VAL SHOP (okolica Maribora)

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

Uporabniški avatar
elan450
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 138
Pridružen: Če Dec 29, 2016 12:54
Kraj: Ptujsko morje - Istra

VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a elan450 » Po Jan 14, 2019 23:42

Dobre izkušnje s spletno navtično trgovino:


VALSHOP - Navtična oprema in rezervni deli, potapljanje, ribolov


www.valtrgovina.com/
Boj se mora i boga
boris51
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 143
Pridružen: Sr Jan 01, 2014 13:52

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a boris51 » To Jan 15, 2019 15:56

Zelo prijazni in ugodne cene
omas
Admiral
Prispevkov: 721
Pridružen: Po Avg 24, 2015 13:49

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a omas » So Apr 06, 2019 08:35

Toplo priporocam. Najboljse cene in zelo prijazen gospod.
ROW
Višji praporščak
Prispevkov: 36
Pridružen: Če Mar 27, 2014 20:39

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a ROW » Po Jul 06, 2020 08:15

Odlicna navticna trgovina. Dobil vse, kar sem si zamislil, po zelo dobrih cenah. Pa še zastonj dostave sem bil delezen. Hvala trgovini VAL. :)
Mirno morje
lex2
Poddesetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Avg 07, 2020 20:43

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a lex2 » To Avg 11, 2020 19:21

Žal izjemno slaba izkušnja v preteklih dneh. V 14 delovnih dneh po plačilu se lastnik ni odzval na maile ali kasnejše telefonske klice, robe seveda tudi ni poslal. Rok dobave je bil 5-12 dni.

Po dobrih dveh tednih je, brez pojasnila, opravičila ali česa tretjega, vrnil denar z nakazilom. Vse, kar imam od te izkušnje, je dobra dva tedna izgubljenega časa in zavedanje, da me v Val shop ne zanese več.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5108
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Sr Avg 12, 2020 09:23

... in zato si se šel registrirat.
Hahaha :lol:

Fantek, glej sedaj je avgust. Veš v avgustu je skoraj nemogoče pričakovati dobave po rednih dobavnih rokih. Saj ko boš zrasel boš to razumel.

Za Val trgovino pa prvič slišim.
dejmimer
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 73
Pridružen: Če Jun 27, 2019 12:22

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a dejmimer » Sr Avg 12, 2020 13:35

Nikola T. napisal/-a: Veš v avgustu je skoraj nemogoče pričakovati dobave po rednih dobavnih rokih.


S tem se pa ne morem strinjat. Še vse kar sem naročil v tem mesecu (in prejšnjem) sem dobil v dogovorjenih rokih.

Tudi jaz prvič slišim za Val.
Uporabniški avatar
Wisdom
Viceadmiral
Prispevkov: 542
Pridružen: Sr Jul 22, 2015 14:58

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a Wisdom » Sr Avg 12, 2020 14:20

Dobil si vrnjen denar, torej je prodajalec pošten. Lepo bi bilo še, da se ti opraviči in navede razloge, da ni uspel zagotoviti robe v predvidenem času. Prav tako pa bi veljalo slišati še prodajalčevo plat.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5108
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Sr Avg 12, 2020 18:46

dejmimer napisal/-a:
Nikola T. napisal/-a: Veš v avgustu je skoraj nemogoče pričakovati dobave po rednih dobavnih rokih.


S tem se pa ne morem strinjat. Še vse kar sem naročil v tem mesecu (in prejšnjem) sem dobil v dogovorjenih rokih.

Tudi jaz prvič slišim za Val.

Joj ne prosim!!!
Naročil si eno ali dve stvari in imel srečo, ter dobil po pričakovanjih.
Obnavljam barko in na več koncih imam naročeno robo. Niti ena dobava ni bila kompletna, nekaj pa jih pred 1.9. niti ne bo.

Obenem že 22 let načeloma ne dobavljamo sistemov v avgustu, ker v 99% primerov naročil v tem času, nikoli ni bilo vse dobavljeno v kompletu.
lex2
Poddesetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Avg 07, 2020 20:43

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a lex2 » So Avg 15, 2020 17:32

Na brzino vsem.

Nikola T.: Ne ve zakaj "fantek". Verjetno bi ti lahko bil tvoj očka. Saj si star 15, ne?
Avgust? Ma ne, pa ti si genialec. Veš, da bi lahko Val shop lepo dal banner (pogooglaj kaj to je) na vrh spletne trgovine, da so v avgustu na kolektivcu ali pa samo, da ima zamude pri dobavi. Še lažje, en kratek mail (še krajši od tvojega butastega pisanja po forumu) bi mi spustil in jaz ne bi pisnil.
Od resnih tujih trgovin dobim v avgustu in januarju in na dan tvojega rojstva vse po urniku ali pa me o zamudi obvestijo.

Wisdom: Ja, pošteno je vrnil, a šele po mojem teženju. Ni ravno za zlato zvezdico.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5108
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » So Avg 15, 2020 18:38

Če si se logiral kot uporabnik samo zaradi stresanja slabe volje potem lahko povsem upravičeno rečem, da si otročji.
:lol:
lex2
Poddesetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Avg 07, 2020 20:43

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a lex2 » So Avg 15, 2020 20:34

Si ti zaščitnik morale na tem forumu in postavljaš kriterij "otročjega"? :D

Ker tudi ti stresaš jezo nad "novinci" na tem forumu.

Moj namen je bil seveda opozorit na Val shop, ker je to edini forum, na katerem se je o njem sploh govorilo. Btw, ker imaš rad feragosto, manj pa matematiko, te lahko razsvetlim z dejstvom, da je bilo naročilo plačano sredi julija in ne avgusta (poračunaj malo od mojega posta nazaj tri tedne in nekaj dni).

Nisem hotel povzročat jeze in mi je globoko žal, da so bila tvoja fino uravnava čustva z mojim postom prizadeta. :lol: :lol:
dejmimer
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 73
Pridružen: Če Jun 27, 2019 12:22

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a dejmimer » So Avg 15, 2020 23:10

Hmmm,
se mi je po naslovu in začetni vsebini zdelo, da je to tema o Val shopu in izkušnjah z njimi (dobrimi in slabimi), a nekateri se očitno raje ukvarjajo s svojimi "fantki" :lol: :lol:
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a franc5e » So Avg 15, 2020 23:11

lex2 napisal/-a:Si ti zaščitnik morale na tem forumu in postavljaš kriterij "otročjega"? :D

Ker tudi ti stresaš jezo nad "novinci" na tem forumu.

Moj namen je bil seveda opozorit na Val shop, ker je to edini forum, na katerem se je o njem sploh govorilo. Btw, ker imaš rad feragosto, manj pa matematiko, te lahko razsvetlim z dejstvom, da je bilo naročilo plačano sredi julija in ne avgusta (poračunaj malo od mojega posta nazaj tri tedne in nekaj dni).

Nisem hotel povzročat jeze in mi je globoko žal, da so bila tvoja fino uravnava čustva z mojim postom prizadeta. :lol: :lol:


Glej, ponavadi so podaljšani roki dobav v počitniških mesecih, to je za pričakovati. Dobil si vrnjen denar in to je to.
Ker si pa nov član, je korektno da si v prvih objavah spoštljiv do članov, ki so tu že leta. Vsepovsod kamor prideš kot novinec nekaj časa spremljaš in se najprej prepričaš, če so tvoje objave dobro razumljene, .... lahko se predstaviš tudi pri novih članih, da bomo vedeli kakšen lisjak si v morskih vodah.

Nikola ima prav, prijavil si se samo zaradi tega, ker je to prvi forum, kjer se piše o Val shop, kot navajaš :P
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: VAL SHOP (okolica Maribora)

OdgovorNapisal/-a franc5e » So Avg 15, 2020 23:14

dejmimer napisal/-a:Hmmm,
se mi je po naslovu in začetni vsebini zdelo, da je to tema o Val shopu in izkušnjah z njimi (dobrimi in slabimi), a nekateri se očitno raje ukvarjajo s svojimi "fantki" :lol: :lol:


Hja, če se nekdo nekam prijavi samo za to, da lahko pošinfa nekoga, je fantek upravičen...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov