Regata Povodni mož

Vabila in poročila z navtičnih sejmov in navtičnih dogodkov

Moderatorji: moderator2, moderator

kinpur
Kapitan fregate
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 26, 2011 14:44
Kraj: Zbilje, Ankaran, Sesljan

Regata Povodni mož

OdgovorNapisal/-a kinpur » Ne Mar 05, 2017 23:32

Letos je bila na Zbilju izvedena 2. Izvedba
Regate mini 12 .

25.2. Smo se lepo imeli na Zbilju.

https://youtu.be/FK05dhiw_F0

https://m.facebook.com/jkkermar/

Lep ugoden veter.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » To Mar 07, 2017 01:49

:D
MT čestitke za četrto mesto :!:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Mar 08, 2017 04:31

Zanimivo je bilo pred finalom...

Prvi Niko Skočir mislim da točka pred mano
Drugi jaz (dvakrat prvi na plovu) in mislim točko za njim in točko pred naslednjimi
za tem trije z enakim številom točk, enakim številom prvih, drugih in tretjih mest...
Razlika, kdo ostane za finale ziroma ne pride vanj je potem menda bila kdo od tistih dveh je imel boljši rezultat v kasnejšem plovu.

Kar zadeva jadranje v finalu, je bilo z glavnim jadrom moje jadrnice, nekaj čudnega, kar nisem uspel ugotoviti, preden sta se finalna plova končala. To, da odštrikaš ali pa ne 'odštrikaš' pravočasno, je pač del tega, kako dobro znaš jadrati. Jaz za tista dva plova nisem znal dovolj dobro.

V finalu zmagal Kinpur, drugi je bil Niko, jaz pa sem bil v finalu 'premočno zadnji' :wink:

Najbolj zanimiv tekmovalec je bil pa najbrž Andrej Brelih. Z ženo in psom se je odpravil na Šmarno goro, zagledal jadrnice, vprašal kaj je to in se prijavil.
Kuža in žena sta vmes naredila še kakšen obhod, on se je pa prav dobro najadral.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti