Trgovine - in še kaj - za to in ono navtično

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Brusni material in tehnika - tudi barve itn.

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Če Mar 26, 2020 07:23

Brusni material MIRKA Abranet: CRD d.o.o. na Verovškovi 64 v Ljubljani.
    Jaz sem prvič kar malo iskal in tudi spraševal, pa tudi varnostniki v stavbi s številko 64 najprej niso nič vedeli o njih, zato opis:
    To je nasproti LEKa; od severa gledano zaviješ na levo med dvema višjima poslopjema - pred stavbo, v kateri je T-2 in - zadaj prideš do nižjega poslopja.
Poleg brusne tehnike Mirka (mnenje mamaMicka o njih) imajo tudi mešalnico barv (tudi navtični program, ampak njihovih še nisem uporabljal), zaščitno opremo (obleko, maske...) in tako naprej. Zmešano barvo tudi lahko 'spakirajo' v spray (če je enokomponentna, seveda), ampak to najbrž lahko naredijo tudi drugje.

Če vprašaš, tudi (po mojem) dobro svetujejo. Jaz sem jih poiskal, potem ko mi je zmanjkalo (Mirka) papirnih kolutov, ki sem jih dobil skupaj s posojeno eliptično krožno brusilko Makita (z odlomljenim nastavkom za odsesavanje), in - ker se je Mirka material obnesel - sem hotel kupiti še enake. Tu so mi pokazali tudi kolute Abranet - in več mi ni bilo treba (dokler ne bo kdo pogruntal kaj boljšega, sem vernik).

Sem na pol Gorenjec (po obeh babicah). Polnokrvni Gorenjci v šali pravijo, da če zaprosim za Gorenjski potni list, imam že odobrenega, Bohinjci pa, da če zaprosim za njihovega, ne le da ne bom več tepen, ampak če se kdo v Bohinju spravi name, utegne dobiti poduk od članov lokalne skupnosti - za odobritev Bohinjskega potnega lista bi pa še malo manjkalo... Zdaj pa tu kupujem - in priporočam - tole (kot je napisal mM, je Abranet drag ('ko vrag').


Da, je drag, na m2 ali na kos brusnega materiala; ampak na m2 pobrušene površine je bil pa najugodnejši kar sem doslej našel.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Trgovine - in še kaj - za to in ono navtično

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Če Mar 26, 2020 11:49

Je kaksna navticna stacuna 'cist slucajno' odprta te dni? Neke specificne vijake rabim, pa kamm ne dela.
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: Trgovine - in še kaj - za to in ono navtično

OdgovorNapisal/-a jozko » Če Mar 26, 2020 12:10

A tudi pošljajo jih ne iz KAMM-a :?:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Trgovine - in še kaj - za to in ono navtično

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Če Mar 26, 2020 12:15

Nimajo vsega v spletni trgovini pa s tega vidika ne gre ..
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: Trgovine - in še kaj - za to in ono navtično

OdgovorNapisal/-a jozko » Če Mar 26, 2020 15:04

Kaj pa če jih pokličeš :?:

Marsikdo v teh časih tako posluje :idea:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Trgovine - in še kaj - za to in ono navtično

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Če Mar 26, 2020 15:23

Sem. Maloprodaja zaprta ...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta