Bonaca 2013

Vabila in poročila z navtičnih sejmov in navtičnih dogodkov

Moderatorji: moderator2, moderator

tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2310
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Ne Sep 22, 2013 20:15

Sem si ravno ogledoval Leidi600 od zunaj (ker od znotraj se je ni dalo videti, ker je lastnik ključe odnesel :roll: ), ko vaju je v odhajanju opazila moja boljša polovica. Pa Leidi800 sem tudi iskal, ker naj bi bila kao premiera :twisted: .
Drugače pa je na uvodni internetni strani sejma zapisano: ''BONACA V ZNAMENJU INOVATIVNOSTI IN PRESEŽKOV''.
rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Ne Sep 22, 2013 20:17

Tudi jaz ravno vrnila s sejma in bilo mi je zelo všeč :)
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Po Sep 23, 2013 03:22

Tud jaz sem bil včeraj (nedeljo) dol.. sem pelju familjo pogledat, če bi blo kaj za nas ...ob cca 11.30 sem bil že v prvi al drugi hali, kjer so me prijetno presenetili Orleki z http://www.youtube.com/watch?v=SxPs9o82OhY in http://www.youtube.com/watch?v=KNEPWInaqtE .. pa se je mojim mudilo naprej.. jaz pa bi ostal (še posebej če bi vedel kako malo za videt ma čaka tam naprej), spil kakšno pivce za živce in zapel z mojstri.. no pogledal sem vse v cajtu cca 2 ur in pol ... bil na obeh Grenlajnih in obeh Delfijah (vse preveliko za 4), na tanoumu FourWinsu 275 - tega smo si ogledali sami ker pač ni bilo nobenga predstavnika skoraj pol ure v bližini (tudi ta ne bil bil zame). Avtodomi in hiške, popotniki, avti in motorji me niso zanimali.. jadrnica tudi ne, na one velike barke na suhem in v morju tud nisem šel, ker nisem mel koga kaj vprašat, ker enostavno ni bilo nobenga blizu al pa so se delali da jih ni.. sam po tujih -lastniških barkah (razen FW 275) pa nisem hotel rovariti.. aja pa smo bli na eni lastniški 34 (mislim, da Benetou), ki naj bi bila nova 2011 cca 270 :shock: , sedaj pa da se prodaja za 170.000 :roll: ,.. ustavu sem se še pri električnih motorkah in kosilnicah, pa malo sem hecal predstavnico inox sidra, da njihovo tudi ne drži :lol: , ja hmmm... predstavitve naših kampov in pokrajin me tudi niso zanimale, pri tujih sem vzel katalog marin v HR, pa en izvod Val nautike, pa nekaj materiala so mi vsilili v roke.. še dobro, da je žena imela veliko boršo...aja.. smo pa pojedli sladoled z zmletim zmrzjenim sadjem. Tam pri Leidi in v okolici tud ni blo nobenga.. al pa so bili v štantu, pa se mi ni dalo prosit, ker sem videl, da je revno.... ob cca 13.00 smo na koncu obrnili in počasi nazaj. Spet pogled na en par luštnih hostes in proti izhodu... konec.

P.S. Pa da ne bi kdo mislu da mi je žal, ker sem bil "dol"... niti malo.. smo pa le užili prijeten nedeljski izlet in sprehod .. 8)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Sep 25, 2013 22:57

Hja, žal je bilo kot je bilo in je vse skupaj od lani še malo nazadovalo... In to sploh ne pri navtiki ampak pri ostalih sejmih. Karavaning je bil hudo bogi, zelena energija pa še bolj... Na koncu je bil to skoraj samo navtični sejem in še malo turistični... :cry:
Pomoje smo vsi šli na ta sejem z malimi pričakovanji, vendar smo na koncu bili še vedno razočarani.
Vseeno pa je bilo v času sejma lepo vreme in tako smo lahko malo užili primorski zrak ob sprehodu čez sejem.
Uporabniški avatar
bladzo
Admiral
Prispevkov: 951
Pridružen: Ne Okt 26, 2008 21:45
Kraj: Lj-Portorož
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bladzo » Sr Sep 25, 2013 23:55

Vsi, ki niste bili zadovoljni s sejmom, bi si lahko ogledali znameniti "b pomol" in to povsem brezplačno.... :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

OdgovorNapisal/-a ljubo » Če Sep 26, 2013 08:26

No jst sm bil kar zadovoljen. Če ne drugega z pogostitvijo v petek zvečer. bakalr je bil enkraten. Pršut malo preveč na debelo narezan drugače okusn. Rujna kapljica pa ni bila slaba. Čvek malo tu malo tam pa še rokavice sem dobil. Da ne bo kdo misli da mi jih je kdo podari te mi je moja mornarka privoščila, da ne bom imel več žuljavih prstov.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
Fisherman
Kontraadmiral
Prispevkov: 213
Pridružen: So Feb 21, 2009 15:59

OdgovorNapisal/-a Fisherman » Pe Sep 27, 2013 17:26

Da ne bo pomote, tudi jaz sem se imel čudovito. Lep, sončen dan, ob morju. V Kopru (dnevi sladke Istre), kjer je bilo bistveno več ljudi, kot v Portorožu, smo pojedli čudovito kosilo, spili nekaj take in drugačne tekočine, nekaj kavic. Zadevo bom ponovil ko bo lepo vreme, kljub temu da ne bo sejma navtike in zopet se bomo imeli lepo. Nad samo ponudbo v Portorožu, tako karavaning zlasti pa navtično pa sem bil razočaran.
Povsod je lepo, na morju je najlepše.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta