Mitja Poljanšek YSC Yacht Service Center Nategi d.o.o.

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator, moderator2, cibro, Marchi

black_mamba
Poročnik fregate

Mitja Poljanšek YSC Yacht Service Center Nategi d.o.o.

OdgovorNapisal/-a black_mamba » So Avg 16, 2014 16:02

Sem pravkar napisal na FB, pa pošiljam še tu, če bo slučajno kdo prebral, pa da ne bo začuden ko bo šlo vse v maloro. Po spodleteli poravnavi (ne odzivu iz njegove strani) pošiljam sporočilo vsem bodočim in trenutnim koristnikom njegovih uslug.
Za več info na ZS, imam tudi celotno zgodbo že napisano kakor je potekala.

Spoštovani koristniki uslug YSC yacht servis centra,

lepo vas opozarjam na veliko možnost naplahtanja s strani Mitje Poljanška.
S sestavljanjem in vstavljanjem pokvarjenega motorja v čoln ( Mercruiser 7,4L) je možakar napravil 4000 EUR škode.
Odnos, izjemno neprofesionalen ( imel je 6 mesecev časa, dogovorjene roke je konstantno zamujal, tako da sem izgubil dopust zaradi mešetarja).
Cena, nategunska (na 4000 EUR materiala je želel zaslužiti 1500 EUR, ter priporočal znano nekvalitetne blagovne znamke kot je OSCO).
Želel mi je ukraditi lopute za povratni val, mu ni uspelo. V motor mi je vstavil star zarjavel termostat in imeler ter ga vedoč, da ga je izjemno težko zamenjati postavil z nedelujočo kompresijo v čoln.
Medtem ko je bil čoln pri njemu je pozabil dati ven čep in pokriti s cerado, rezultat je bil potopljen motor (katerega sem dal k njemu sestaviti).
Motor mi je verjetno uničil z brušenjem svoje platforme v istem prostoru, saj sem ga enkrat pri tem zalotil, dele starega motorja ( v sicer slabem stanju, vendar bi se dalo obnoviti ter prodati) mi je popolnoma uničil zaradi neskrbnega ravnanja.
Nisem prva stranka, poznam že vsaj 3 druge stranke, katere je ali želel ali pa jih je nategnil (njegov star Bayliner iz Cresa katerega je podtaknil z 6000 EUR škode).

Skratka, če bo to objavo izbrisal, bom napisal novo, vabljeni ste pa tudi na novo odprto temo na morjeplovcu.

Upam, da si prihranite denar in živce, ter uživate na dopustu, ter servisirate čoln pri kakšnem drugem serviserju.

BM
Uporabniški avatar
H2O
Admiral

OdgovorNapisal/-a H2O » So Avg 16, 2014 16:21

Da ne bo samo kritika. Jaz imam z Mitjo same pozitivne izkušnje. Vedno je bil korekten in se je držal dogovora. Pa tudi cena je bila vedno poštena.
primusr
Admiral
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a primusr » So Avg 16, 2014 16:35

Zdaj smo slišal eno plat zvona..(Bing)
Zdaj bi pa rad še slišal bong.
Za vsak nesporazum sta potrebna dva..
Torej....
Fiat Justitia ... Some day....
black_mamba
Poročnik fregate

OdgovorNapisal/-a black_mamba » So Avg 16, 2014 16:50

primusr napisal/-a:Zdaj smo slišal eno plat zvona..(Bing)
Zdaj bi pa rad še slišal bong.
Za vsak nesporazum sta potrebna dva..
Torej....

Se absolutno strinjam, samo da jaz temu nebi rekel nesporazum kajti 4000 +EUR in zagonjen dopust NI NESPORAZUM, to je lopovščina in kraja in neprofesionalnost. :wink: Jaz sem pa to plačal ne on, on je bil plačan pa vprašanje kaj vse mi je še pobral ko nevem.

Drugače sem pa napisal svoje mnenje ter svojo izkušnjo in upam (moralo bi biti) da bo to na voljo tudi komu drugemu pri odločanju. Nič več nič manj, saj je škoda že bila storjena.
klemzi
Admiral
Kraj: trzin

OdgovorNapisal/-a klemzi » So Avg 16, 2014 20:17

Verjamem, da si jezen. Ampak ali lahko bolj podrobno napišeš, kaj točno je bilo narobe in kaj se je sploh delalo?

Kako se je odzval na reklamacijo?

Imel sem podoben primer pri avtu?

LP Klemen
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » So Avg 16, 2014 23:00

Zelo zadovoljen z Mitjinem servisiranjem. Tako jaz, kot moji prijatelji, katerim sem ga priporočil.
Vsak pa, ki dela, žal, tudi kdaj greši. Reklamacije so povsod, le rešiti jih je treba.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
mcar
Kapitan korvete
Kraj: Ljubljana - S Istra

OdgovorNapisal/-a mcar » Ne Avg 17, 2014 08:18

Že veliko let pred YSC, je vedno več kot korektno in kvalitetno opravil svoje delo. Z svojimi nesebičnimi milijoni nasvetov, ki jih je vedno pripravljen deliti, me vedno znova dobesedno reši iz sranja. Respect!!!
Nazadnje spremenil mcar, dne Ne Avg 17, 2014 09:16, skupaj popravljeno 1 krat.
zlatko83
Admiral

OdgovorNapisal/-a zlatko83 » Ne Avg 17, 2014 10:13

Ne bom se spuščal v presojanje, tako pač je, če nekaj pričakuješ in tega ne dobiš, si na koncu razočaran. Vprašanje pa je, kakšna so naša pričakovanja.
black mamba, sicer ne vem, kaj vse sta se dogovorila, kaj vse so ti naredili, so bila tvoja pričakovanja realna,....? OSCO materiali so kvalitatni in cenejši od originalov, jaz sem jih vgrajeval v motorje svojih plovil 20 let in bil zadovoljen.
4000E za popravilo razsutega 7.4 ni ravno neka cena. Vem, da si razburjen, ampak vsaj napisal bi lahko malce bolj jasno in logično, saj razen tega, da si jezen do konca, se drugega ne da razbrati.
Skratka, Mitje ne poznam (razen kot člana foruma), ampak po odzivih članov foruma so zadovoljni z njim. Iz tvojega pisanja se mi dozdeva, da si želel za čim manj denarja sestaviti nekaj, kar se ne da, pričakoval motor, ki bo kot nov, ampak za ta denar to ne gre, razen na način, da se improvizira, da se vgradijo stari (uporabni) deli,...
Če si prepričan, da si oškodovan, da si pričakoval več, najprej ohladi svojo jezo, nato stopi do mojstra in se mirno in pošteno pogovorita, prepričan sem, da bosta našla rešitev v obojestransko zadovoljstvo.
Lepa beseda vedno mesto najde in nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha. :twisted:
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Ne Avg 17, 2014 13:44

@black_mamba, daj prosim napisi celotno zgodbo in to po resnici.
Nekako poznam primer, ker se tudi moj motor sraufa pri Mitju in je vse na zelo visokem nivoju, vedno pove tako kot je in pomaga po najboljsih moceh, velikokrat tudi brezplacno. Ne verjamem da bi te nategnil.

Kar se tice zasluzka na materialu, mi pa prosim povej, ce bi ti stranki prodajal robo s svojim rabatom? Pa tudi iskat bi jo sel verjetno brezplacno v Trst kajne?
V8 + Jet drive
black_mamba
Poročnik fregate

OdgovorNapisal/-a black_mamba » Ne Avg 17, 2014 19:48

V bistvu je bil moj post povzetek za tiste, ki razmišljajo o servisiranju pri gospodu apostolu Mercruserja v Sloveniji.

Pač, ne priporočam. Zakaj- preberi si post, bi rad vedel še več- napiši mi ZS.
O iskanju pravice pa v Sloveniji nebi... Kaj, da mu potopim tisto revščino od podjetja? Bo pa odprl novo, vmes bo preteklo pa 5 let preden dobim kuglo od ograje nazaj...

Mislim da je prav da ima vsakdo, ki ga zanima možnost pridobitve te katastrofalne izkušnje.

@Mike, njegove previsoke cene s popustom so bile povečini višje od cen iz Jucce v LJ...

Ma pa močno bazo to pa priznam :D . No skratka jaz zaradi tistih 4000EUR ne bom umrl, bom se pa prekleto potrudil, da ljudje zvejo kaj se dogaja tam v Britofu!
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Ne Avg 17, 2014 20:32

Kaj če bi nastalo situacijo razčistili off-line?
Razen če je Blackmamba 100%, da je njegova interpretacija resnice tudi dejanska resnica.

V takem primeru sklepam, da veš kaj je nasprotna stran mislila, naredila,..., dejansko vse, kar je potreno za vsako odločitev.

Če pa le ugotoviš, da predstavljaš svojo resnico in najbrž ne tudi prave resnice, pa ustavi konje.....

Na spletu sva se že srečala in po tisti izkušnji vem, da imaš zelo short fuse.

V življenju se srečujemo z raznimi situacijami in kako jih rešujemo, pove veliko o nas!
Sedaj grem pa štrike prat :)
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Ne Avg 17, 2014 23:11

ne vem za kaj se gre, sam ce je v ceni problem je kriv tisti ki placa, je pa z nasimi forumi tako da primer ce imas 500 strank in od tega je 495 zadovoljnih, ti bojo tiho in tistih 5 se bo pa raspisalo po forumih in sedaj pa presodi ce je majstr uredu al ne :lol:
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » Ne Avg 17, 2014 23:25

Meni pa se zdi, da bo na koncu to kar lepa reklama za MitjaP!

Bliža se jesen in dopustov bo kmalu konec :D

:D
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
Gartner
Kapitan bojne ladje

saj sem vedel ...........

OdgovorNapisal/-a Gartner » Po Avg 18, 2014 17:01

Že pri prvih postih black_mambe sem mu svetoval naj vse pusti če nima pojma. Sedaj vidimo, kako se je to končalo. Tipično!
black_mamba
Poročnik fregate

Re: saj sem vedel ...........

OdgovorNapisal/-a black_mamba » Po Avg 18, 2014 17:30

Gartner napisal/-a:Že pri prvih postih black_mambe sem mu svetoval naj vse pusti če nima pojma. Sedaj vidimo, kako se je to končalo. Tipično!

For the record mi ni zal :D sem imel orenk šolo in je bilo vseeno vredno iti cez vse kolobacije :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: luks1, pešekan in 1 gost