MIBRA HOČE-NERJAVEČI PROGRAM

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator, moderator2, Matejc

zlatko83
Admiral

MIBRA HOČE-NERJAVEČI PROGRAM

OdgovorNapisal/-a zlatko83 » Po Jun 02, 2008 15:03

Imajo ogromno artiklov iz navtičnega programa (karabini, španerji, cevne objemke, vijake, zajle,........) po bistveno ugodnejših cenah, kot v navtičnih trgovinah.
akisek
Kontraadmiral
Kraj: Hrastnik

OdgovorNapisal/-a akisek » Po Jun 02, 2008 16:36

Ali imajo tudi kakšne cevi?
zlatko83
Admiral

OdgovorNapisal/-a zlatko83 » Po Jun 02, 2008 19:23

mislim da, vtipkaj "mibra" v google
akisek
Kontraadmiral
Kraj: Hrastnik

OdgovorNapisal/-a akisek » Po Jun 02, 2008 19:47

Ja, pa imajo res veliko izbiro.Če je že kdo kupoval cevi ali lahko kupiš tudi naprimer 0,5m(na kilo)?
rabuni
Viceadmiral
Kraj: Rogaška Slatina

Re: MIBRA HOČE-NERJAVEČI PROGRAM

OdgovorNapisal/-a rabuni » Po Jun 02, 2008 21:30

zlatko83 napisal/-a:Imajo ogromno artiklov iz navtičnega programa (karabini, španerji, cevne objemke, vijake, zajle,........) po bistveno ugodnejših cenah, kot v navtičnih trgovinah.

Mislim, da je pri nautiki tudi sicer dobro biti pozoren kaj potrebujemo in kje se da ista stvar dobiti za mnogo bolj ugodno ceno. Na foromu je bilo to že večkrat poudarjeno. V principu so navtične trgovine najdražje. Res je med njimi razlika v ceni za isti artikel; žal je ta razlika majhna (razen Amerike). Veliko stvari se najde v drugih trgovinah-samo previdnost je potrebna, da ne zamenjamo stvari za kvalitetno mnogo slabše, ki nam bodo pozneje prinesle škodo. En obraten primer na to temo: pred časom so imeli avtomobili passat ena serija napako, da so po šivu pokale cevi na interculerju in to se mi je je dogajalo takole enkrat na leto in pol. Dvakrat sem zamenjal cev pri uradnem serviserju in jo drago plačal (ker je bil pač originalni del). tretjič je cev počila na poti v Dalmacijo-začasno sem zadevo rešil, da sem z "izolirtrakom cev obvezal" . V Dalmaciji sem kupil cev z jekleno mrežo, ki se uporablja za barke. Čisto poceni (20 x ceneje je bilo vse skupaj in še danes drži) Ta pač je.
Rafter
Kapitan fregate
Kraj: Southern district of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Sep 25, 2008 23:07

akisek napisal/-a:Ja, pa imajo res veliko izbiro.Če je že kdo kupoval cevi ali lahko kupiš tudi naprimer 0,5m(na kilo)?

Vse se da dobiti. Je pa fajn, da jim pripraviš "tehnični" spisek, se pravi točni spisek vsega kaj rabiš.
Jaz mam srečo da je to ene dva kilometra od mene. Se ne spomnim, kdaj sem nazadnje navadne šraufe kupil - povsod raje dam RF.
monster_d
Kapitan
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a monster_d » Pe Sep 26, 2008 01:05

Inox je pac dragi :) Majo pa kaj ces

http://www.mibra.si/kontakt.php

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost