PRODAJA HEMPEL-ovih IZDELKOV

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator, moderator2, Matejc

atilone
Admiral

PRODAJA HEMPEL-ovih IZDELKOV

OdgovorNapisal/-a atilone » To Jun 10, 2008 11:44

Pozdrav.
Ali obstaja v MB kakšna trgovina, kjer prodajajo proizvode od Hempel-a?
Hvala.
LP
LaMike
Viceadmiral
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a LaMike » To Jun 10, 2008 12:36

Navtika Cizej :)
atilone
Admiral

OdgovorNapisal/-a atilone » To Jun 10, 2008 12:49

Ravno tam sem tudi hotel vprašat, kje bi dobil iskano, pa sem oba krat prišel tja med siesto. Od 12 do 14 ure ima zaprto. Drugič je bila verjetno kriva skleroza, ker sem pozabil na odpiralni čas :oops: .
Hvala LaMike!
LP
LaMike
Viceadmiral

OdgovorNapisal/-a LaMike » Po Jun 16, 2008 14:31

Ima pa tudi As boats, sem videl prejšnji teden. :D

Ni kaj. Upam, da ti kaj pomaga. Ima pa tudi spletna trgovina lotos marine in mislim, da kr po najnižjih cenah. Dostava pa je 2 dni. Vsaj pri meni je bila tako. :D
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Kraj: Zanzibar

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Jun 16, 2008 21:12

Opozoril bi vas samo da ima Hempel za to sezono nekaj novih proizvodov, ki jih v naših trgovinah še ne prodajajo. Npr. Hempel glide cruise, samopolirni antifauling z teflonom, preverjeno dobra zadeva, sicer pa vam pred nakupom svetujem najprej pogledati na njihovo spletno stran.
lpg
atilone
Admiral

OdgovorNapisal/-a atilone » Po Jun 16, 2008 21:46

LaMike napisal/-a:Ima pa tudi As boats, sem videl prejšnji teden. :D

Ni kaj. Upam, da ti kaj pomaga. Ima pa tudi spletna trgovina lotos marine in mislim, da kr po najnižjih cenah. Dostava pa je 2 dni. Vsaj pri meni je bila tako. :D

Sem naročil pri Lotos Marin.Kar po telefonu. Najprej malo vprašanj z moje strani, odgovorjev-nasvetov od njih.Cena ni pretirana, skratka, zaenkrat zelo korektno. Sem zadovoljen.
Hvala!
LP
ps: sem hotel kupit za kvadraturo šestih premazov, pod vodno linijo. Pa so mi svetovali tri največ štiri. To doživiš redko kje. Prej najdeš nepoštene prodajalce, kateri bi mi svetovali devet premazov, samo da prodajo. Bomo še sodelovali.
LaMike
Viceadmiral

OdgovorNapisal/-a LaMike » To Jun 17, 2008 15:56

Meni je tud všeč. Sicer sem naletel takrat, ko so imeli težave z rač. ampak so me poklicali, da nimajo mojega naslova imajo pa naročilo pa smo rešili težavo in čez 2 dni me je čakal paket :D V glavnem bom še sigurno kupoval pri njih. :D

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta