Morjeplovčev sejem?

Vabila in poročila z navtičnih sejmov in navtičnih dogodkov

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Barraqda
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 135
Pridružen: Sr Jul 13, 2011 11:09

Morjeplovčev sejem?

OdgovorNapisal/-a Barraqda » Če Sep 08, 2011 17:05

Zakaj še ni Morjeplovčevega sejma? :shock: :lol:

Nekaj skromnega za začetek. V stilu bolšjega sejma s kopico družabnih dogodkov in brez vstopnine. Enkrat na leto. Rabiš samo najeto skladiščno halo ali večje parkirišče, nekaj palet za štante in podobno. Cena: Razdelitev stroškov med prijavljenimi razstavljalci plus dogovorjen pribitek za organizatorjevo delo. Za začetek, pol pa naprej, če se slučajno razvije. :idea:

Mislim ideja se mi zdi dovolj nora, da bi se lahko izkazala za zelo uspešno. En kup ljudem se valja navtična oprema po garažah, rabljeni manjši čolni, jadrnice, motorji, deli,...

Priložnost za nesporedno ponudbo in povpraševanje, dober posel in najbrž tudi odlično druženje.

Kaj pravite?
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

OdgovorNapisal/-a ljubo » Če Sep 08, 2011 17:35

Nekaj podobneg je bilo na dolenjskem. Mislim, da v kočevju.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Sep 08, 2011 17:38

Ufff, sem že imel idejo o tem ja, pa še o čem več, samo spet je to še en sejem, ki jih imamo v SLO že res preveč.
Mogoče, če bi se res organizirali samo za navtično šaro bi še bilo, samo spet je to v današnji dobi interneta možno rešit kar tule v rubriki malih oglasov...

Mnenja ostalih?
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Če Sep 08, 2011 17:47

Stvar bi mogoče bila dobra,vendar se bojim da bi dobili še en BOLJŠI sejem, kasneje pa spet salame, sesalci, copate, metle,brisače.....
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Sep 08, 2011 17:49

Strinjam se s tabo Admin. V dobi interneta res ne vidim smisla prodaje in nakupa na takšnem sejmu, če lahko to storim kadarkoli in brezplačno tukaj, na Mornarju ali Bolhi...
Uporabniški avatar
Barraqda
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 135
Pridružen: Sr Jul 13, 2011 11:09

OdgovorNapisal/-a Barraqda » Če Sep 08, 2011 18:33

admin napisal/-a:Ufff, sem že imel idejo o tem ja, pa še o čem več, samo spet je to še en sejem, ki jih imamo v SLO že res preveč.
Mogoče, če bi se res organizirali samo za navtično šaro bi še bilo, samo spet je to v današnji dobi interneta možno rešit kar tule v rubriki malih oglasov...

Mnenja ostalih?


Meni se zdijo obstoječi sejmi preveč sterilni oziroma brez duše. Zato se mi zdi, da je tudi obisk le teh vedno bolj porazen, torej tako obiskovalcev, kot razstavljalcev. Internet je brez dvoma bolj komot rešitev vendar je tudi ta brez vsake duše, da ne omenjam dejstva, da marsikdo, sploh od seniorjev le tega niti ne zna pravilno, kaj šele učinkovito uporabljat. Navtika pri nas, najbrž tudi zaradi hude recesije, postaja vedno bolj apatična in zdi se mi, da bi jo lahko le pristna ljudska varijanta spet vsaj malo obudila.

Kaj pa vem, pač na glas razmišljam... :?
Uporabniški avatar
Gaso
Admiral
Prispevkov: 1480
Pridružen: To Dec 09, 2008 09:38
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Gaso » Če Sep 08, 2011 18:55

Po mojem ne bo preveč kako upešen tajšen sejem. Sam niti nimam kaj rabljenega za prodat, ker to sproti prodam. Za tiste, ki ne znajo uporabljati interneta, pa tako gredo v Kamm ali še kam in kupijo. Sejmov je tako preveč in vsi so podpovprečni, zato že nekaj let ne hodim na sejme, če bom šel na kakšnega, pa bo sigurno kakšna Genova ali kakšen večji sejem, pa še to le enkrat toliko da vidim kako izgleda nek večji sejem.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti