdgovorNapisal/-a AS » To Apr 25, 2017 23:00

to pa je nekaj novega
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 879
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

OdgovorNapisal/-a sova » To Apr 25, 2017 23:14

Probal še enkrat. Brez težav se prijavim. Probal še Si.mobil 4G, brez uspeha.

lp.
Daniel
Kapitan fregate
Prispevkov: 109
Pridružen: Pe Jul 18, 2008 21:37
Kraj: Prlekija

OdgovorNapisal/-a Daniel » To Apr 25, 2017 23:37

NOVI FOSIL napisal/-a:
theDamjan napisal/-a:Moje mnenje je, da je Telekom še najboljši. Vse tiste GB, ki jih ponujajo itak ne pokoristimo.

Pri Telekomu daš za dve številki 30€, pa je vse neomejeno...mislim, da je to ok ponudba. Pa še tukaj tista 2% nepokritosti najdem skoraj vsak dan dvakrat.


Pri Telemachu 2 GSM številki za 35 €. Prenos 50GB, klici iz slo v EU 100 minut brezplačno. Če si uporabnik tv storitev Telemach pa je skupna cena samo 30€.
Po 15.6. boš imel za tujino na voljo 50GB brezplačno. To je sedaj najbolj ugodno.


Tole ni ravno čisto res.
V letu 2017 boš imel kot naročnik fiksnih in mobilnih storitev (Največ) pri Telemachu v tujini 4,26 GB podatkov mesečno. Če si samo mobilni naročnik pa 5,32 GB (Največ). Razen, če bojo poenotili in dali obojim večjo količino.

https://roamingeu.com/calculator/

Edit: Popravil imena paketov, mora pisati "Največ"
Nazadnje spremenil Daniel, dne Sr Apr 26, 2017 00:36, skupaj popravljeno 2 krat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov