Nova tema z naslovi navtičnih trgovin. Obvezno preberi!!!

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Nova tema z naslovi navtičnih trgovin. Obvezno preberi!!!

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Avg 31, 2007 18:31

Pozdravljeni!

Na predlog uporabnika "morski volk" odpiram novo temo s seznamom navtičnih trgovcev. Sem lahko dodate informacije za posamezne slovenske trgovine, nam bližnje tuje (Trst) in pa tudi svetovne.

PRI NAVAJANJU NEKE NOVE TRGOVINE OBVEZNO NAVEDITE NJENO IME, TOČEN NASLOV, PO MOŽNOSTI TUDI TELEFONSKE ŠTEVILKE ALI WWW NASLOV IN E-MAIL.

VSAKEMU TRGOVCU ODPRITE NOVO TEMO IN POTEM NOTRI NAPIŠITE KONTAKTNE PODATKE.

Na začetku bom pustil temo odprto, da vidim kaj bo, potem pa mislim, da jo bom zaklenil in boste nove trgovce poslali na e-mail, jaz oz. moderator pa jih bo po pregledu lahko dodal. Prosim, da ne dodajate reklam za trgovce s plovili, zaenkrat le navtične trgovine. Kasneje bomo lahko dodali tudi njihove naslove, vendar je treba za to narediti lepo zbirko.

LP
bimbus
Kapitan
Prispevkov: 169
Pridružen: Če Apr 05, 2007 12:51
Kraj: OBALA

OdgovorNapisal/-a bimbus » So Sep 01, 2007 20:49

bravo admin :!: :!: :!:
js sm ti mislu ze nakj casa nazaj posredovat tako ideo, pa sem malo premislu in ugotovil da to bi bila brezplacna reklama za nekatere trgovine!kot pa zgleda te to dejstvo ne obremenjuje kot tudi druge uporabnike...
Uporabniški avatar
racman
Admiral
Prispevkov: 692
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 15:25

OdgovorNapisal/-a racman » Ne Sep 02, 2007 14:48

bimbus napisal/-a:bravo admin :!: :!: :!:
... ugotovil da to bi bila brezplacna reklama za nekatere trgovine!kot pa zgleda te to dejstvo ne obremenjuje kot tudi druge uporabnike...


jah sej verjetno bo padla tudi kaksna graja...in tisto ne bo prav dobra reklama... :wink:
morski volk
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 145
Pridružen: Če Jul 26, 2007 18:51
Kraj: ljubljana

navtične trgovine

OdgovorNapisal/-a morski volk » Pe Sep 07, 2007 09:14

Domači trgovci imajo kljub vsemu vse možnosti za uspešno prodajo, v kolikor bodo konkurenčni.
MORJEPLOVEC pa ima možnost, da pade kakšen centek če se bo kateri od trgovcev izprsil z reklamo.
Ni ovir da ne bi nekaj naročil iz npr Usa, če je to dostavljeno v nekem razumnem roku in predstavlja razlika v ceni en tank goriva.
Konkurenca je zaj... zadeva.
luna
Štabni praporščak
Prispevkov: 40
Pridružen: So Jul 26, 2008 21:16

OdgovorNapisal/-a luna » Ne Dec 28, 2008 14:17

mene pa zanima ,če ima kedo naslov od navtčne trgovine,ki je nekje vČrnučah. Biblo fino,če bi bil tud elektr. naslov
.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » So Okt 22, 2016 07:51

Glede na to, da v tem podforumu ne morem 'pribiti' kakega seznama zanimivih povezav na trgovine (ipd.) na vrh in da vsaka nova tema z vprašanjem ali opombo potisne sicer dalj časa zanimive reči s prve strani in je tole edino, kar ostane na vrhu, semle dam povezavo na temo Trgovine - in še kaj - za to in ono navtično, v kateri je/nastaja/se-vzdržuje nekaj takemu seznamu vsaj približno podobnega.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Problem urejanja kazala povezav tule

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » So Jul 28, 2018 08:20

Tem podobne info niso dobro pregledne že, če so neurejeno (trgovina o tem in vprašanje za nekaj čisto drugega...) nasute v mnoge prispevke v eni temi, še manj v več temah. Uporabnost še poslabša, kadar je to na veliko straneh dolge teme (ko ne deluje brskalnikovo iskanje znotraj na računalniku že prikazane strani), zato je že pred mano več piscev poskusilo zbrati in urediti povezave v kazala.

Ker od adminove odločitve po posodobitvi programske opreme foruma dalje tudi meni ni mogoče več spreminjati starejših prispevkov v tem delu foruma (vsaj za posodobitev povezav ob spremembah naslovov internetnih strani), je zdaj Kazalo povezav na trgovine, storitve, usluge, kjer lahko še spreminjam vsebino starejših prispevkov.

Čisto v začetku v tistem prispevku ni bilo nič pametnega, zdaj pa so - za začetek - malo 'skomentirane' (kaj je kje) tele povezave:
  • povezava na tale del foruma
  • povezava na NT-jevo temo o tem (ki ni v tem delu foruma) in
  • povezava na eno mojo temo o tem
    (ki pa je v tem delu foruma, ampak je tu nimam več pravic za spreminjanje stare vsebine) - (če koga zanima več)
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti