BAUHAUS

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

igor11
Kontraadmiral
Prispevkov: 251
Pridružen: To Nov 24, 2009 13:06
Kraj: ljubljana

BAUHAUS

OdgovorNapisal/-a igor11 » So Jan 26, 2013 22:39

Po novem ni več navtičnega programa na Kajuhovi zraven BTC. Navtični program so preselili na Rudnik.
morje, morje...
Uporabniški avatar
frikmusic
Admiral
Prispevkov: 653
Pridružen: Po Dec 14, 2009 15:53
Kraj: Ljubljana-Volme Kamenjak
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a frikmusic » Ne Jan 27, 2013 08:33

Ja navticni program je na Rudniku in je lepo zalozen - bil pozitivno presenecen.

Frik
Frajtonerca je prava stvar...
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1065
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » Po Maj 06, 2013 19:33

še bolj je založen navtični program v Bauhausu Villach (Beljak)!
Jadranje je zakon....
al

OdgovorNapisal/-a al » Po Maj 06, 2013 19:43

Res je lepo založeno na Rudniku.
Samo ena primerjava cene.
Hempel Myle dynamic ta velika piksna 106 eur, v Punatu jo dobim s popustom in povrnjenim PDV za 69 eur.

Za ostale artikle ne vem.
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Maj 23, 2013 21:53

Ne morem da nebi...

Jaz dobim enako taveliko kanto za 45€ in to v Sloveniji, samo moram kupiti cel šlepar... Sem tudi na Poljskem videl, da se da dobiti za dober denar...

Recimo jaz rabim eno kanto AFja, kaj naj grem na Punat in to celo 2x da dobim potem denar nazaj?

Dajajte primerjave, ki so razumne. Recimo cena v Kammu in Bauhausu, eventuelno še kaka tuja online štacuna, ki posilja v Slo...
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3219
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Če Maj 23, 2013 22:05

mamaMicka napisal/-a:Dajajte primerjave, ki so razumne. Recimo cena v Kammu in Bauhausu, eventuelno še kaka tuja online štacuna, ki posilja v Slo...

Vsak info je dobrodošel - marsikdo od nas gre kdaj mimo Beljaka, Celovca etc.
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Maj 23, 2013 22:10

Ti govoriš o info, jaz in @al pa o primerjavi. In to sta dve različne stvari. Poanta alovega posta je, kako je Bauhaus drag, kar pa v bistvu ne drži in ima primerljive cene drugim za nekoga, ki to potrebuje v Ljubljani.

Se pa zelo strinjam, da je povedal koliko stane tam in kogar nosi tam okoli je jasno, da kupi tam. Je pa jasno, da je na Hr nekoli cenejsi in se povrat poreza...
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Pe Maj 24, 2013 08:58

Al, koliko drži tavelika piksna? (jaz poznam le tisto okrog 1kg in sem jo plačal okrog 200-230 kun). Ali lahko pol piksne počaka na drugo leto?
mirno morje
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Pe Maj 24, 2013 09:27

al napisal/-a:Res je lepo založeno na Rudniku.
Samo ena primerjava cene.
Hempel Myle dynamic ta velika piksna 106 eur, v Punatu jo dobim s popustom in povrnjenim PDV za 69 eur.

Za ostale artikle ne vem.


Sem prepričan da Al s tem postom ni imel namena poslat vse kateri rabijo AF , v Punat. Če pa že gredo dol, pa bodo seveda raje tam kupili. Ali pa v Beljaku, če so v bližini. In take info so koristne, samo treba jih je razumet :wink:

LP
pero123
Admiral
Prispevkov: 914
Pridružen: So Sep 04, 2010 23:50

OdgovorNapisal/-a pero123 » Pe Maj 24, 2013 09:57

v bauhausu uzel piksno hard race 28 eur.... ostale trgovine navticne imajo isto ceno ali celo drazjo za par evrov...
--Bodybanger--
al

OdgovorNapisal/-a al » Pe Maj 24, 2013 10:53

@atilone: bravo.
@Roman1: velika piksna je 2.5l (o tej ceni sem govoril). Če dobro zapreš mislim, da lahko počaka. Potem pa jo naslednjo sezono še malo s hempel razredčilom in svežo barvo pomešaš.

Najbrž ni težko ugotoviti, da če je razlika za nek produkt 40 eur, da se ne splača rinit na CRO, ker te benz itd.. pride več.
Je pa mogoče smiselno povprašati v marini oz. kje na Cro vsem tistim, ki imamo barke dol in vožnja ni strošek.
Pravzaprav bi bilo neumno, da grem čez vikend v Punat, potem pa kupujem dražji (zame) AF v Bauhausu, ne?

Sicer pa podpiram lokalno gospodarstvo (kljub tujemu lastniku- so vsaj delavci SLO)...
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Pe Maj 24, 2013 11:16

atilone napisal/-a:
al napisal/-a:Res je lepo založeno na Rudniku.
Samo ena primerjava cene.
Hempel Myle dynamic ta velika piksna 106 eur, v Punatu jo dobim s popustom in povrnjenim PDV za 69 eur.

Za ostale artikle ne vem.


Sem prepričan da Al s tem postom ni imel namena poslat vse kateri rabijo AF , v Punat. Če pa že gredo dol, pa bodo seveda raje tam kupili. Ali pa v Beljaku, če so v bližini. In take info so koristne, samo treba jih je razumet :wink:

LP


Ti pa si pogruntal zdaj kako se iz vode dela nafta...
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Pe Maj 24, 2013 18:46

Niti ne. Si pa verjetno ti pogruntal kako iz nafte vodo delat. Še boš postal bogat :lol:
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Pe Maj 24, 2013 20:39

Tvoji izvirnosti odgovorov pa ni in ni konca...
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Maj 24, 2013 22:10

mamaMicka napisal/-a:Tvoji izvirnosti odgovorov pa ni in ni konca...


daj Luka pust, nima smisla, ker ne prideš do konca 8)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov