Popravilo pete Bravo one x

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator, moderator2, cibro, Marchi

Teo77
Poročnik fregate

Popravilo pete Bravo one x

OdgovorNapisal/-a Teo77 » To Jun 25, 2019 18:30

Pozdravljeni.
Zanima me če ima kdo številko od serviserja oziroma je kdo pripravljen menjati semeringe na peti bravo one x.
Spustil mi je zgornji semering na peti , menjal bi pa vse . Barko sem dal iz vode in že demontiral peto in je pripravljena za menjavo.
Težava je pa v tem da sem na dopustu in se mi malo mudi...Dopust brez čolna....groza. :cry:
Z domačini na hrvaški obali ni nič saj koker vidijo da je peta za dizla se vsi križajo in jamrajo da nimajo orodja in take.
Sem na lokaciji Fažana in se mi ni problem pripeljati tudi v slo sam da se reši in ostane kakšen dan za plovbo.
Hvala že v naprej.
l.p. Teo
SR 290
Admiral

Re: Popravilo pete Bravo one x

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Sr Jun 26, 2019 07:52

X je prva stopnja v Mercuryjev Racing svet in zaradi močnejšega reduktorja se uporablja tudi za dizle.

Predlagam ti, da za dele kontaktiraš direkt https://www.quicksilver-boats.com/at/de/ in ti bodo dali ustrezen kontakt, ali pa poslali dele. Ampak Avstrijci so konservativni in verjetno boš moral biti precej vztrajen, da dosežeš res hiter rezultat.
Glavno EU skladišče je kolikor vem na Nizozemskem, ampak direkt verjetno ne bo šlo, bo treba naokrog preko Avstrije, ki je pristojna za vzhodno obalo Jadrana in vse kar je vmes.
Teo77
Poročnik fregate

OdgovorNapisal/-a Teo77 » Sr Jun 26, 2019 18:50

Zdravo.
Semeringe in oringe imajo pri yucci. Rabil bi samo majstra kateri bi mi zamenjal.Seveda tako kot mora bit.
Baje ni kar tako ...
l.p.
Teo77
Poročnik fregate

OdgovorNapisal/-a Teo77 » Po Jul 01, 2019 19:33

Pozdravljeni.
Oglašam se po nekaj časa. Sem uredil zadevo z peto in to kar na morju.
Klical sem en kup serviserjev na hrvaškem pa noben nima časa al pa nima delov itd ali je celo prevroče in take majo...ne moreš verjet če ne slišiš , kakšni izgovori.....ne razumem, pripravljen si plačat pa te noben ne upošteva...po celem dopoldnevu v četrtek in kup preklicanih številk glejga zlomka dobim serviserja v marini Červar . Ta mi reče da ni problema sploh če mam sneto peto. Vsedem se v avto in gasa iz Fažane v Červar. Odam peto in grem na radler z prijateljem po cca 1 h je peta že gotova ...plačam in nazaj do čolna , peto gor seveda z novimi tesnili in oljem in čoln nazaj v vodo. Vozil sem se od četrtka do nedelje in je nivo olja v posodici enak tako da mislim da je sedaj ok in tudi masno ni več v čolnu.Seveda sem prej vse očistil in razmastil.
Hvala za vašo pomoč.
l.p.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti