morska jaja

Vse o kuhinji na vodi, ob vodi ali doma. Preberete lahko zanimive recepte in nasvete.

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

morska jaja

OdgovorNapisal/-a ljubo » Po Apr 05, 2010 14:29

letos poleti sem sem se zaustavil v Vele Luki na korčuli. naj povem, da je stal pivez na glavnem pomolu samo sto kun. No šel sem na obisk k sinu prijatelja, ki se je prejšni dan vrnu izujetništva pri somaljskih piratih. No radovedn sm bil kako to zgleda. No je zelo strasten podvodni ribič in seveda je az tisti dan pripravil enkratno morsko večerjo. med njimi so se na krožniku tudi znašla morska Jaja. O katerih še nikoli nism slišal, da obstajajo kje pa šele videl in okusil. Servirana so bila surova in birekuda imajo močan okus po jodu.

V kolikor bote imeli priliko se jih splača poizkusit so močan afrodizjak kot vse oastale školjke.

Slika
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Apr 06, 2010 19:50

Ja grenka pa so tud, kot malokaj !

Mi smo jih jedli surova, pokapljana z limono in srrrrrk vase. Ko je naša izvedela, da delujejo kot močan afrodiziak je bila nad mojim konzumiranjem navdušena. Jaz malo manj nad grenkobo.

Ponoči pa ...............................................................

...................................................................................................nič ! :cry:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

OdgovorNapisal/-a ljubo » To Apr 06, 2010 19:54

Ne vem kako pr tebe deluje mislim pa da bi blo le tvoja jih ni jedla.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta