VAL SHOP (okolica Maribora)

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

lex2
Poddesetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Avg 07, 2020 20:43

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a lex2 » Ne Avg 16, 2020 11:02

Francek,

ni poanta v povrnjenem denarju, niti v podaljšanih rokih dobav. Poanta je v pomanjkanju komunikacije. Vse lahko razumeš, če ti prodajalec pojasni, ne pa da ti tri tedne pusti brez odgovora. Če je na dopustu v coni brez telefona (svaka mu čast, če lahko), naj to na svoj shop napiše. Tvoje predstave o delu firme (tudi med dopustom) so iz 70ih. Zapluj malo v sodobni kapitalizem. Všeč ti bo.

Maš pa zanimive predstave o spoštovanju. Nisem še spoštoval nekoga, ki me na prvo žogo obmetava s "fantkom", niti ne mislim pri vama z Nikolo začet. Tvoje ideje o fantkih, spoštovanju in podobnem so bolj podobne vstopu v prostozidarsko ložo ali bratovščino kot pa web forumu. Kaj ma dejstvo, da jadram od 14. leta (dobrih 30 let) s poslovanjem Val shopa?

Materiale za barko kupujem po netu zadnjih (skoraj) 15 let (večinoma iz Italije, kjer je jasno kdaj jih ne bo in kdaj so), z Val shopom se poskusil prvič tudi na podlagi tega foruma in pozitivnih mnenj na njem.
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a franc5e » Ne Avg 16, 2020 13:07

No ok, to je že boljše :D vedno pa je tako, da si spoštovanje pridobimo sčasoma :wink:
Uporabniški avatar
Bo_4
Kapitan fregate
Prispevkov: 120
Pridružen: Ne Sep 10, 2017 18:21

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a Bo_4 » Pe Avg 28, 2020 12:55

Uf, kakšni komentarji, to me pa zelo preseneča (in me zanima kakšni bodo komentarji na moj prispevek) !?
Val trgovina in moji nakupi, Lanski nakup brez komentarja razen, da so cene ugodne. Letos 7.8. vplačal za nakup dveh artiklov, dobava 5-12 dni. Tri dni po predvideni dobavi pričnem s poizvedbami, pišem E-maile in telefoniram ampak nobenega odziva. Danes na portalu "valtrgovina.com" med ogledom statusa mojih nakupov vidim zapis " vrnitev vplačila" !!!
Nisem ravno nov na forumu, tudi ne več mlad in do sedaj sem večino nakupov za obnovo jadrnice opravil po spletu (Italija, Nemčija, ZDA, Avstralija, Nizozemska, Anglija, Kitajska in tudi Slovenija) in imel sem že težave pri nakupih, ter vračilo denarja iz Nizozemske, Kitajske in Nemčije ampak takšen odnos (ignoranco) kot nedavno z Val tgovino pa še ne (vsi ostali so se izgovarjali, izvijali, opravičevali...).
P.S. najhuje je, ker ne veš ali boš dobil naročeno jutri ali naj opraviš še en nakup pri konkurenci :cry:
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a franc5e » Pe Avg 28, 2020 12:59

Jah, očitno pač tako je, mogoče jim ni v interesu, kdo ve... :|
Uporabniški avatar
Bo_4
Kapitan fregate
Prispevkov: 120
Pridružen: Ne Sep 10, 2017 18:21

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a Bo_4 » Pe Avg 28, 2020 15:57

Dopolnitev mojega prispevka o "Val trgovini", ravnokar sem prejel E-mail z obvestilom o vračilu denarja ampak žal brez obrazložitve. :|
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Avg 28, 2020 18:35

Bo_4 napisal/-a:Dopolnitev mojega prispevka o "Val trgovini", ravnokar sem prejel E-mail z obvestilom o vračilu denarja ampak žal brez obrazložitve. :|


očitno bere forum :mrgreen: :mrgreen:
val
Admiral
Prispevkov: 1566
Pridružen: Po Sep 08, 2008 20:12
Kraj: Maribor-koper- Pula

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a val » Pe Sep 18, 2020 22:20

Par prijateljev z morjeplovca me je ze poklicalo,ce je to moja trgovina.
Moram povedat da z omenjeno trgovino nimam nic in za njo sem sedaj tudi prvic slisal.
stangarbojan
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 130
Pridružen: To Jan 02, 2018 16:18
Kraj: TURJAK

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a stangarbojan » Pe Sep 25, 2020 14:54

Še eden(jaz)...,včeraj preko E-maila naročil-NIČ....,danes kličem na tel.-NIČ..,pošljem še SMS-NIČ, verjetno "gužva",kaj naj si mislim....?
Coastliner
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Sep 25, 2020 16:09

stangarbojan napisal/-a:Še eden(jaz)...,včeraj preko E-maila naročil-NIČ....,danes kličem na tel.-NIČ..,pošljem še SMS-NIČ, verjetno "gužva",kaj naj si mislim....?


pa jebemu res vas ne razumem, idiot, ki ima trgovino in je neodziven
pa zakaj za boga še sploh naročate kaj pri njemu
imaš kup drugih možnosti
take odjebem po prvem ignorantskem odnosu
stangarbojan
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 130
Pridružen: To Jan 02, 2018 16:18
Kraj: TURJAK

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a stangarbojan » Če Okt 08, 2020 20:31

Mogoče le malo popravim mnenje o Val shopu: po drugem tel klicu so se oglasili,razložili stanje-bolje postopek,vnesel narocilo(seveda tudi predplačilo) in v nekaj dneh naročeno tudi dobil....,
tako,da le ni vse tako črno :oops: :D ,včasih se splača malo vztrajati(kakor kdo :?: )
Coastliner
lenart
Kapitan korvete
Prispevkov: 100
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 15:19
Kraj: Žiri

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a lenart » So Okt 17, 2020 14:40

Pozdravljeni,

pri ValShopu sem naročal večkrat v zadnjih dveh letih, cene so po mojem mnenju zelo ugodne.

Vsa naročila razen zadnjega v septembru so bila dobavljena v roku.
Zadnje naročilo, oddano v septembru je zamujalo nekaj dni ampak mi je trgovec navedel razlog zamude in sem naročeno tudi prejel.

Je treba razumeti, da je naveden dobavni rok 5-14 delovnih dni, torej brez vikendov in praznikov.
Uporabniški avatar
stojko
Viceadmiral
Prispevkov: 464
Pridružen: So Jun 21, 2008 16:50
Kraj: Sežana

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a stojko » Če Dec 17, 2020 22:39

No... Tudi jaz imam slabo izkušnjo z ne komunikacijo omenjene trgovine. Najbolj me moti to, da ko izdelek izberem, ga naročim in plačam pride potrditveni Email: Hvala za naročilo. Naročilo je bili sprejeto in bo obdelano po prejemu potrditve plačila.
Nato pa nič več. V mojem primeru kar 23 dni tišine, ko se izdelek kar na 1x znajde doma. V tem času ne vem ali je plačilo prišlo, ali se je za tako dolgo dobavo kje zataknilo...ali je trgovina sploh odprta...
Primerno bi bilo, da bi ob potrditvi plačila dobil potrditveni Email in nato mogoče še enega, ko gre kupljeno na pošto.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta