Tomos 4

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Psemek
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne Jun 15, 2008 01:22
Kraj: Koroska

Tomos 4

OdgovorNapisal/-a Psemek » Ne Jun 15, 2008 20:44

Mene pa zanima, ce ima slucajno kdo izmed vas skripto za tomos 4? Potreben bi bil servisa pa ne vem kako se zadeve lotit ker nimam nobene skripte. Hvala za pomoč.
Ni nam lahko
Uporabniški avatar
opus
Kontraadmiral
Prispevkov: 242
Pridružen: To Maj 13, 2008 16:22
Kraj: Pula

OdgovorNapisal/-a opus » Po Jun 16, 2008 11:35

Ce ti pomaga, imam katalog rezervnih delov za T4.
Psemek
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne Jun 15, 2008 01:22
Kraj: Koroska

OdgovorNapisal/-a Psemek » Po Jun 16, 2008 16:58

Super. Tudi to mi bo prislo prav pri nabavi in iskanju novih delov. Kako pa bi lahko jaz to dobil?
Ni nam lahko
Psemek
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne Jun 15, 2008 01:22
Kraj: Koroska

OdgovorNapisal/-a Psemek » Po Jun 16, 2008 17:04

Opus, ali si ti slucajno iz Hrvaske? Sem videl, da imas pod kraj Pula. Imam namrec probleme tudi z registracijo mojega gumenjaka Maestrala 18. V Sloveniji ga ne morem registrirati. Ker nimam nobenih papirjev, razen kupoprodajne pogodbe. Na kapitaniji v Piranu pa so mi rekli naj se obrnem na Hrvasko kapitanijo, ker je bil gumenjak med letoma 80 in 81 registriran na Hrvaskem. Pa me zanima, ce imam kaksno moznost, da ga uspem registrirat spodaj?
Ni nam lahko
Uporabniški avatar
opus
Kontraadmiral
Prispevkov: 242
Pridružen: To Maj 13, 2008 16:22
Kraj: Pula

OdgovorNapisal/-a opus » To Jun 17, 2008 11:31

Psemek napisal/-a:Super. Tudi to mi bo prislo prav pri nabavi in iskanju novih delov. Kako pa bi lahko jaz to dobil?


Ne vem drugace, posalji mi mail na PM.
Jaz ne morem na rapidshare.
Uporabniški avatar
opus
Kontraadmiral
Prispevkov: 242
Pridružen: To Maj 13, 2008 16:22
Kraj: Pula

OdgovorNapisal/-a opus » To Jun 17, 2008 11:42

Psemek napisal/-a:Opus, ali si ti slucajno iz Hrvaske? Sem videl, da imas pod kraj Pula. Imam namrec probleme tudi z registracijo mojega gumenjaka Maestrala 18. V Sloveniji ga ne morem registrirati. Ker nimam nobenih papirjev, razen kupoprodajne pogodbe. Na kapitaniji v Piranu pa so mi rekli naj se obrnem na Hrvasko kapitanijo, ker je bil gumenjak med letoma 80 in 81 registriran na Hrvaskem. Pa me zanima, ce imam kaksno moznost, da ga uspem registrirat spodaj?


Zivim v Puli. Z kapetanijo in registracijo je situacija naredna. Ce je coln bil enkrat registriran na hrvaskem, ga bos lahko poiskal po registraciji in bos dobil Izvod iz ocevidnika brodica, ker je dokument o registraciji. Ce ga hoces registrirati v Slo. dobis izpis iz ocevidnika v kapetaniji v kateri si upisan in z tem ga lahko registriras v SLO. Ce ga hoces registrirati na HR, placas davek 5% in ga registriras na sebe (ne vem natancno, ali mislim da moras imeti porezno stevilko). Za registracijo ladje slovenskih drzavljanov v RH ne vem natancno ker sem bil zaupan da to ni mozno, ali sem zvedel ker sem eno kupil prav od slovenca z RI registracijo. :wink:
Kot mas kupoprodajno pogodbo ti ne rabi govoriti da ti je potrebna tudi.
Lucka kapetanija Pula: ( Harbour-Master's Office Pula )
Address: Obala maršala Tita 18, 52000
Tel. 052/222-037 Fax: 052/222-867
E-mail: kapetanija-pula@pomorstvo.hr
Capitan: Josip Lazaric
Psemek
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne Jun 15, 2008 01:22
Kraj: Koroska

OdgovorNapisal/-a Psemek » To Jun 17, 2008 21:00

Hmm... Ampak jaz nimam registerske stevilke, vem samo, da je bil med letom 79 in 81 registreran na Hrvaskem v kapitaniji v Zadru. Ali se lahko najde stevilka se na kaksen drug nacin? Kot pravim, jaz imam samo kupoprodajno pogodbo in vem da je bil enkrat ze registreran pred 28 leti :(

Mail pa sem ti ravnokar poslal.
Ni nam lahko

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov