hladna plucna pecenka na mladi solati

Vse o kuhinji na vodi, ob vodi ali doma. Preberete lahko zanimive recepte in nasvete.

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
racman
Admiral
Prispevkov: 692
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 15:25

hladna plucna pecenka na mladi solati

OdgovorNapisal/-a racman » Sr Avg 27, 2008 17:11

plucna - goveji file
rdece vino
olje
cel poper
lovor
korenje
cebula
petersilj

pelati
česen
balzamicni kis
sveza solata- rukola, motovilec, sojini kalcki, gentila, ...

plucno mariniras(postavis v posodo,solis, dodas cel poper,olje, lovor, korenje, cebulo petersilj, vino in tesno pokrijes
postavis v hladilnik za 2 dni

opeces v ponvi in speces v pecici da je meso se rahlo roznato v sredini - cca 35 minut na 170 stopinj

ohladis, tanko narezes in polozis na svezo solato in paradizni pelat kateri je bil v marinadi iz balzamicnega kisa in cesna.


Slika

Slika
dalvey

OdgovorNapisal/-a dalvey » Pe Avg 29, 2008 19:52

Racman, pa saj nas boš razvadil, to je pa fantazija. Upam, da to ne ustvarjaš na čolnu
Lp in mirno morje
Uporabniški avatar
racman
Admiral
Prispevkov: 692
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 15:25

OdgovorNapisal/-a racman » Pe Avg 29, 2008 22:06

dalvey napisal/-a:Racman, pa saj nas boš razvadil, to je pa fantazija. Upam, da to ne ustvarjaš na čolnu
Lp in mirno morje


ce bi ga imel sigurno bi - kaj je lepsega kot dobro jesti v samotnem zalivu ob soncnem zahodu?
ampak zal kuham le na kopnem - na gumici se se sendvic tezko poje :oops:
dalvey

OdgovorNapisal/-a dalvey » So Avg 30, 2008 17:58

Ne, da se sendvič na gumici težko poje, toda zadel si me s tem, ker doslej v skoraj 20-letih na čolnu še nikoli nisem malical, mi ne pade kaj takega v glavo, morje je pač morje ! Če bi imel pa mega jahto s posadko, to je pa druga pesem.
Ampak mi Morjeplovci na forumu smo mislim skoraj vsi bolj na realnih tleh in vsak je zadovoljen s tistim, kar ima
Lp

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti