Znižanja, akcije - z navtiko povezanih reči

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Znižanja, akcije - z navtiko povezanih reči

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Če Nov 05, 2015 08:25

Če komu kaj pride prav, recimo če je komu potekel rok uporabe pri raketah iz obvezne opreme, kaže da ima http://www.navtikaceneje.si/ zdaj zanje 40% znižanje.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
al

OdgovorNapisal/-a al » Če Nov 12, 2015 15:12

Vprašanje zakaj tako znižanje?
Upam, da ni razlog, da je rok trajanja pred iztekom ali pa da veljajo le kratek čas...

Ne glede na to ali je tako ali ne je dobro preveriti do kdaj veljajo preden se kupi kaj takega.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Pe Nov 13, 2015 20:25

Ko sem iskal nekaj drugega, sem naletel na to in prilepil, če slučajno komu pride prav.

Sicer je za pirotehniko, pa tudi prvo pomoč itn. treba itak vedno pogledati, do kdaj je veljavno, seveda tudi ko ni nič znižano.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Po Nov 16, 2015 10:55

Ja občasno dajo razna znižanja, da se znebijo starih zalog. Je pa kar dosti ceneje.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov